Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

gibigibiyim evet cnm kutusz heralde kutusuz olsa ne olur ki
Canım şöyle anlatayım ben bi grup almıştım güzel kutulu her kutunun içinde prospektüz tarzı bi kağıt ve 2 adet ovulasyon testi vardı o aldığım grup testle hamile kaldım.. Hep doğru okudum falan.. Daha sonra bi aldım aynı böyle açık geldi.. Testin yarısı bozuk çıktı içinde kontrol çizgisi çıkmayan mı ararsın, bi yaptığım kopkoyu 2 saat sonra yaptığımda hiç çizgi olmamasını mı ararsın.. O yüzden dedim.. en son yine önceki aldığım satıcıdan aldım daha güvenli geldi.. Yine de inşallah bu seninki öyle çıkmaz

Bu ay akıntım hiç yok
Klomen kullandim iğne oldum.. Bilmiyorum nedenböyle oluyor..
Bu ay da olmayacak sanırım
Negatif düşünme canım ilaç kulşlandın sonuçta vücutta bazı dengeler değişiyo öyle olunca.. Ben de klomen kullanıyorum şu an ve sanki bi kuruluk hissediyorum

Negatif düşünme canım ilaç kulşlandın sonuçta vücutta bazı dengeler değişiyo öyle olunca.. Ben de klomen kullanıyorum şu an ve sanki bi kuruluk hissediyorum
Evet aynen öyle ve hiç akıntım yok. İğne de oldum 12. Gün bugün. İğnenın etkısı 14. Gün geçiyor diye biliyorum. Test yapmak istiyorum aslında ama... bekliyorum.

no_name_ 30 lu aldm ben 10 da gebelik testi var içinde 28 TL kargoylami beraber 34 vercem
ben 16 ovulasyon 10 gebelik verdim şimdilik...
Bu ay akıntım hiç yok
Klomen kullandim iğne oldum.. Bilmiyorum nedenböyle oluyor..
Bu ay da olmayacak sanırım

canım benim hiçbir şeyi gebelik var ya da yok diye yorma, ciddi hayal kırıklığı yaşıyor insan, gebelikte illa akıntı olacak diye bi belirti yok, akıntı ya da akıntı olmayışı gebelik haabercisi olmaz, 1 ay yaşadım ben onu,hayal kırıklığı oluyor. tek belirti reglin gecikmesi ve sonrasındaki kan testi sonucu..o var bu yok derken stres oluyoruz...

Evet stres adetimi geciktiriyor. Hayırlısı ins. Listemiz hamişlerle dolsun ins

Kizlar bu arada folik asiti bıraktım kullandgmz bin pişman oldum.yanı aslında önceden almamakla da iyi yapmisim yan etki yaptı bende cildim.kurudu ve kaşınmaya başladı dün okudum bi baktm yan etkilerinde gozukuo hemen biraktm cnku bende önceden böyle olmazdı iki haftadr kollarm kasiniyo devamlı kurudu kırmızı benek de var bi kolundaiki uuç tane

TATLIM DOKTORUNLA KONUŞMALISIN BU KONUYU, GEBELİK ÖNCESİ MUTLAKA İÇİLMELİ, BU CİDDİ Bİ KONU, BAŞKA MARKA AL KULLAN GEREKİRSE AMA BEBEK İÇİN ÇOK ÖNEMLİ Bİ VİTAMİN

Birde çok akintim var adet dönemlerinin başından beri gram yoktu adetin 21. Gününden itibaren akintim başladı iç camasrmda baya belli beyaz katı arada sırada sağ tarafmada ağrı girio yumruk gbi bir kac saniyelik hsg den mi acaba

no_name_ bu kadar önemliyseddoktor niye vermediki anlamadımvalla zaten ben iilaç kullanamam normalde her yan etkiyi gorurum o yüzden kullanmicam bir dahabana zarar verio c çünkü şuan benm gordum etkilerde ciddi imiş yanı yazılan dan anladgm kadarıyla ciddi yan etkiler diyo

Sen bilirsin tatlım, kafamdan uydurmuyorum ya, çok önemsiyorlar folik asiti...ben yeğenimi düşünüyorum,ama karar senin tabi

no_name_ evet nm tabi ki önemli biliyorm ama maalesef dokunuyor bana cildin.kupkuru dokuluo diyebilirim kaç zamandr bisey dokundu yada hava değişmiştir diyorm kolları kasiniyo hiç kasinmaz bi okudm kağıdı yan etkisiymis ve bu belirtiler ciddi boyut sayiliyomus direk acile gidin yazio yanı o yüzden kullanmam önemliyse de napim yanı önceden folik asit mi varmış

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…