Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Merhaba arkadaşlar benim fsh: 3.9 E2 değerim 93 bu durumda e2 fsh değerimi baskılamış olabilir mi ?

günayyydııınnnnn

regl oldum şekerlerrr..... ben şimdi bu fsh a falan nası baktırcam yaaaa

ilçe de oturuyorum, özel hastane yok ve devlette haftasonu mümkünatı yok bunları yapmaz....

günayyydııınnnnn

regl oldum şekerlerrr..... ben şimdi bu fsh a falan nası baktırcam yaaaa

ilçe de oturuyorum, özel hastane yok ve devlette haftasonu mümkünatı yok bunları yapmaz....
normalde adetin 3 günü bakılması lazım ama çok mecbur kalırsan 2 yada 4. günüde baktırılabilir.

günaydın kızlarrrr,hayırlı cumalar olsun hepimize
brnh bernuşum sabah eczaneye ovu testi sordum 5 tanesi 25 tl dedi, yok artık yaaa, bugün araştırayım bakayım bu testi nereden alabiliriz,benim kredi kartı yılbaşı yoğunluğu nedeniyle hala gelemedi, banka ile kavga ettim, bekliyorum ama beklerken zaman geçiyor,kapıda ödeme seçeneği bulmak gerek...

kızlar var mı bildiğiniz bir site?

normalde adetin kaç gün sürüyor.
6-7 gün... tabiki ilk 3-4 günü normal regl, diğer günler damla damla süründürmece...

tatlım hep kredi kartıyla aldım, hiç kapıda ödemeyi bilmiyorum ben. en sonda kıydım paraya yüz küsür tl ye tükürükle ovu testi aldım... sonsuz kullanımlık...

Günaydın kızlar. Klomen ve çatlatma iğnesinin etkisimidir gögüs ucum acıyor. Normalde sadece adete yakın şişer ve siırı sıcak olur. Bilemedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…