Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Kızlar kürleri kullanıp fsh değerimi düşürdükten sonra bu sitede bir doktora durumumu yeniden izah etmiştim.cevap yazmış sizinle paylaşmak istedim.(yoruma açıktır)

1. Hocam bu ay doktoruma gittim fsh 7,6 düşmüş e2 62 çıktı amh 0,15 olmuş bende şaşırdım.doktorum hsg istemedi.bu duruma göre bir yorum yapabilirmisiniz.

Sonbaharrr01, 25 Kasım 2015K.İ.B.

2. DrHalilIbrahimTekinDr HİTEditor

Yeni
    Sevgili okuyucum amh değeriniz ve fsh değerinize bakıldığında kendi yumurtalarınızla gebe kalma şansınıza bakıldığında artık kendi kendine denemenizle tüp bebek denemeniz arasında anlamlı bir fark bulunmamaktadır. Bir süre daha deneyin eğer hala gebelik oluşmazsa ve ikinci çocuğu kesin düşünüyorsanız o zaman Kıbrıs'ta yumurta nakli düşünbilirsiniz

DrHalilIbrahimTekin, 1 dakika önce

ben pek anlamadım bu cevaptan :KK43:
İyi yapmışsın ben valla geçen ay bi koli hem gebelik hem ovulasyon aldım yarısını da arkadaşıma verdim :KK70:

canım bende alıcamda sen hangi markayı aldın güvenilirmi yada önerebileceğin bir marka varmı?ben ilk kez alıp kullanıcam ovulasyon olarak....

ben pek anlamadım bu cevaptan :KK43:

canım bende alıcamda sen hangi markayı aldın güvenilirmi yada önerebileceğin bir marka varmı?ben ilk kez alıp kullanıcam ovulasyon olarak....
labo..... diye bi marka canım benim kullandığım gayet memnunun.. Diğerlerini hiç denemedim belki iyidir ama ben bilmiyorum :)

X