Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Kızlar ben nihayet açıklarımı kapattım okudum herşeyi sekerpancari regl olmuş Bi dahaki aya umutlar inşallah.. Bi de yeni arkadaşlar katılmış hoşgelmişler :)
Kısaca anlatayım regl bitiminde yani bu sabah doktora gittim.. Rahimde son gittiğimde şüpheli polip benzeri cisim bu kez görülmedi şükür rahim temiz..Klomen verdi bugün başladım ilk kez kullanıyorum heycanlandım..Ama reglmin 6. günü olduğu için bu ay klomenden bi fayda beklemeyelim sadece bünyenin ilaca vericeği tepkiyi görmek istiyorum dedi ve 5 günlük kullanımdan sonra p.tesi günü yumişlere bakmak için çağırdı.. 3 ay ilaçla deneyeceğimizi ve eğer olmazsa diğer aşamalara geçeceğimizi söyledi.. Ben tabiki aslan pençesi ve hayıtıma devam ediyorum.. Bakalım neler olacak heycanla bekliyorum :)

şimdi geldim canım...evt oldum hiç duymadım diyebilirim hatta...
hadi bakalım... yarasın şifa olsun iğne... bebişine kavuştursun seni...

hadi inşallah bi sonraki aşamalara geçme emi, yetsin klomen sana

HADİ HAYIRLISI CANIM...İNŞALLAH GÜZEL HABERLER VERİRSİN

İnşallah canım hepimiz verelim artık şu listede kocaman harflerle yazalım artıkk
Doktora dedim şimdi , nezaman geleceğim ben bir sonraki aya?
Bana dedi :inşallah hamile kalırsın da gerek kalmaz
Bu bile inanın büyük moral oldu...Allah tamamına erdirsin inşallah

klomen ile bebişe kavuşmanızı diğer aşamalara hiç geçmemenizi dilerim...kontrollü olmakta her zaman fayda var, rahimde tertemiz bebişi bekliyor bence :)
artık önümüzdeki ay kısmetse dr.dayım. bakalım beni nasıl bir macera bekliyor

ay sonbahar ne güldüm dinleyip çıkıyorum dedin ya....:)))) bende aynıyım hipnoz olmuş gibi mala bağlıyorum yüzünede bakamıyorum utanıyorum :))) bir hızla çıkıyorum eve gelince yaw ben şeyi niye sormadım oluyorum

Hadi bakalım canım bu önümüzdeki ay herkeste bi atraksiyonlar var inşallah olumlu sonuçlarla sonlandırırız bu ayları :)

huzunlukalp25.12.2015
amayaa bat 26.12.2015
bernuş bat 29.12.2015
asli5361 bat 29.12.2015
nisanok bat 29.12.2015
canegeasya bat 29.12.2015
zeynepzumra bat 04.01.2016
ebrukkkk bat 05.01.2016
sonbaharr01 bat 12.01.2016
34ebrari34 08.12.2015 REGL OLDU
sm34 bat 15.12.2015 REGL OLDU
gülbil bat 16.12.2015 REGL OLDU
gibigibiyim bat 16.12.2015 REGL OLDU
monte cristo prensesi bat 20.12.2015 REGLOLDU
sekerpancari bat 19.12.2015 REGL OLDU

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…