Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Kızlar benim ultrason muayenemde hiç yumurta görülmemişti. ama şu an uzayan şeffaf akıntı geliyor. adetim biteli 2 gün oluyor. bu kadar kısa sürede yumurta gelişmiş olabilir mi? sizce yumurtlama akıntısı olabilir mi bu?
ilk kontrolde yumurta olmayıp, sonradan gelişen yumurtalar olabiliyor...değerlendirmeni tavsiye ederim.Nasreddin hoca hesabı ya tutarsa değilmi...

benımmm kesin oglum olurr bana hep öle dedılerr bnm içimede hep öle ogar tabı içimde bir prenses yatıo eşimde cok kızz ıstıo ama onlarınn tarafında
Slm kızlar. Sabah bir arkadaşım burada birisi varmış. macun hazırlıyormuş. hamile kalmayı kolaylaştırıyormuş. bende gaza gelme potansiyeli yüksek birisi olarak arkadaşa tamam bende isterim o macundan dedim. arkadaş macun hazırlayan kişiyi tlf la aradı tlf u bana verdi. adam bana dedi ki sizin sorununuz ne ona göre macunu hazırlıyoruz dedi. bende dedim ki bana yumurta sayısını artırıcı hamile kalmayı kolaylaştırıcı macun hazırlayın dedim. tüplerinizde tıkanıklık mı var dedi. dr ultrasonda öyle birşey demedi dedim. o ultrasonda görülmezki rahim filminde belli olur dedi. dr öyle birşey istemedi dedim. hanfendi siz daha sorununuzun ne olduğunu bilmiyorsunuz, paranız fazla mı geliyor dedi. tlf u yüzüme kapattı. yediğim fırça cabası kaldı. bir güzel parladım:KK70:
Kötü olmuş.Tekrar arayıp başka biri gibi konuşsan mı acaba

Kızlar benim ultrason muayenemde hiç yumurta görülmemişti. ama şu an uzayan şeffaf akıntı geliyor. adetim biteli 2 gün oluyor. bu kadar kısa sürede yumurta gelişmiş olabilir mi? sizce yumurtlama akıntısı olabilir mi bu?
aslında varsa bir ovulasyon testi ile daha kolay anlarsın...

ilk kontrolde yumurta olmayıp, sonradan gelişen yumurtalar olabiliyor...değerlendirmeni tavsiye ederim.Nasreddin hoca hesabı ya tutarsa değilmi...
3 günde mi gelişecek? çok tuhaf değil mi? günde 1 mm gelişse 3 günde hadi bilemedim 5 günde enterasan. yumi gelişsin de... ama önemli olan bu ayın sonunda gelişmiş yumilerimin olması. o zaman sanırım çatlamış olur. ama dediğin gibi değerlendirmem gerek. :KK71:

3 günde mi gelişecek? çok tuhaf değil mi? günde 1 mm gelişse 3 günde hadi bilemedim 5 günde enterasan. yumi gelişsin de... ama önemli olan bu ayın sonunda gelişmiş yumilerimin olması. o zaman sanırım çatlamış olur. ama dediğin gibi değerlendirmem gerek. :KK71:
Hiç bir fırsatı kaçırma canım:KK48:

y

yap tatlım yap, dediğin gibi günde 2 mm artsa bile hani zor bir ihtimal,belli olmaz tabikide...
benimde ultrason muayenemde yumurta gözükmüyor. ama adetimin bitiminden sonra yumurtlama oluyor. geçen ayda böyle olmuştu. ultrason da hiç yumurtam görülmedi. ama adetimin bitiminde yumurtladım. en son ki ultrason muayenemde yumurta gözükmedi. ama sanırım şu yumurtlama oluyor. benim üreme sisteminin tuhaf işliyor. önemli olan ultrason muayenesinde görünmesi.

Bende iğnemi yaptırıp geleyim...inşallah bir sorun olmaz...şans dileyin göbekten olunca tırstım yinede:KK17:
ben iğneden çok korkan biriyim. asla kendime iğne yapamam diyordum. ama bak benim gibi canı kıymetli olan ve iğneden korkan biri bile kendine göbekten iğne yapabiliyorsa bence hiç korkma tatlım.

benimde ultrason muayenemde yumurta gözükmüyor. ama adetimin bitiminden sonra yumurtlama oluyor. geçen ayda böyle olmuştu. ultrason da hiç yumurtam görülmedi. ama adetimin bitiminde yumurtladım. en son ki ultrason muayenemde yumurta gözükmedi. ama sanırım şu yumurtlama oluyor. benim üreme sisteminin tuhaf işliyor. önemli olan ultrason muayenesinde görünmesi.
olabilir tabiki farklı, herkesi kendine göre değerlendirmek lazım o zaman.adtten bir gün önce yumurtası çatlayıp gebe kalan arkadaşım var...inşallah usg dede görülür..

merhaba arkadaşlar. ben de çocuk yapmaya karar verdim belli bir süre denedik olmadı.fsh değerim 8.52 çıktı. dr bunu görünce bu şekilde çocuk sahibi olamazsın dedi. baya korkuttu psikolojim alt üst oldu. internetten araştırdım çok yüksek değil gibi geldi. klomen verdi bu ay kullancam. ayrıca testere dişli aslan pençesini de kullancam. bu arada eşimde de varikosel varmış. açıkçası içimden bir ses içme o hormon ilaçlarını eşin ameliyat olsun bu arada sende bitkisel düşürmeye çalış tekrar deneyin ondan sonra hala olmazsa ilaç iç tedavi ol diyor. kızlar nolur bana yardım edin.. bu nasıl bi psikoloji ...desteklerinizi ve fikirlerinizi yazın bana lütfen
Senin doktor fsh değerini baya bi abartmış :KK57:

Doktorun yanına girdiğim zaman aklımda nekadar soru varsa hepsi uçuyor adeta...hipnozlanmış gibi onu dinleyip çıkıyorum sadece...o nedenle bazı şeyler aklıma takıldı.
iğneden sonra ilişkinin dışında yapılması veya yapılmaması gereken herhangi bir durum varmıdır.Bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.
Bu arada iğneye 75 tl verdim merak edenler için

X