Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

benimde hafiften belirtiler var ama umutlanmak istemiyorum.göğüslerim sızladığı an tamamdır 3 gebeliktede 1 hafta önce sızlamaya başladı.
Benim normalde adet gününe yakın gögüsüm sişer ve aşırı sıcak olurdu. Bu ay klomen ve çatlatmanın etkisidir belki gögüs ucum acıyor. İlaçtan kaynaklanıypda olabilir hemen umutlanmayalım bence :) ister istemez bende acaba hamilelikten mi kaynaklanıyo diye düşünüyorum yani

ay sonbahar ne güldüm dinleyip çıkıyorum dedin ya....:)))) bende aynıyım hipnoz olmuş gibi mala bağlıyorum yüzünede bakamıyorum utanıyorum :))) bir hızla çıkıyorum eve gelince yaw ben şeyi niye sormadım oluyorum :-):-):-)
Ben birde eşimide götürüyorum yanımda doktora zorla...çıktıktan sonra ona soruyorum şurda ne demişti falan diye
oda hatırlamıyor.demekki doktor etkisi altına alıyor bizi herkeste aynı oluyor demekki:KK48:

Kızlar banada dua edermisiniz? Bende klomen+çatlatma iğnesi oldum az kaldı sonuca 7günüm kaldı :) hayırlısı neyse o olsun :)
İnşallah güzel haberler alırsın ve musmutlu olursun canım...siz bir güzel haberler verinki bizlerde umutlanalım arkanızdan gelelim değilmi:KK52:

Benim normalde adet gününe yakın gögüsüm sişer ve aşırı sıcak olurdu. Bu ay klomen ve çatlatmanın etkisidir belki gögüs ucum acıyor. İlaçtan kaynaklanıypda olabilir hemen umutlanmayalım bence :) ister istemez bende acaba hamilelikten mi kaynaklanıyo diye düşünüyorum yani
bu çatlatma tedavisini kaç ay uygulayabiliyor doktorlar...sakıncaları varmı acaba

regl dönemine yakın ağrı,şişlik vs.. oluyor en belirgini yani regl olmıcam kesin hamileyim dedirten şey göğüs uçlarımın kaşınması ve sızlaması ağrı deilde sızlama acı biber sürülmüş gibi.Kaşıntı ve sızlama varmı sende

regl dönemine yakın ağrı,şişlik vs.. oluyor en belirgini yani regl olmıcam kesin hamileyim dedirten şey göğüs uçlarımın kaşınması ve sızlaması ağrı deilde sızlama acı biber sürülmüş gibi.Kaşıntı ve sızlama varmı sende
Çok yok elleyince ucu acıyor işte. Benimde 1düşüğüm oldu ozamanda sadece göğüs ucum acıyordu

Çok yok elleyince ucu acıyor işte. Benimde 1düşüğüm oldu ozamanda sadece göğüs ucum acıyordu
Herkeste belirtiler farklı olabiliyor canım...mesela bende karnımda şişkinlik olmuştu belimin üzerine ne gelirse aşağı çekiştiriyordum rahatlamak için, uykum geliyordu kedi gibi kıvrılacak yer arıyordum...mide bulantıları çok sonra çıktı

yaptım bugün bıraktım yumurtlama falan bitti bekliyorum etkisi oldu çörek otu bal ve tarçının hissettim ama ne bilim içimden bir his hüsran diyor....
Sen yine öyle düşünmeye devam et...sürpriz olsun:KK33: bende elimden geleni yaptım...ama incir suyuna yinede devam etmeyi düşünüyorum.bugün hurmada aldım vücuttaki bir çok eksikliği gideriyormuş ondanda yicem bugün.ve birleşme olduktan sonra aklınızda olsun akşamları bir bardak taze sıkılmış havuç suyu embriyonun tutunmasını sağlıyormuş aklınızda olsun listemde bugün için birde o var bakalım hayırlısı.

Arkadaşlar merhaba, ultrosandan geliyorum. İkiz miş :) Önümüzdeki hafta kalp atışlarını duymaya gideceğiz. Umudunuzu yeter ki kaybetmeyin. 0,06 ile acaba bebeğim olur mu derken şimdi ikiz bebek bekliyorum. Allah hepimiz için en hayırlı olanı versin inşallah :)

bunu özellikle paylaşmak istedim burda... diğer takip ettiğim topiklerden birinden

X