Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

ilk kontrolde yumurta olmayıp, sonradan gelişen yumurtalar olabiliyor...değerlendirmeni tavsiye ederim.Nasreddin hoca hesabı ya tutarsa değilmi...

aslında varsa bir ovulasyon testi ile daha kolay anlarsın...

ilk kontrolde yumurta olmayıp, sonradan gelişen yumurtalar olabiliyor...değerlendirmeni tavsiye ederim.Nasreddin hoca hesabı ya tutarsa değilmi...
3 günde mi gelişecek? çok tuhaf değil mi? günde 1 mm gelişse 3 günde hadi bilemedim 5 günde enterasan. yumi gelişsin de... ama önemli olan bu ayın sonunda gelişmiş yumilerimin olması. o zaman sanırım çatlamış olur. ama dediğin gibi değerlendirmem gerek.

Hiç bir fırsatı kaçırma canım

y

yap tatlım yap, dediğin gibi günde 2 mm artsa bile hani zor bir ihtimal,belli olmaz tabikide...
benimde ultrason muayenemde yumurta gözükmüyor. ama adetimin bitiminden sonra yumurtlama oluyor. geçen ayda böyle olmuştu. ultrason da hiç yumurtam görülmedi. ama adetimin bitiminde yumurtladım. en son ki ultrason muayenemde yumurta gözükmedi. ama sanırım şu yumurtlama oluyor. benim üreme sisteminin tuhaf işliyor. önemli olan ultrason muayenesinde görünmesi.

Bende iğnemi yaptırıp geleyim...inşallah bir sorun olmaz...şans dileyin göbekten olunca tırstım yinede
ben iğneden çok korkan biriyim. asla kendime iğne yapamam diyordum. ama bak benim gibi canı kıymetli olan ve iğneden korkan biri bile kendine göbekten iğne yapabiliyorsa bence hiç korkma tatlım.

olabilir tabiki farklı, herkesi kendine göre değerlendirmek lazım o zaman.adtten bir gün önce yumurtası çatlayıp gebe kalan arkadaşım var...inşallah usg dede görülür..

Senin doktor fsh değerini baya bi abartmış

Doktorun yanına girdiğim zaman aklımda nekadar soru varsa hepsi uçuyor adeta...hipnozlanmış gibi onu dinleyip çıkıyorum sadece...o nedenle bazı şeyler aklıma takıldı.
iğneden sonra ilişkinin dışında yapılması veya yapılmaması gereken herhangi bir durum varmıdır.Bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.
Bu arada iğneye 75 tl verdim merak edenler için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…