Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Ben bu iki gunumu temizlige adadim. Kafami dagitmaya calisiyorum. Bu srkilde kendimi cok iyi hissediyorum. su an mola verdim. 1 saatlik bir isim kaldı. Bir yandan da yemek yapıyorum. Canim benim sana da iki haftalık tatilin çok iyi geleceğine inanıyorum. Kafanı dağıt. Ama bu arada bizleri de unutma. Sana hayırlı yolculuklar canim.
saol cnm cok iyi yapmışsın kafanı dagtmmakla aynen devm et tatıldeyken de sızlerle olucam telden :KK70:

gerçi ölçtürsem ne olacak bu ay
Benim %1 şans verdi sende işe yaradımı kür düştümü fsh yumurtan çıktı mı
Benim zaten ultrason da 2 tane yumurtam görünüyordu amh 0.11 bana doktor çok acımasız konuştu ben o günden sonra doktora gitmedim zaten geçen ay gitmiştim bu kürlere devam edicem aslan pencesi bitince tekrar ariycam arada testi tekrar yaptırmanı isticez dediler sorayım bakalım ne zaman yaptırmam gerekiyormuş yani şuan kür ise yaradi mi bilmiyorum inşallah faydası olmuştur

İnş

Benim zaten ultrason da 2 tane yumurtam görünüyordu amh 0.11 bana doktor çok acımasız konuştu ben o günden sonra doktora gitmedim zaten geçen ay gitmiştim bu kürlere devam edicem aslan pencesi bitince tekrar ariycam arada testi tekrar yaptırmanı isticez dediler sorayım bakalım ne zaman yaptırmam gerekiyormuş yani şuan kür ise yaradi mi bilmiyorum inşallah faydası olmuştur
olmuştur

inş faydası olmuştur . Birbimiz için duada edelim Allah isterse neden olmasın ben bir hafta önce dr gitttim eşimde bende yıkıldık ama umudumu kaybetmedim inşallah düzelicek her şey . Ben birde alırken sordum hayıt köküde içiyimmi bunların yanında diye yok içme dediler ama kararsız kaldım

İnş

olmuştur

inş faydası olmuştur . Birbimiz için duada edelim Allah isterse neden olmasın ben bir hafta önce dr gitttim eşimde bende yıkıldık ama umudumu kaybetmedim inşallah düzelicek her şey . Ben birde alırken sordum hayıt köküde içiyimmi bunların yanında diye yok içme dediler ama kararsız kaldım
Hep duamdasınız benim bir tane kizim var dua ederken Allah ım önce bu duyguyu hiç tatmayanlara ver vakti gelince banada tekrar yaşattır diyorum

günaydınnnnn.....

sekerpancari sekerpancari evet kürlerin etkileri değişebiliyor... inşallah sorun yoktur:21::21: hatta belki de sürprizdirrrrr:KK68::KK68:
Amh si 0.01 den dusuk olup su an hamile olan biriyle msjlastim. o da her turlu kuru denemis. Bu is icin en onemlisi spor yapmak ve kafanin rahat olmasi gerekiyor diyor.
yaaaa gördün mü şekerimmmmmm.... ilk adım kabullenmek, dünyanın sonu olmadığı; sonrası tevekkül... sonrası kür olur spor olur ilaç tedavi olur... ama bişeyler olur, mutlaka olur.... yüreğinden inan; Rabbim bizim için hayırlı olanı bizden iyi bilendir ve bize hayır gibi görünende şer, şer gibi görünen de hayır vardır...

Ben geldim 10 da randevum vardı baktı orta büyüklükte bugün,yarın ve salı günü ilişki önerdi.Gebe kalmazsan 3.günü gel hormonlara tekrar bakalım dedi inşallah kalırsın dedi.Yani başa saralım gebelik olmazsa dedi sadece folik asit verdi.Tamam doktorlara saygım sonsuz ama ben zaten biliyordum bugün yumurtladığımı ve 3 gün yapıyordum çalışma ne kazandım şu an sıfır.............fsh önemli onuda takmadı bile.
Bende doktordan yeni geldim 2 yumurtam büyümüş sağda ve solda olmak üzere...bugün saat 11.30 da iğnemi yapıcak(çatlatma)..ondan sonrada salı,perşembe ,cumartesi ve pazar akşamıda olmak üzere ilişki dedi.ondan sonrada herhalde hamile kalırsam yada adetin 3. günümü gidicem sormayı unuttum.

Arkadaşlar doktor çatlatma iğnesini göbekten yapacakmış...bir sıkıntı yaşarmıyım acaba bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevineceğim...1 saatim kaldı

günaydınnnnn.....

sekerpancari sekerpancari evet kürlerin etkileri değişebiliyor... inşallah sorun yoktur:21::21: hatta belki de sürprizdirrrrr:KK68::KK68:
yaaaa gördün mü şekerimmmmmm.... ilk adım kabullenmek, dünyanın sonu olmadığı; sonrası tevekkül... sonrası kür olur spor olur ilaç tedavi olur... ama bişeyler olur, mutlaka olur.... yüreğinden inan; Rabbim bizim için hayırlı olanı bizden iyi bilendir ve bize hayır gibi görünende şer, şer gibi görünen de hayır vardır...
günaydınnnnn :KK37:
sürpriz yok şekercim, regli olmuşum an itibariyle... :KK55:
işte tek ilişki bile insanı umutlandırıyor, neyse aslan pençesini bırakıcam sanırım bir süre...bakalım sadece vitaminlerimle ilerliycem.senim miyositol positive ide dr a danışıcam... oldukça iyi birşeye benziyor çünkü...:KK54::KK51:

Arkadaşlar doktor çatlatma iğnesini göbekten yapacakmış...bir sıkıntı yaşarmıyım acaba bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevineceğim...1 saatim kaldı
öncelikle inşallah bebek olur o yumurtalardan.
çatlatma iğnesini her tedavimde ben kendim ve göbekten yaptım, aksini görmedim ama kalçadan yapılanıda varmış galiba,
ben hep göbekten yaptım...

çatlatma iğnesini her tedavimde ben kendim ve göbekten yaptım, aksini görmedim ama kalçadan yapılanıda varmış galiba,
kendinizmi yaptınız ...beni doktor çağırdı gel ben yaparım dedi.

huzunlukalp 25.12.2015
amayaa bat 26.12.2015
bernuş bat 29.12.2015
asli5361 bat 29.12.2015
nisanok bat 29.12.2015
canegeasya bat 29.12.2015
zeynepzumra bat 04.01.2016
ebrukkkk bat 05.01.2016
sonbaharr01 bat 12.01.2016
34ebrari34 08.12.2015 REGL OLDU
sm34 bat 15.12.2015 REGL OLDU
gülbil bat 16.12.2015 REGL OLDU
gibigibiyim bat 16.12.2015 REGL OLDU
monte cristo prensesi bat 20.12.2015 REGL OLDU
sekerpancari bat 19.12.2015 REGL OLDU

günaydınnnnn :KK37:
sürpriz yok şekercim, regli olmuşum an itibariyle... :KK55:
işte tek ilişki bile insanı umutlandırıyor, neyse aslan pençesini bırakıcam sanırım bir süre...bakalım sadece vitaminlerimle ilerliycem.senim miyositol positive ide dr a danışıcam... oldukça iyi birşeye benziyor çünkü...:KK54::KK51:
hayırlısı olsun canımcım.... valla onu direkt doktor verdi, içeriğinde inositol diye bir madde varmış. yurt dışında yapılan araştırmalarda etkisi olduğu kanıtlanmış bu maddenin. aslında pkolularda kullanılıyormuş daha önce yumurtalar onlarda sayı çok ancak gelişmiyor ya... sonra işte bizim gruptaki hastalarda da kullanmışlar ve 2015 haziran ayında yayımlanan bir makalede %90 hastalarda etki ettiği yazıyormuş. hatta makaleyi de gösterdi de bende ingilizce olmadığından bi şey anlamadım

ben ilk ikisinde aynı iğneyi kalçadan yaptırdım çok acımıştı... son ikisinde göbekten kendim yaptım çok rahattı:KK36::KK36:

hayırlısı olsun canımcım.... valla onu direkt doktor verdi, içeriğinde inositol diye bir madde varmış. yurt dışında yapılan araştırmalarda etkisi olduğu kanıtlanmış bu maddenin. aslında pkolularda kullanılıyormuş daha önce yumurtalar onlarda sayı çok ancak gelişmiyor ya... sonra işte bizim gruptaki hastalarda da kullanmışlar ve 2015 haziran ayında yayımlanan bir makalede %90 hastalarda etki ettiği yazıyormuş. hatta makaleyi de gösterdi de bende ingilizce olmadığından bi şey anlamadım

ben ilk ikisinde aynı iğneyi kalçadan yaptırdım çok acımıştı... son ikisinde göbekten kendim yaptım çok rahattı:KK36::KK36:
Bende bir dr uma danışayım diyorum, ocak ayında gidicem inşallah dr.a. maddi manevi birikim yapayımda bu ay da. artık kısmet ne ise...:KK66:
ben hiç kalçadan vurulmadım, göbekten hiç zorluk çekmedim gerçekten..

X