Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

canım bende bu aralar çok rüya görüyorum ,
şaşırıyordum ..hiç bu kadar rüya gördüğümü bilmem ,sende böyle deyince acabamı dedim bende

Ayy inşallah canım ya ne bilim bana birkaç kişi çok derin hissiyatlısın dedi bunu yaşlılar dedi ama bazende iyi olmuyor herşeyi görüp hissediyorum ve çıkıyor.Ama senin gibi bende son zamanlarda hep bebek hamile falan görüyordum bunların işaret olduğuna inanıyorum ben Allah hayırlara çıkarsın bebeğinin işaretleri olsun rüyaların.

inşallah canım Allah razı olsun

sekerpancari bat 19.12.2015
huzunlukalp 25.12.2015
amayaa bat 26.12.2015
bernuş bat 29.12.2015
asli5361 bat 29.12.2015
nisanok bat 29.12.2015
canegeasya bat 29.12.2015
zeynepzumra bat 04.01.2016
ebrukkkk bat 05.01.2016
sonbaharr01 bat 12.01.2016
34ebrari34 08.12.2015 REGL OLDU
sm34 bat 15.12.2015 REGL OLDU
gülbil bat 16.12.2015 REGL OLDU
gibigibiyim bat 16.12.2015 REGL OLDU
monte cristo prensesi bat 20.12.2015 REGL OLDU

kızlar ben adetin 7.günü soğan suyuna başladım 15 gün içtim ayın 7 sinde bitti 8.inde regl oldum ve 8inde aslan pençesi çayına başladım diyorum ki regl olunca tekrar test yaptırsammı çok merak ediyorum hiç etkisi oldumu diye yoksa bütün kür bitincemi ölçtürsem fsh e2 v.s

bence hemen yapma derım

Günaydınlar, musmutlu pazarlar hepimize,reglim azıcık gecikti, malum liste başı benim,habersiz bırakmayayım dedim bugün olsamda yarın iş yerinde pazartesi sendromu yaşamasam, kar var azıcık ankarada,pazar yürüyüşü yapıcam, manzarayı değerlendirelim..

Benim %1 şans verdi sende işe yaradımı kür düştümü fsh yumurtan çıktı mı

Benim %1 şans verdi sende işe yaradımı kür düştümü fsh yumurtan çıktı mı
Amh si 0.01 den dusuk olup su an hamile olan biriyle msjlastim. o da her turlu kuru denemis. Bu is icin en onemlisi spor yapmak ve kafanin rahat olmasi gerekiyor diyor.

Kızlar benim reglimi galiba aslan pencesi geciktiriyor, en son dün akşam içtim ve regli olana kadar bırakıyorum an itibariyle, ben ondan diye düşündüm, herkesin adetini düzenleyen bitki demek ki bana yaramadı, bakalım adet olabilecek miyim, yoksa kist falan mı oldu bilemiyorum hiç,bekleyip görücem

G gulbil10 no_name_ nerdesınız kızlar ıkı gundur yok oldunuzz aksama yolcuyum
Ben bu iki gunumu temizlige adadim. Kafami dagitmaya calisiyorum. Bu srkilde kendimi cok iyi hissediyorum. su an mola verdim. 1 saatlik bir isim kaldı. Bir yandan da yemek yapıyorum. Canim benim sana da iki haftalık tatilin çok iyi geleceğine inanıyorum. Kafanı dağıt. Ama bu arada bizleri de unutma. Sana hayırlı yolculuklar canim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…