Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

ben hsg çektirdikten sonra regl olmadım yani oğluma hamileymişim.Düşünüyorumda belkide birşey vardı hsg de açıldı yada tenizlendi açıldı falan hsg çok önemli bir daha çektiricem regl olursam ki olmam inşallah....

inşallah hsg cekıldıgın ay uyguladgn bısey varmıydı hatrlıomusun kacıncı gun baslamıstın ilşkiye ben 10. gün basladım doktorum 10,12,14,16 ilşki olsun dedi ama ben 20 ye kadar bırakmadım

hsg çektirdiğim ay hamile kaldım o ay regl olmadım yani o zaman bilmiyordum bu konuları.Şimdi demekki diyorum hsg
inşallah hsg cekıldıgın ay uyguladgn bısey varmıydı hatrlıomusun kacıncı gun baslamıstın ilşkiye ben 10. gün basladım doktorum 10,12,14,16 ilşki olsun dedi ama ben 20 ye kadar bırakmadım

benim eşim çok geç geliyordu işi yoğundu o ay 2 kez birliktelik olmuştu.Doktor sadece cylo prognova diye bir ilaç vermişti onuda içtim o ara bana doktor düzensiz ilişkidende kalamıyorsun dedi tembelleşiyor yumurta dedi ama ne hikmetse 2 kerede olsa o ay hamile kaldım reglimden 2 gün öncede idrar testi kopkoyuydu.O ilacıda bence sırf psikolojik olarak verdi.Benim adet düzensizliğim yoktu ama 6 ay kalamamıştım hsg den 15 gün sonra testte çıktı.Ben 23 günde bir regl oluyorum.

yumurtlama falan ne takip ne bişey bilmiyordum o zamanlar denk gelmiş demekki :))))

oo verdıgı ılac ne ıse yarıomus pekı hamılelıgı kolaylastrcak bıseymı ki ben bu ay ilaç kullanmadı m hıc ıkı ay klomen kullandım bu ay bıraktrdı yenı doktr hssg cekıldı sadece bayada kür uyguladım eşimle kkendıme arı sütü ginseng propolis bal karısımlı yedik eşimle sabah aksam hayıt içtim meryem ana dikenli toz karızım yedim yine aynı birde adetın 11.gün yakı yapıştrdım ıkı parmak arasnda uzayan akıntım gelmıstı ıkı saat içinde o gün ne oldu cok merak edıorm yakının neye faydası oldugunu merak edıorm

yumurtlama falan ne takip ne bişey bilmiyordum o zamanlar denk gelmiş demekki :))))
aynen demekki şans işi ztn ya bnm de sag tüp tamamen acık cıktı sol tüp de kasılmadan dolayı spazm olmusmus yarıdan fazlaya ılac gtmedi ikinci kez ilaç verildi ama radyolog acık oldugunu düşünüoruz dedi

o ilaç adet düzensizliği içinmiş duyunca uyuz oldum benim zaten adetim düzenli niye verdi diye.Hatta hamileliğimi öğrenince gittim sordum bunun biz zararı varmıdır içerken hamile kaldım diye yok dediler.Net hatırladığım arı sütü bal polen sabah aç karna yedim öğrenene kadar.O uzayan akıntı bende bekarlığımdan beri yoktu zaten ben kupkuru öğrendim hamileliği sadece aşırı agresiftim o ay niyeyse birde rüyamda gördüm yok olmaz bu ay 2 kez oldu ne ara olur dedim yakında bebek gelicek dedim ama ne zaman diye düşünürken birde baktım hamileyim.Ha birde tavuk yapıcaktım bi tiksindim o an elime alınca bunlara inanmazdım ama oluyormuş demekki.Göğüslerim sızladı birde.yanıyor gibiydi sanki kasık ağrım bile olmadı.

herkesde rüya görüomuş bende ıkı ay önce gördüm ıkı kere rüya bnde agresifim ara ara aama sigarayı bıraktım ya ondan bnmki şimdi

2 ay önceki kimyasaldada aşırı göğüs sızlaması vardı.Kimyasal neden diye sordum doktor hamileliğe hazırlık olabilir çok korunmuşsun tembelleşmiş yumurtalar dedi

herkesde rüya görüomuş bende ıkı ay önce gördüm ıkı kere rüya bnde agresifim ara ara aama sigarayı bıraktım ya ondan bnmki şimdi

bende o aralar çok sık rüya görmeye başlamıştım...ben sigarayı bırakamadım aslında benim bir tane var dileğim birde kızım olsun sağlıklı olsunda ama içimden o geçiyor oğluma bir kardeş.....cinsiyet isteğini yerine getiren bu şekilde aşılama yapan yer varmış geçen gün akrabam dedi asla gitmem dedim normal yolla olsun kız erkek farketmez hayırlısı ne ise o olsun dedim.

2 ay önceki kimyasaldada aşırı göğüs sızlaması vardı.Kimyasal neden diye sordum doktor hamileliğe hazırlık olabilir çok korunmuşsun tembelleşmiş yumurtalar dedi
ben hıc korunmadım dogal yollardan gerı cekme yöntemı ile korunmustum son bır yıldırda korunmuyorum dikkaet etmıodm yanı ramazan dan snra cocuk yapımı ile alakalı calısmalara gectım

ilginç bende gecen aya kadar her gun ruya göruodm smdı bölük bölçük dün gördm en son ondan öncekı gunlerı hatrlamıorm neler görmustn

ilginç bende gecen aya kadar her gun ruya göruodm smdı bölük bölçük dün gördm en son ondan öncekı gunlerı hatrlamıorm neler görmustn

benim gördüğüm rüyalar anlatılmamalıymış ama ben tabi o ara herkese anlattım...ermiş bir dedemiz tanırım kendisini onu gördüm ağladım nolur bir çocuğum olsun dedim sırtıma 3 kez vurdu ama öyle heybetliydiki hissettim hadi git dedi...hemen ardından çok mühim bir bayan ellerini açmıştı elinden tut çocuğun olsun dediler bende ama nasıl tutucam herkes tutmuş bana yer yok dedim tut diye itti beni kapalı bir bayan...tuttum elinde kitabımız vardı...senin bir oğlun olacak ama öyle heybetliki dedi yeri göğü inleticek dedi Hüseyin Gazi gibi dedi....ve öğrendim o rüyadan 1 gün sonra ve 3 ay sonra ultrasonda doktor güldü noldu dedim iri bir bebek dedi....ve doğdu yaşıtlarından daha iri ve güçlü kalıplı biraz adıda Hüseyin Ege......

waaayyy bee çok etkilendimmm keşke bende öyle rüyalar görsem nasıl umut olur banaa inşallah sanada allah ıkıncı evladını rüyanla yine müjdeler

waaayyy bee çok etkilendimmm keşke bende öyle rüyalar görsem nasıl umut olur banaa inşallah sanada allah ıkıncı evladını rüyanla yine müjdeler

2 gün öncede rüyamda bir kız çocuğu annem kucağıma verdi gelinlik giymişti rüyalarım çıkıyor benim.Anneme anlatınca oğlun olucak dedi tersi olur dedi. yok dedim ben gördüm kız olucak......

bende devamlı yenı dogum yapan kız arkadasımı göruormm ıkı kerede ruyamda hamıle oldugumu ögrenıorm ertesı gun doguruyordum hemen anıden

2 gün öncede rüyamda bir kız çocuğu annem kucağıma verdi gelinlik giymişti rüyalarım çıkıyor benim.Anneme anlatınca oğlun olucak dedi tersi olur dedi. yok dedim ben gördüm kız olucak......
canım bende bu aralar çok rüya görüyorum ,
şaşırıyordum ..hiç bu kadar rüya gördüğümü bilmem ,sende böyle deyince acabamı dedim bende

Merhaba bende aynı dertteyim 34 yaşındayım Fsh 40 küsürlerde erken menapoz teşhisi kondu bitkisel olarak saraçoğlunun kürünü alıcam inş bir faydasını görürüm
Canım bende aldım saraçoğlu ndan kür benimde fsh 33 dü sanırım doktor tüp bebekle bile yüzde 3 şansın var dedi.hemen aradım bana erken menopoz kürü yolladı ilk önce 15 gün soğan suyu sonra 1 ay günde 2 defa aslan pençesi sonra tekrar 10 gün soğan suyu en son 1 ay günde bir defa civan perçemi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…