Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

AAAAAAAAAAAAAa çatlamamı kız acabaaa???
çatlamayı tam kasıgımda hıssetmıstım gecen ay oda aynı gaz sancısı gbydı ama kasıklarımda ydı sımdı gaz sıkısması gbı karnımda oldu hatta karnım taş gbii şişti yürüyemedım kız yolda eve bı geldım bı bakım dedım iç çamaırımda sümüksü akıntı var ama kurumus lekelenme gbi dagınık dagınık yerlerde

tepe kahkülü bu dediğim normal çıtçıt gibi değil canım tam tepeye koyuyosun baya saçlarının üstünü tamamen kapatıyo denedim ben oldu valla ben alırsam resmini atarım sana da

Senin bat 29 uysa - 14 yapıyorum 15inde çatlama olmuş olmalı ama bugün de 17 si belki 2 gün sapmış olabilir sen bugün çalış mutlaka

dimi vvalla öyle olmus gulbılcım receteyı aldım saolasın mucckkss ne işe yarıomus o sımdı
rezervi düşük fsh ı yüksek kişilerde yumurta oluşumunu sağlıyormuş. 1-2 yumurta oluşturan kişilerde 8-9 yumurta oluşumunu sağlıyormuş. bunu bir kadın doğum profesörü yazmış. ne kadar etkili o kadarını kesin olarak bilmiyorum.

Senin bat 29 uysa - 14 yapıyorum 15inde çatlama olmuş olmalı ama bugün de 17 si belki 2 gün sapmış olabilir sen bugün çalış mutlaka
kız bugun adetın 19.günü bnm normalde 27 olması lazımdı bat ın gecen ay ılaclardan ıkı gün gecıktı 29 oldu bat yanı dün çalışma oldu ama

aayy ölemı cnm heen bnm az yumurtam oluyor genelde bıldıgım kadaryla 2 hep bunu yapayım bu ay

kız bugun adetın 19.günü bnm normalde 27 olması lazımdı bat ın gecen ay ılaclardan ıkı gün gecıktı 29 oldu bat yanı dün çalışma oldu ama
Olsun 29 da BAT bekliyosun 14 gün geri gel 15 ine denk geliyo ama belki sapma olduysa bugün de çatlamış olabilir çünkü o gaz sancısı gibi ben de yürüyemedim oturup kalkamadım hatta yatamadım bu ayki çatlamada tam ovulasyon testiyle tespit etmiştim çatlamadan olduğuna emindim yani ağrının sen yine de değerlşendir bugünü

ayy bılemedımkı cnm buyuk ıhtımal olmaz bugun adam anca ilşkide rayına grdi ürkkmesin yarında ypcaz cunku ama folıkten dolayı full gazlıyım gazımda vardı bbnm eve geldıgımde sımdı ıyıyım gecen ay tam yumurta catlama anını yakalamıstım anlamıstım

Bende klomeni kullanmaya başlayalı 4 gün oldu şuanda sol tarafımda bir sızı hissediyorum bir batıyor, bir çekiyor sanki...büyüyormu çatlıyormu acep

Bende klomeni kullanmaya başlayalı 4 gün oldu şuanda sol tarafımda bir sızı hissediyorum bir batıyor, bir çekiyor sanki...büyüyormu çatlıyormu acep
büyüyodur haarekete gecıncede öle oluo bnm ılk ay klomende öle oldu ıkıncı ayda hıc agrım yoktu sadece catladgı gun oldu bu ayı hıc demıyım zaten ortalık bırbırıne grdı asagı katta hsg den dolayı

ay o zaman ürkütme aynen ama bi yanaş sırnaş bakalım belki kendisi ister bişey söyleme çocukla ilgili olduğunu bilmesin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…