Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

o zaman ben şöyle bir konu açayım... hani biz hamile kalmaya çalışıyoruz ya...:KK48: bu arada saçlarım çok yıpranmış keratin yüklemesi yaptırmayı düşünüyorum ama içimdede bir endişe oluşuyor acaba bi zararı olurmu ki diye şeettirecektim de:KK70:ondanda geçemiyorum galiba
Canım keratin baya ağır bi kimyasal benim 10 yıllık bi kuaförüm var abi kardeş gibiyiz ona sonsuz güvenim var mesela hamilelik düşündüğümü öğrendikten sonra tüm kimyasal bakımları kesti sadece mayonez bakımı falan yapıyo hatta mesela regl olunca boyaya gidiyorum yine mi geldin diye kızıyo falan :KK70: Daha bişey yok abi diyorum hiç çalşmıyosunuzzz diye kızıyo :KK70: tabi çok özele giremeyince gülüp susuyorum :KK70: Bi de hamile kalırsan kesinlikle boya yok diyo hatta emzirirken bile yok diyo en kimyasalsızı bilşe zararlı kana geçiyo bunlar saç derisinden dedi.. E beyazları napcaz abi diyorum ben sana bi çözüm bulcam sen bi hamile kal da diyo :KK70:

yok yok ümitsizlik değilde hani yazmıştım daha önce biz eşimle işlerimiz dolayısıyla sadece hafta sonları görüşebiliyoruz,dolayısıyla öyle yumurtlama günü falan takip edemiyorum ben, etsem kimbilir belki olur, ama şimdi inşallah 3. tedaviye hazırlanıyorum. nasip artık...
Şimdi anladım canım. Zor oluyordur her anlamda

Kızlar 10 da bir heyecanla gittim doktor ameliyata giricekmiş biz sizi aradık ulaşamadık dedi girişteki bayan...Neyse 15:30 a aldım randevuyu keşke bir kez daha arasaydınız dedim uzaktanda gelebilirdim neyseki hastane 10 dakika falan minibüsle
ayy tüh kötü olmuşş neyse yakınmış bari :)

Canım keratin baya ağır bi kimyasal benim 10 yıllık bi kuaförüm var abi kardeş gibiyiz ona sonsuz güvenim var mesela hamilelik düşündüğümü öğrendikten sonra tüm kimyasal bakımları kesti sadece mayonez bakımı falan yapıyo hatta mesela regl olunca boyaya gidiyorum yine mi geldin diye kızıyo falan :KK70: Daha bişey yok abi diyorum hiç çalşmıyosunuzzz diye kızıyo :KK70: tabi çok özele giremeyince gülüp susuyorum :KK70: Bi de hamile kalırsan kesinlikle boya yok diyo hatta emzirirken bile yok diyo en kimyasalsızı bilşe zararlı kana geçiyo bunlar saç derisinden dedi.. E beyazları napcaz abi diyorum ben sana bi çözüm bulcam sen bi hamile kal da diyo :KK70:
nasıl bir çözüm bulacakmış acaba...beyaz olmasa zaten kolay kolay boyattırmaz insan...sadece değişiklik istediğinde

olsun geç olsun güç olmasın sizde ankaradasınız galiba:KK52:

Evet Ankara dayım ege mahallesinde oturuyorum hastanede nato yolunda yakın yani en azından ama orada devam etmicem tıp fakültesine yada bir bayan doktor tavsiye ettiler kızılayda ona gidicem muayenehanesine burada devlet gibi ne aoru aorabiliyorsun nede cevap alabiliyorsun oyalanamam ki zaman aleyhime işliyor çok genişler ya :KK43::KK43:

Evet Ankara dayım ege mahallesinde oturuyorum hastanede nato yolunda yakın yani en azından ama orada devam etmicem tıp fakültesine yada bir bayan doktor tavsiye ettiler kızılayda ona gidicem muayenehanesine burada devlet gibi ne aoru aorabiliyorsun nede cevap alabiliyorsun oyalanamam ki zaman aleyhime işliyor çok genişler ya :KK43::KK43:
hımmm Allah Allah hangi hastane o
evet zamanımız kısıtlı sayılır elimizden gelen ne varsa yapmak lazım...
tıp fakültesinde çok ama çok zor sıra geliyor
illa kadın dr olacaksa Gen art tan aysun hanımı tavsiye ederim. çok ilgili biridir.

nasıl bir çözüm bulacakmış acaba...beyaz olmasa zaten kolay kolay boyattırmaz insan...sadece değişiklik istediğinde
Canım saç maskarası var az beyazlılar için ama ben tepe kahkülü kullancam sanırım çünkü genetik faktörle 24 yaşında saçlarım beyazlamaya başladı resmen bembeyaz şu an anneminkinden beyaz yani :KK43: denedik bi tane çıtçıtlı böyle arkalara yanlara her yöne gidiyo ben zaten kahkül kullanmayı severim alıcaktım ama elindeki yapay saçtı alıcaz işte hamile kalınca :) Bi de bant takmayı da severim arada onu da kullanırım diye düşünüyorum bi de saçlarım o kadar hızlı uzar ki anlatamam 1 ayda 2,5 cm falan uzuyo 9 ayda nolur bilmiorm acaba gri balyaj yaptırsam da doğal mı takılsam :KK70:

sekerpancari bat 19.12.2015
monte cristo prensesi bat 20.12.2015
huzunlukalp 25.12.2015
amayaa bat 26.12.2015
bernuş bat 29.12.2015
asli5361 bat 29.12.2015
nisanok bat 29.12.2015
canegeasya bat 29.12.2015
zeynepzumra bat 04.01.2016
ebrukkkk bat 05.01.2016
sonbaharr01 bat 12.01.2016
34ebrari34 08.12.2015 REGL OLDU
sm34 bat 15.12.2015 REGL OLDU
gülbil bat 16.12.2015 REGL OLDU
gibigibiyim bat 16.12.2015 REGL OLDU

haydi kızlaaarrrrr, yazın tarihleri,heyecanlı bekleyiş başlasın

Canım saç maskarası var az beyazlılar için ama ben tepe kahkülü kullancam sanırım çünkü genetik faktörle 24 yaşında saçlarım beyazlamaya başladı resmen bembeyaz şu an anneminkinden beyaz yani :KK43: denedik bi tane çıtçıtlı böyle arkalara yanlara her yöne gidiyo ben zaten kahkül kullanmayı severim alıcaktım ama elindeki yapay saçtı alıcaz işte hamile kalınca :) Bi de bant takmayı da severim arada onu da kullanırım diye düşünüyorum bi de saçlarım o kadar hızlı uzar ki anlatamam 1 ayda 2,5 cm falan uzuyo 9 ayda nolur bilmiorm acaba gri balyaj yaptırsam da doğal mı takılsam :KK70:
:KK48: benim çıtçıtlarım var kullanıyorum arada bir ama öyle saçın beyazını doğru düzgün kapatacağını sanmıyorum.benim saçlarda çok çabuk uzar şimdi uçlarda biraz kırılmalar var ve saç rengimde açık olduğu için çok çabuk göze batıyor çıkan dipler rahatsız oluyorum...

hımmm Allah Allah hangi hastane o
evet zamanımız kısıtlı sayılır elimizden gelen ne varsa yapmak lazım...
tıp fakültesinde çok ama çok zor sıra geliyor
illa kadın dr olacaksa Gen art tan aysun hanımı tavsiye ederim. çok ilgili biridir.

canım nato yolunda hastane önce adaydı sonra veni vidi oldu şimdide natomed oldu ismi sürekli el değiştiren bir hastane

X