Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Tabi olabiliyo canım ama bu geç döllenme de nadir görülen bir durum normalin dışında bişey yine.. O zaman bence bu kadar bağırmazlardı soğan suyunu herkes yapsın herkes içsin tüm kadınların bunu yapması lazım diye diye elbet soğan suyu içip düşük yapan da şikayet ederdi yazardı yani onu demek istiyorum.. Uyarırlardı yani.. Nasıl bazı bitkiler var şu dönem için sonra bırakın diyolar ya da hamilelik düşünürken içmeyin diyolar buna da öyle derlerdi tam tersi hamile kalacaksınız bana teşekkür edeceksiniz diyo adamlar
soğan suyu herkese yarayan bir şey değil... ablam da miyom vardı ameliyat oldu... sonrasında muayenelerinde hiç sorun yokken yeniden oluşmasın diye yaptığı soğan suyundan sonra miyom oluştu. tertemiz rahmim soğandan sonra polip oluştu... herkeste etkisi farklı, bir de histeroskopi oldum üstüne. bence yine de dikkatli olmak lazım. miyomları büyüttüğünü söyleyenler de var... ben bizim aileye yaramadığına eminim misal:KK70:

ben bu kürlerle hamiş kalma aşamasında sizi destekliyorum sadece... benim fazla öyle bir umudum yok doğal olması açısından, ben daha çok tedaviye hazırlanıyorum diyelim :KK51:
bende sen gibiyim, doğal yolla Rabbim ol derse olur elbette ancak çok zor... bende desteklemedeyim...:KK36:yumilerimiz kaliteli olsun inşallah

Canım keratin baya ağır bi kimyasal benim 10 yıllık bi kuaförüm var abi kardeş gibiyiz ona sonsuz güvenim var mesela hamilelik düşündüğümü öğrendikten sonra tüm kimyasal bakımları kesti sadece mayonez bakımı falan yapıyo hatta mesela regl olunca boyaya gidiyorum yine mi geldin diye kızıyo falan :KK70: Daha bişey yok abi diyorum hiç çalşmıyosunuzzz diye kızıyo :KK70: tabi çok özele giremeyince gülüp susuyorum :KK70: Bi de hamile kalırsan kesinlikle boya yok diyo hatta emzirirken bile yok diyo en kimyasalsızı bilşe zararlı kana geçiyo bunlar saç derisinden dedi.. E beyazları napcaz abi diyorum ben sana bi çözüm bulcam sen bi hamile kal da diyo :KK70:
benim doktor demişti ki bebek anne karnındayken korumada yine, ama emerken tamamen korumasız, şu kadınları o yüzden hiç anlamıyorum doğurunca hemen saçları boyamaya gidiyolar demişti... bence de dikkat etmek lazım. emzirme dönemi de etkili çünkü..

gebe kaldık doğurduk sıra emzirme dönemini düşünmeye geldi:KK70::KK70:

hımmm anladım hayırlı haberlerle gelin inşallahh

Aminnnn inşallah zaten bugün son kez oraya gidicem yumurtlama varmı yokmu bakıcak diye çağırdı varsa direk başka doktora yoksada kürlere devam yine başka doktora gidicem labaratuar sonucunu elime verdi gönderdi fsh falan demedi eve gelip intermetten araştırıp kendim yorumladım yüksekmiş bile demedi

soğan suyu herkese yarayan bir şey değil... ablam da miyom vardı ameliyat oldu... sonrasında muayenelerinde hiç sorun yokken yeniden oluşmasın diye yaptığı soğan suyundan sonra miyom oluştu. tertemiz rahmim soğandan sonra polip oluştu... herkeste etkisi farklı, bir de histeroskopi oldum üstüne. bence yine de dikkatli olmak lazım. miyomları büyüttüğünü söyleyenler de var... ben bizim aileye yaramadığına eminim misal:KK70:

bende sen gibiyim, doğal yolla Rabbim ol derse olur elbette ancak çok zor... bende desteklemedeyim...:KK36:yumilerimiz kaliteli olsun inşallah

benim doktor demişti ki bebek anne karnındayken korumada yine, ama emerken tamamen korumasız, şu kadınları o yüzden hiç anlamıyorum doğurunca hemen saçları boyamaya gidiyolar demişti... bence de dikkat etmek lazım. emzirme dönemi de etkili çünkü..

Ayy inşallahhh o günleri de görürüz :)))

kızlar sorun yapmayın gerçekten benim fsh yüksekken oğlumu dünyaya getirdim fotodaki oğluşum bu arada 17 diydi benim fsh sadece 1 kez cylo prognova (harflerde hata olabilir) onu içtim o ay kalmışım sadece bu kez 23.7 diye telaş yaptım yaşım gereği 17 fsh la hamile kaldığımdada yaşım 29 du fsh 21 kende 3 ay önce kimyasal gebelik yaşadım demem o ki fsh benim için sorun deil sizin içinde olmasın.

kızlar sorun yapmayın gerçekten benim fsh yüksekken oğlumu dünyaya getirdim fotodaki oğluşum bu arada 17 diydi benim fsh sadece 1 kez cylo prognova (harflerde hata olabilir) onu içtim o ay kalmışım sadece bu kez 23.7 diye telaş yaptım yaşım gereği 17 fsh la hamile kaldığımdada yaşım 29 du fsh 21 kende 3 ay önce kimyasal gebelik yaşadım demem o ki fsh benim için sorun deil sizin içinde olmasın.
ayyy maşallah böyle güzel örnekleri görmek heveslendiriyor umutlandırıyor insanı

yumurta varsa 1 tanede olsa ve oda çatlıyorsa sıkıntı yok her ay çatlamasada elbet çatladığı an oluyor o ana denk getirmek önemli doktorlar biraz daha açıklayıcı konuşsalar keşke ne bilim ben kimsenin yüreğine gereksiz hevesler aşılamam günah 3 kez hamile kaldım biri kalp atışı yoktu 6 haftalık biri oğlum biride kimyasal ve hepsindede fsh yüksekti neden 2 kaybım var sigara kahve stres yaşam koşullarıydı kadının fsh 11 direk tüp bebek diyorlar o zaman ben mucizemiyim alakası yokkkkk

valla naz etmeyip gelirsee kendiliğinden açık söylüyorum başımın üstünde yeri var, ama hani görünen köy kılavuz istemiyor kesinlikle kendim için konuşuyorum...zorlu bir süreç, kimslser bu tüpe aşılamaya gerek kalmadan yavrusuna kavuşsun inşallah

sekerpancari bat 19.12.2015
monte cristo prensesi bat 20.12.2015
huzunlukalp 25.12.2015
amayaa bat 26.12.2015
bernuş bat 29.12.2015
asli5361 bat 29.12.2015
nisanok bat 29.12.2015
canegeasya bat 29.12.2015
zeynepzumra bat 04.01.2016
ebrukkkk bat 05.01.2016
sonbaharr01 bat 12.01.2016
34ebrari34 08.12.2015 REGL OLDU
sm34 bat 15.12.2015 REGL OLDU
gülbil bat 16.12.2015 REGL OLDU
gibigibiyim bat 16.12.2015 REGL OLDU

haydi kızlaaarrrrr, yazın tarihleri,heyecanlı bekleyiş başlasın

sekerpancari bat 19.12.2015
monte cristo prensesi bat 20.12.2015
huzunlukalp 25.12.2015
amayaa bat 26.12.2015
bernuş bat 29.12.2015
asli5361 bat 29.12.2015
nisanok bat 29.12.2015
canegeasya bat 29.12.2015
zeynepzumra bat 04.01.2016
ebrukkkk bat 05.01.2016
sonbaharr01 bat 12.01.2016
34ebrari34 08.12.2015 REGL OLDU
sm34 bat 15.12.2015 REGL OLDU
gülbil bat 16.12.2015 REGL OLDU
gibigibiyim bat 16.12.2015 REGL OLDU

haydi kızlaaarrrrr, yazın tarihleri,heyecanlı bekleyiş başlasın
beni bu önümüzdeki ayki listeye yazmayın. hamişlik için hormonlarımı normale indirip yumi oluşturmam lazım.

Bence oluşacak canım hiç kafana takma bu kürler bize iyi gelecek :KK66:
canım bende yumi oluşacağına inanıyorum. fsh değerim 29 çıktı ya, yumi de görülmedi dr um inşallah menapoz deyip tedavimi sonlandırmaz. normalde benim dr um fsh ya bakan biri değil. benden niye fsh istedi anlayamadım.

X