Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Ay bu ne sessizlik dedim ben de valla siz olmadan duramıorm yaa :) anlatın bişeyler de kaynatalım
o zaman ben şöyle bir konu açayım... hani biz hamile kalmaya çalışıyoruz ya... bu arada saçlarım çok yıpranmış keratin yüklemesi yaptırmayı düşünüyorum ama içimdede bir endişe oluşuyor acaba bi zararı olurmu ki diye şeettirecektim deondanda geçemiyorum galiba

Ay bu ne sessizlik dedim ben de valla siz olmadan duramıorm yaa :) anlatın bişeyler de kaynatalım
sağlıklı yaşam adına ne yapacağımı şaşırdımm, zaten şeker kullanmıyordum, kahveyi en sevdiğimide hayatımdan çıkardım. ekmek yok,makarna, pilav yok, bazen çok çok az bulgur pilavı
sabahları bir adet haşlanmış yumurta ve zeytin yada kendi mayaladığım yoğurda granula ve yarım muz.
onun dışında ambalajlı ürün yememeye çalışıyorum. spor olarakta işte şimdilik 40-50 dk her gün yürüyüş. ama bir spor salonuna yazılmak istiyorum.

bence yazılma...şu sıralar ağır sporlar önerilmez çünki...

saç önemli yaaa birde uzunsa hele...bir sıkıntı olmaz bence yaptırın. tedavi süresince mesela boyamak yasak mesela.gerçi tıp dünyasıda bu konuda 2 ye ayrılmış durumda ama.

ben bu kürlerle hamiş kalma aşamasında sizi destekliyorum sadece... benim fazla öyle bir umudum yok doğal olması açısından, ben daha çok tedaviye hazırlanıyorum diyelim
benim ilk gittiğim doktorda bende ümit görmemişti...hemen tüp bebek merkezine yönlendirdi ama benim şu sıralar maddi yönden sıkıntılarım var o nedenle gidemedim.şimdi bu kürlerle artı yeni değiştirdiğim doktorumla bir kaç ay denemeyi düşünüyorum kısmet

yok yok ümitsizlik değilde hani yazmıştım daha önce biz eşimle işlerimiz dolayısıyla sadece hafta sonları görüşebiliyoruz,dolayısıyla öyle yumurtlama günü falan takip edemiyorum ben, etsem kimbilir belki olur, ama şimdi inşallah 3. tedaviye hazırlanıyorum. nasip artık...

Kızlar 10 da bir heyecanla gittim doktor ameliyata giricekmiş biz sizi aradık ulaşamadık dedi girişteki bayan...Neyse 15:30 a aldım randevuyu keşke bir kez daha arasaydınız dedim uzaktanda gelebilirdim neyseki hastane 10 dakika falan minibüsle

olsun geç olsun güç olmasın sizde ankaradasınız galiba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…