Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Kizceler bakn benim hayitin ustunde soyle bir kullanma talimati var ona gore yaptim ama markadan dolayi mi degisiyo acaba natura bunun markasi natura Eki Görüntüle 1720686
olabilir canım ben mecit efendi kullanıyorum bardağın 1/3 ü hayıt gerisine su diyor..sabah akşam aç karna içiyorum ben de

evet canım inşallah yoktur bekleyip adetin 3.günü gidip göreceğiz artık
Bu arada soğan suyu bende hiç ara kanama falan yapmadı yaparken özellikle bişeye dikkat etmek gerekiyo soğanın üst kabuğu soyulacak bazı tariflerde soymadan yapın yazıyo ama sakın öyle yapmayın çünkü ben biçok izlediğim videoda kabuğunu soyuyolardı renkli kabuk kalmıycak şekilde buna bi parantez açıyım hemen eskiden kadınlar soğan kabuğunu kaynatıp içerek çocuk düşürürlermiş amman dikkat kızlar :KK66:

Ben de bi dahakini mecit efendi alcam yaa.. Ya da acaba toğum alıp kendimiz mi kaynatsak ???
ben hazır suyun faydasını çok gördüm canım 1 ayda 23,6 dan 10,21 e düştü fsh...e2 21 den 37 ye çıktı çok şükür...tohumu kırmak zor ve oğraştırıcı oluyormuş,ben hazır su ile devam ediyorum..3.şişem de bitti bugün alacağım yine...

Yoksa da yap soğanı canım soğan hormonları da düzene sokuyo rahimde enfeksiyon veya kötü ne varsa temizliyo bende kist yok mesela ama yaptım yine de :)
Saraçoğluna canlı yayında bir bayan bağlandı ve soğan kürünü yaparken hamile kaldım hocam teşekkür ederim falan dedi hatta ben seyrettim.

ben hazır suyun faydasını çok gördüm canım 1 ayda 23,6 dan 10,21 e düştü fsh...e2 21 den 37 ye çıktı çok şükür...tohumu kırmak zor ve oğraştırıcı oluyormuş,ben hazır su ile devam ediyorum..3.şişem de bitti bugün alacağım yine...
Doğru canım mutlaka ez kaynat eksik mi koydun fazla mı koydun falan en iyisi hazır ben de böyle devam ederim galiba :) Bu arada bişey farkettim hayıt suyumu dün işyerinde unutmuştum başlayamadım yani akşam bu sabah başladım ve işe geldiğimde çok ağrım vardı hayıt suyunu içtim 1 saatten fazla oldu ağrım yok denecek kadar az şu anda :KK57: ağrı kesici almama gerek kalmadı yani çok ilginç :KK57:

Saraçoğluna canlı yayında bir bayan bağlandı ve soğan kürünü yaparken hamile kaldım hocam teşekkür ederim falan dedi hatta ben seyrettim.
bence o bayanda bebek yerleşmeden önce soğan suyu bitmiştir. döllenmeden sonra sonra soğan suyu devam etseydi bebek tutunamazdı.

Aynen canım ben de çok izledim gördüm öyle şeyler bazı kişilerin de içerde enfeksiyon benzeri bişeyler oluyomuş ufak farketmedikleri mesela benim annem evlendikten sonra hiç korunmadığı halde 2,5 yıl çocuğu olmamış hem de 18-19 yaşında yani.. Sonra doktora gitmiş küçük bi enfeksiyon var demiş bi ilaç vermiş ertesi ay annem bana hamile kalmış :KK52::KK52: Bazen farketmediğim ufak şeyler olabiliyo içerilerde o yüzden bitkiler büyük mucize gerçekten de :)

bence o bayanda bebek yerleşmeden önce soğan suyu bitmiştir. döllenmeden sonra sonra soğan suyu devam etseydi bebek tutunamazdı.
o kadarını söylemediği için bilemiyoruz tabi...ama bunları anlatırlarkende hiç korunun demiyor dikkatinizi çektimi bilmiyorum.

Canım öyle bişey olsa bence doktorlar uyarıda bulunur çünkü üstüne basa basa hepsi adet başladıktan 7 gün sonra başlayın diyolar ve 15 gün için tüm kadınlar 7+15=21 Gün içinde yumurtluyodur 21 günden geç yumurtlamak zaten biraz anormal durum oluyo.. Hadi onu geçelim sonraki kürler de adete 10 gün kala başlanıyo yani her türlü o soğan suyu yumurtlama döneminde yani döllenme döneminde de içilmiş oluyo..

Canım öyle bişey olsa bence doktorlar uyarıda bulunur çünkü üstüne basa basa hepsi adet başladıktan 7 gün sonra başlayın diyolar ve 15 gün için tüm kadınlar 7+15=21 Gün içinde yumurtluyodur 21 günden geç yumurtlamak zaten biraz anormal durum oluyo.. Hadi onu geçelim sonraki kürler de adete 10 gün kala başlanıyo yani her türlü o soğan suyu yumurtlama döneminde yani döllenme döneminde de içilmiş oluyo..
ama bazen geç dölllenme oluyor, embriyonun rahime yerleşmesi bat a denk gelebiliyor canım. öyle bir durumda soğan suyu bitmiş olur bence.

ama bazen geç dölllenme oluyor, embriyonun rahime yerleşmesi bat a denk gelebiliyor canım. öyle bir durumda soğan suyu bitmiş olur bence.
Tabi olabiliyo canım ama bu geç döllenme de nadir görülen bir durum normalin dışında bişey yine.. O zaman bence bu kadar bağırmazlardı soğan suyunu herkes yapsın herkes içsin tüm kadınların bunu yapması lazım diye diye elbet soğan suyu içip düşük yapan da şikayet ederdi yazardı yani onu demek istiyorum.. Uyarırlardı yani.. Nasıl bazı bitkiler var şu dönem için sonra bırakın diyolar ya da hamilelik düşünürken içmeyin diyolar buna da öyle derlerdi tam tersi hamile kalacaksınız bana teşekkür edeceksiniz diyo adamlar

Tabi olabiliyo canım ama bu geç döllenme de nadir görülen bir durum normalin dışında bişey yine.. O zaman bence bu kadar bağırmazlardı soğan suyunu herkes yapsın herkes içsin tüm kadınların bunu yapması lazım diye diye elbet soğan suyu içip düşük yapan da şikayet ederdi yazardı yani onu demek istiyorum.. Uyarırlardı yani.. Nasıl bazı bitkiler var şu dönem için sonra bırakın diyolar ya da hamilelik düşünürken içmeyin diyolar buna da öyle derlerdi tam tersi hamile kalacaksınız bana teşekkür edeceksiniz diyo adamlar
Aynen öyle...bir çok videoyu izledim soğan suyu ve testeredişli aslanpençesi bulunmaz bir nimettir kadınlar için diye yırtınıp duruyor saraçoğlu...

Kesinlikle haklısın canım. soğan suyunun bildiğimiz ve bilmediğimiz birçok faydası var.

X