Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Yumurta rezervini gösteren test var amh testi onu yaptır ben 32 yaşındayım benimkisi 0.11 baya düşük ama 0.01 ile hamile kalan bir sürü insan okudum bu sitede

Yumurta rezervini gösteren test var amh testi onu yaptır ben 32 yaşındayım benimkisi 0.11 baya düşük ama 0.01 ile hamile kalan bir sürü insan okudum bu sitede

teşekkür ederim ebrari o kadar kafam karıştıki burada özel bir hastane var Ankara dayım ona gidiyorum hani devlet hastanesine gidip direk amh desem yaparlarmı onlardamı baştan başlar acaba 3. günü gel hormon rahim filmi muayene vs..rutin galiba ama amh kimse yapmadı hiçbir doktor yani

Ben yaparım bu cuma ins.
41 kere 3 ihlas bir fatiha mi olacak?
aynen tatlım ayyyneeennnn

sadece 20 günlük kullanımda düşer mi kız??? ilahi sana... sadece 2 ay ilaçları düzenli kullanmamı istiyor benim doktorum. ilaçlar ancak 1-2 aya etki ediyor... ilk öğrenmemiz gereken stres ki sende söylüyosun son iki güldür çok hırpaladın kendini... birde yaşadığın normal süreç canım benim. biz gibi hastalarda hemen tedaviye başlarlarsa şüphelen...

15 gün sonra dr kontrolüm var. o zamana iyi hazırlanmam gerek. adetli değilken dr ne görecek acaba? hep adetli iken gidiyorduk ya bu defa adetli iken gideceğim.
adette baktıklarında yumurtalıklardaki folikülleri görüyorlar adetli değilken de onların kendi kendine büyüme hızına bakıyorlar. kullanacağı ilaç dozunda bu önemli. doktor belki de çok küçük diye adetli iken göremediğini düşündüğü foliküllerin kontrolünü gerçekleştirecek, bu ay yumurtan belki de oluştu ama fark edilmedi yani, ona bakacak. ve bir sonraki aya hazırlanan folikülleri de kontrol edecek...

ben 3 yıldır sürekli ilaç kullanıyorum. 6 aylık evliydim bu macera başladığında... bi sürü ilaç kullanıp bir sürü tedavi olup elinde bir şey olmamasındansa, yavaş yavaş sindire sindire tüm engelleri fark ederek tespit ederek ve yok ederek ilerlemek daha iyi... bir de kaan beyin genel çalışma şekli bu. bazen bir tedavisi 1 yıl sürüyo. önemli olan netice. sen şu an hormon ilaçları kullanmıyorsun bari... kıllanma, kilo alma, kendini kontrol edemediğin ağlama yada aniden gülme krizlerine girmiyosun....

devlet hastanelerinin bir çoğu amh yapmıyor malesef... bir de muayenelerde falan folikül görüyorsa amh istemeyebilirler. özellikle kendi iste hatırlat...

hormon ilaçlarına başladım canım. fsh bu ay yükaek çıktı. biosteron kullandığım halde. diyorum ki kullanmasaydım 40 mı mı çıkacaktı? fsh ım 29 çıktı ya kaan bey de inşallah diğer dr lar gibi bana direk menapoz teşhisi koymaz, tedavimi sonlandırmaz.

sekerpancari bat 19.12.2015
monte cristo prensesi bat 20.12.2015
huzunlukalp 25.12.2015
amayaa bat 26.12.2015
bernuş bat 29.12.2015
asli5361 bat 29.12.2015
nisanok bat 29.12.2015
canegeasya bat 29.12.2015
zeynepzumra bat 04.01.2016
ebrukkkk bat 05.01.2016
sonbaharr01 bat 12.01.2016
34ebrari34 08.12.2015 REGL OLDU
sm34 bat 15.12.2015 REGL OLDU
gülbil bat 16.12.2015 REGL OLDU
gibigibiyim bat 16.12.2015 REGL OLDU MU ACABA

haydi kızlaaarrrrr, yazın tarihleri,heyecanlı bekleyiş başlasın

aaaaa kızcam ama haaaa.... kızım kaan bey öyle bir doktor değil; merak etme.... ayrıca vallahi sopalıksın heee... menopoz menopoz... gircek olsam ben girerdim, ama ne gereği var dimi bu karda kışta menopozla kim uğraşcak
reca ediyorum kendinize geliniz baayaanngggnnn... menopoz diyen dillerine acı biber sürcem senin....

Kızlar dün ki bahsettiğim bitkisel reçeteyi paylaşmak istiyorum.
Sabah aç karnına 1 yemek kaşığı çörek otu yutulacak.
1 yemek kaşığı kestane balı ve 1 çay kaşığı ginseng ile karıştırılıp 1 limon kabuğuyla yenilecek.
1 gün kuşburnu 1 gün papatya çayı porselen demlikte kaynatılıp içilecek.
akşam yatmadan 1 tutam maydanoz ve yarım limon 5 dak kaynatılıp içilecek

tamam canım menapoz yok. ben ergenliğe yeni girdim daha ayollll

acaba diyorum o ilacı içmesende düzenli bir şekilde sabah akşam aslan pençesi öğle arasındada 1 bardak hayıt tohumu suyu içsen ama kendin yapacaksın.hazır olanı mümkün olduğunca almamaya çalış çünki aynı gün yapılıp tüketilmesi çok önemli .Bizim yanımızda bir çalışanımız var fsh 68 lerdeydi doktor tüp bebek bile olmaz artık menepozsun dedi ve tek çaren kıbrıs yumurta transferi dendi. ama biz burada ona bizim uyguladığımız yöntemleri uygulattık ve şuanda 2. aya girdi. hiç olmayan adeti olmaya başladı. ilaçla ancak adet gören bir arkadaştı.ve sevinçten gözyaşları döktü adet olduğunu görünce...demem o ki bazan doktorların ümitsizlikle doldurup gönderdiği kişiler aslında okadarda vahim durumda değiller .Moralini bir düzelt ve bir an önce şu bitkileri düzenli taze taze yapıp uygula ve sana sıkıntı veren insanlardan uzaklaş.kendine bir hobi bul hatta.kafan dağılsın.inanın böyle olduğunuzu görünce bende burada üzülüyorum moralim düşüyor.ama bir yandanda kızıyorum.bırakmayın şu azminizi bir kenara...Buradaki tüm arkadaşlara güveniyorum ben başaracağız Allah ın izniyle biz bu işi...

tamam canım menapoz yok. ben ergenliğe yeni girdim daha ayollll
ne var ben son 10 yıldır 24 yaşıma giriyorum mesela... giriyorum çıkıyorum tekrar giriyorum... baktım güzel ilerlemenin bi alemi yok yane

amayaa bu yazdığım reçeteyi hiç duymuş muydun canım?
ayrı ayrı duyduklarım oldu ama hepsini bi arada duymamıştım... hatta bazılarını hiç duymamıştım... ben şu çörekotu işine de başlıyım bari, iyi oldu hatırlattığın

akşam maydanoz ve limon iltihap enfeksiyon için sanırm

gülbilcim benim fsh 9.8 di 1 ay aslan pençesi hayıt içtim 6 ya düştü bence denemelisn

bu reçeteyi amh sı düşük fsh sı yüksek olan birine bir kadın doğum profesörü yazmış. bu reçeteyi paylaşan kişi denemiş bizzat. yumurta sayısı 1-2 olan kişilerde yumurta sayısını 8-9 a çıkarıyormuş.benim anlamadığım bu reçetede yumurta yapacak birşey yok.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…