Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

canım amh testini devlet karşılamıyor o nedenle benden 150 tl aldılar 5 gün sonra çıkıyor tahlil sonucuda.

Ace plus selenyum, positive previt, coenzim10, biosteron, saizen, estrofem, estro jel aklıma gelenleri bunlar
sen tedaviye başlayacaksın bu yüzden sakın ilaçlarını bırakma... şu an kullandığın ilaçlar zaten vitamin ağırlıklıdır. hepsi vitamin bi tek saizen büyüme hormonu... o da bu bitkilerden etkilenmez. birlikte kullanmanda hiç sakınca yok. o attığım linke de bak olur mu? o arkadaş da izmirdendi yanlış hatırlamıyorsam....
bi de estrofem varmış o da rahim kalınlığı için....

dualarımız seninle canım,güzel haberlerle dön inşallahhhh

haydi hayırlısı kızlarrr, benim kaldı son 3 günnnn

sekerpancari bat 19.12.2015
monte cristo prensesi bat 20.12.2015
huzunlukalp 25.12.2015
amayaa bat 26.12.2015
bernuş bat 29.12.2015
asli5361 bat 29.12.2015
nisanok bat 29.12.2015
canegeasya bat 29.12.2015
zeynepzumra bat 04.01.2016
ebrukkkk bat 05.01.2016
sonbaharr01 bat 12.01.2016
34ebrari34 08.12.2015 REGL OLDU
sm34 bat 15.12.2015 REGL OLDU
gülbil bat 16.12.2015 REGL OLDU
gibigibiyim bat 16.12.2015 REGL OLDU MU ACABA

haydi kızlaaarrrrr, yazın tarihleri,heyecanlı bekleyiş başlasın

Günaydın kızlaaaaaaaaaarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr Çok güzel bi gün olsunnnnnn Ben bildiğiniz gibi dün regl oldum.. Kanamam şiddetlendikçe şiddetlendi akşam.. Hatta ilk günden bu kadar kanamam olmazdı normalde soğan suyu içimi temizledi zaaaaaaaaaaaarrrrr hahahahahahahahaha

haydi hayırlısı fıstıkkk, ben de 3 güne kadar geliyorum yanınıza, bu ay soğan kürü ile başlayayım diyorum ben de, adet başlasın hemen soğana başlayacağım

evet montem iyiyim çok şükür.
çok şükür tatlım,seni çok iyi anlıyor,hissettiklerini derinden hissediyorum ama ne olur az sabır be güzelim,olacak inan bana,her şey çok güzel olacak....yıpratma kendini, bir kaç ay sonra karnımızda bebişler tüm bu yazışmaları hatırlayıp güleceğiz...

haydi hayırlısı fıstıkkk, ben de 3 güne kadar geliyorum yanınıza, bu ay soğan kürü ile başlayayım diyorum ben de, adet başlasın hemen soğana başlayacağım
Canım inşallah başlamaz da hamilesindir ama başlarsa da soğan suyunu başlayınca değil adetin 7. günü içmeye başlıyosun yani bittikten 1-2 gün sonra

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…