Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

yalnız bu ay acayip kasık ağrısı yaşıyorum, rahmim aşağıdan çekiliyormuş gibi ağrım var adet gelsin de gidecem hemen doktora

Gerçekten mi canım? bende bu sabah hayıta başladım. akşam üzeri aslan pençesi içiyorum. 20 gündür biosteron kullandığım halde bu kadar fsh nın yüksek çıkmasına şaşırdım. biosteron fsh yı düşürüyormuş. bende niye etki etmedi.

sana bu hsg dokundumu zedelenmemı oldu ya bılıomusun bır ıkı kere bendede oldu zonklama sag tarafa dogru genıtal bölgemde tam altlarda cok şiddeliydi gecti
bilmiyorumki tatlım yaaaa.... alttan alttan özellikle oturup kalktıktan sonra,sanki aşağı doğru çekiliyor

sabahları hayıta akşamları aslan pençesine başladım. bu sitede bir kadın doğum profesörünün tavsiye ettiği bitkisel reçete buldum. fsh sı yüksek amh sı düşük kişilerde etkiliymiş. hatta şimdi sizlerle de paylaşacaktım ama yazdığım kağıt sanırım iş yerimde kalmış. bu reçete yumurta sayısı 2 olan kişilerde bile 8-9 yumurta görülmesini sağlıyormuş.

ooo öylemı yaz kız hemen yarınnn hatrlatrm ben sana

İkisi de günde sabah akşam içiliyo sanıyodum ben kafam karıştı yine

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…