Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

ooo öylemı yaz kız hemen yarınnn hatrlatrm ben sana
hatırladıklarımdan birisi de sabahleyin aç karnına 1 yemek kaşığı çörek otunun suyla birlikte yutulması ve bir gün arayla kuşburnu çayının içilmesi vardı. diğerlerini hatırlamıyorum. bu reçeteyi bu sitede paylaşan kişi inanmamış denemiş.

hatırladıklarımdan birisi de sabahleyin aç karnına 1 yemek kaşığı çörek otunun suyla birlikte yutulması ve bir gün arayla kuşburnu çayının içilmesi vardı. diğerlerini hatırlamıyorum. bu reçeteyi bu sitede paylaşan kişi inanmamış denemiş.
ee inanmamış denemiş nolmuss sen o receteyı bıze yarın yaz regl baslangıcı baslayalım

Gerçekten mi canım? bende bu sabah hayıta başladım. akşam üzeri aslan pençesi içiyorum. 20 gündür biosteron kullandığım halde bu kadar fsh nın yüksek çıkmasına şaşırdım. biosteron fsh yı düşürüyormuş. bende niye etki etmedi.
Gerçek tabii kii, teselli değil bunlar. bu bizlerin imtihanı, inşallah alnımızın akıyla çıkarız. dheanın herkeste etkisi değişik. 3 ay kullanmak lazım. bende öyle olmuştu en azından. hormoncuklara yüklenme.sonra böyle saçma saçma yükselerek tepki veriyorlar. birde prolaktin hemen herşeyden etkileniyor. ayyy çılgın kadınların çılgın hormonları....

Gerçek tabii kii, teselli değil bunlar. bu bizlerin imtihanı, inşallah alnımızın akıyla çıkarız. dheanın herkeste etkisi değişik. 3 ay kullanmak lazım. bende öyle olmuştu en azından. hormoncuklara yüklenme.sonra böyle saçma saçma yükselerek tepki veriyorlar. birde prolaktin hemen herşeyden etkileniyor. ayyy çılgın kadınların çılgın hormonları....
canımsın yaaa, yüreğime su serptin. Allah senden burdaki herkesten razı olsun. ben fsh ımın 29 olduğunu sanmıyorum. dünkü ve bugünkü stresim in onu fırlattığını düşünüyorum. 15-20 civarıydı genelde. en son ölçtürdüğümde 5.07 idi. allaha şükür prolaktin sorunum yok. prolaktinim genelde 10 civarı oluyor.

Nanesiz hiç bir şey yiyemiyorum. Yeşillikler geçiyor hayatım. Bunu bilmiyordum. :KK43:
süt olsun diye lohusalara da verirler yaaa hiç yeme demiyorum ama olabildiğince az yesen iyi olur. birde bu prolaktin vara yoğa yükseliyor. pek bir nazik. stresten uzak duracakmışız o nasıl olacaksa artık.

canımsın yaaa, yüreğime su serptin. Allah senden burdaki herkesten razı olsun. ben fsh ımın 29 olduğunu sanmıyorum. dünkü ve bugünkü stresim in onu fırlattığını düşünüyorum. 15-20 civarıydı genelde. en son ölçtürdüğümde 5.07 idi. allaha şükür prolaktin sorunum yok. prolaktinim genelde 10 civarı oluyor.
hah işte senin prolaktine maşallahhhh... bu zor bir süreç üzülme ağlama diyemem 2 negatiftede salyası sümüğüne karışmış biri olarak. ancak lütfen kendini hırpalama. en değerli sensin.sen olmazsan bebiş nasıl olsun.
Cümlemizden Razı olsun Allah ım. bütün avuçlarını açıp bekleyenlerin göbüşleri birer ikişer dolsun inşallahhh

hah işte senin prolaktine maşallahhhh... bu zor bir süreç üzülme ağlama diyemem 2 negatiftede salyası sümüğüne karışmış biri olarak. ancak lütfen kendini hırpalama. en değerli sensin.sen olmazsan bebiş nasıl olsun.
Cümlemizden Razı olsun Allah ım. bütün avuçlarını açıp bekleyenlerin göbüşleri birer ikişer dolsun inşallahhh
Amin canım inşallah. bende tüp bebeğe daha hiç başlayamadım diye çok üzülüyorum. 3 aydır ilaç kullanıyorum. hep önüme bir engel çıtı. yumurtam vardı fsh ım uçuktu. o düştü, klist çıktı. kist eridi. yumrtalıklar hazırlansın istenbildi. yumurtalıkları hazırlayıcı ilaçlara başladım bu defa hiç yumurtam oluşmadı. yerimde saydığımı bilmek dün çok üzdü beni.

sm34 bat 15.12.2015 REGL OLDU
gibigibiyim bat 16.12.2015
gülbil bat 16.12.2015 REGL OLDU
sekerpancari bat 19.12.2015
monte cristo prensesi bat 20.12.2015
huzunlukalp 25.12.2015
amayaa bat 26.12.2015
bernuş bat 29.12.2015
asli5361 bat 29.12.2015
nisanok bat 29.12.2015
canegeasya bat 29.12.2015
zeynepzumra bat 04.01.2016
ebrukkkk bat 05.01.2016
sonbaharr01 bat 12.01.2016

haydi kızlaaarrrrr, yazın tarihleri,heyecanlı bekleyiş başlasın
Bende 8 aralık da regl oldum benide ekleyin listenize :)

kızlar bende uyuyamadım sabah 10 da yumurta varmı yokmu ona bakıcak 6 yıl sonra ilk kez muayene olucam (doğumdan sonra hiç jinekoloğa gitmedim) hata ettim neyse zararın neresinden dönersem kar diyorum.Fsh 23.7 çıktı hocam yaşımdan dolayımı dedim gebe kalamıyorum 17 sinde gel önce bakalım yumurtlama varmı yokmu dedi ki bence var hissediyorum 3 gündür eminim yani ee şimdi yumurta görünce rahim filmi isticek bende bu ay kürlere başladım çalışmada yapmıyorum önce bir bakalım muayenede ne var ne yok.Bugün benim için çok önemli yani dönünce yazarım çok öpüyorum :KK36::KK36::KK36:

X