Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

E o zaman p.tesi olduysa ilişki tamamdır canım çok üstüne gitme madem istemiyosa boşver
kendim için mi istiyorum sadece ki.. sen çok istekli sin cnm masallah diyor bana. Ben de bebek için dedim senin için değil.
Bu sorun bebek olana kadar devam edecek.
Son 6 gün artık dayansın 28 inde test yapcam zaten. Üzülüyorum umrunda değil.

birde cuma günü kılanacak bir namaz var onu yapsak ya... cuma sela ile ezan arası 2 rekat namaz kılınıp en son seccade de dileğimiz dile getirilip tespihin her bir tanesine 3 kulluvallah bir elham okunacak(41 tanesine) sonra da duvarda kıble tarafına asılacak...
işte bende diyorum ki bu konu sürekli evde bir mevzu halindeyse gerer... bir de bir dönem hemde endüstri meslek lisesinde öğretmenlik yapmış biri olarak şunu söyleyebilirim elbette ki çok zor bir mesleğiniz var ancak bedenen yorgunluk erkekler için daha beterdir. eşinin işini bilmiyorum ama. bence sen biraz fazla takıyo gibisin... az akışına bırakmaya çalış.... inan dünyanın sonu değil, olunca dünyamız güzelleşecek inşallah ama Rabbim elimizdeki alarak vermesin dileğimizi....
Cuma saati meryem suresını okuyorum ben. Tavsiye ederim. Kaybettiğim bebeğime hamile olduğumda 3 Cuma okumuştum. 4. De hamile olduğumu öğrenmiştim. Bu cuma 2. Cumam olacak
Rabbim nasip eder inş

evet kızlar bir umutlu ve heycanlı bekleyişin daha sonuna geldik :KK70: :KK70:

sekerpancari bat 19.12.2015
monte cristo prensesi bat 20.12.2015
huzunlukalp 25.12.2015
amayaa bat 26.12.2015
bernuş bat 29.12.2015
asli5361 bat 29.12.2015
nisanok bat 29.12.2015
canegeasya bat 29.12.2015
zeynepzumra bat 04.01.2016
ebrukkkk bat 05.01.2016
sonbaharr01 bat 12.01.2016
sm34 bat 15.12.2015 REGL OLDU
gülbil bat 16.12.2015 REGL OLDU
gibigibiyim bat 16.12.2015 BİZIMLE DİĞILSIN

haydi kızlaaarrrrr, yazın tarihleri,heyecanlı bekleyiş başlasın

basla canım basla hatta adet süresince bal tarcın çöğrek otuyap tam 12 gun boyunca cok etkılı
prolaktinden dolayı yapamıyorum onu canım inciri de aynı şekilde :KK43: şimdilik hayıt ve aslan pençesi, regl biterken de doktora gitcem bakalım şu şüpheli görüntü neymiş rahimdeki onu da bi netleştireyim sonrası Allah Kerim artık :)

prolaktinden dolayı yapamıyorum onu canım inciri de aynı şekilde :KK43: şimdilik hayıt ve aslan pençesi, regl biterken de doktora gitcem bakalım şu şüpheli görüntü neymiş rahimdeki onu da bi netleştireyim sonrası Allah Kerim artık :)
kızzz bndede var prolaktın sıkıntısı 23,17 bnm kı ama senın kı bırazdaha yuksektı heralde

X