Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Aynen canım çünkü ben de ovulasyona göre belirliyorum adet günümü , o yüzden altta REGL oldu şeklinde yerimi alıcam bikaç saate kadar diye düşünüyorum

Ay hadi inşallah sizelerden umutluyum birimiz tuttursak bari diğerlerine umut olsak yaa
Valla sıra bende bugün ama tüm adet belirtilerini yaşıyorum canım
Ne çetrefelli işlermiş bunlar...her açtığımda okuyorum olmadığım zamanların paylaşımlarını da... şimdiye kadar adet düzenini bile takip etmeyen nezaman olacağını bilmeyen ...folikülün adını 2 ay öncesine kadar duymamış olan ben şuanda didik didik etmeye çalışıyorum tüm bu terimleri, tahlilleri ve sonuçları...
İnsan başına gelmeden hiç birşeyi merak etmiyor malesef.birde sadece bunlarla kalsak iyi... bayan denen varlık bir karmaşa resmen...bazan erkekler kullanır ya şu kadınları hiç anlayamıyoruz diye...vallaha bende anlayamıyorum.duygusal bir yapıya sahibiz hassasız, ince düşünceliyiz...karşıdanda aynı şeyi bekliyoruz göremeyince başa bela olan hormonlarımız bile devreye giriyor ve işler iyice çıkmaza giriyor.Bir işle değil bin işle uğraşır hale geliyoruz.acaba erkeklerden merak edenler varmıdır bilmiyorum bir doktora gittiğimiz zaman söylediği şeyler neymiş diyip araştıran zannetmiyorum olsada bu genellemeyi bozmaz ölçüdedir.Biz kadınların yükü ağır
Allah hepimize bu yolda kolaylıklar versin.

Aynen öyle canım insan başına gelmeyince bilmiyor.. Bilseydim önceden yumurtalarımı toplatıp dondururudm. Şimdi 2-3 yumurta peşinde koşmazdım..

Son düzenleme:
amin tatlım aminnnn, inşallah çabalarımızın karşılığını alacağız...

Benim de eşim sorun. Çocuk olsada olur olmasa da olur kafasında şuan. Tabi olsa sevinir. Borçlardan dolayı erken diyor bazen.
Neyse doktora gittim klomen catlatma ignesi oldum. Bugün iğnenın 4. Günü.
Ama gün aşırı iliski çok geliyor beyfendiye.
Kürde yapıyorum keçiboynuzu pekmezi fındık ceviz bal vs.
Yok illa ben surat ascam ondan sonra. Uf puf modunda sürekli. Kendimi kötü hissediyorum öyle olunca o.
Napıcam bilmiyorum.

canım erkek beyni bizimkinden çok farklı çalışıyor, hassas olmalarını beklemek büyük hata... o borçları düşünürken bebeği 2.plana atabiliyor, ama biz aynı anda bir çok şeyi düşünüp uygulamaya sokabiliyoruz. Kendini asla kötü hissetme,hepimiz yaşadık bunları. bir de erkekler bu işi görev olarak yapmaktan hoşlanmıyor, psikolojik olarak etkileniyorlar... ben o hatayı geçen ay yaptım yumurta çatladı hadi hadi derken neredeyse birliktelik yaşayamayacaktık, çok etkilendi eşim ve çok zor birlikte olduk...bu ay ne yumurtadan ne başka bir şeyden haberi yok,hatta rahim filmi sonrası ilk aylar olmazmış biz keyfimize bakalım dedim, rahatladı..şimdi ben de cazibemi kullanıp değerlendiriyorum önemli günleri.. öyle yap bak, yoksa ters etkileniyorlar ve kaçmaya başlıyorlar

Bugün 13. Günüm
İğnenın 4. Günü. Pazar olmuştum.
Aslında 14. Gun diyorlar olgunlasmasi icin yumurtanin ,benim yumurta erken büyüdüğü için iğne vermişti doktor 10. Gün iğne oldum yani. Dün sancı vardı bugün yok. Akıntı yok. Bu ay çok karıştı her şey ya.

Evet haklısın. Zaten hadi gel bebek yapalım demiyorum ki.. cazibe vs de işin içine sokuyorum ama o şartlanmış bir kere. .. 3-4 günde olmalı ona göre..

gecen ay bnmkıde öyleydı yaa ıstemeyınce ıstemıyolarr kürlerinn bı şeyi yokyanı istemeleri yeterli onların işi beyinle alakalı cunku bak bnm eşim suan her gun yapalım desem yapıcak pozisyonda hazırolda beklıo resmen benı şaşırıyorum demekkı istiyor cocuk artık fazlasyla heralde diorum sen yapmak ıstemıomus moduna gır ben bıkere öle yaptım işe yaradı

Evet haklısın. Zaten hadi gel bebek yapalım demiyorum ki.. cazibe vs de işin içine sokuyorum ama o şartlanmış bir kere. .. 3-4 günde olmalı ona göre..
bu da garip aslında, yorgun falan oluyordur belki, erkekler hep ister genelde çünkü, günde 10 kere yapalım desen yapmaya hazırdırlar fizyolojik olarak...

Ooo canına minnet olur. Benim eşim dik kafalı gururlu. Ben istemiyorsam bir şeyi o hiç istemez... ( yoruyor beni
Artık karşıma alıp konuscam en sonunda dicem çok merakli değilim ben de sana diye :))

bu da garip aslında, yorgun falan oluyordur belki, erkekler hep ister genelde çünkü, günde 10 kere yapalım desen yapmaya hazırdırlar fizyolojik olarak...
Yoğun çalışıyor evet yorgun geliyor eve.. ama napalım bebek için o da sarfrtsin çaba. ..ya tek başına olcak bişi olsa minnet etmem hiç ama olmuyor işte
Bu akşam yine uf püf. .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…