Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

bence korunma stresi atınca geliyor bebişler

bnmde öyle olur cok tatlı yerım gercı sıgarayı bıraktgmdan berı ve ılaclar tam uc kılo almısım vee bariz belli oluo yüzüm yuvarlak dıye
Gece tatlı yiyip yattım rüyamda bile tatlı yedim yaa o kadar seviyorumki yemek yemiyim hep tatlı yiyim istiyorum bi de Hipoglisemi sınırındayım diyet uygulamam lazım aslında ama hiçç

Aynen öyle belki hem ruhen hem bedenen daha hazır hissederim kendimi ya da komple rafa kaldiririm .... Şuan bu kararı verdiğim için de korunmaya devam edeceğim. ... herşeyin hayirlisi
elbette sizin kararınız, korunma kararınızı da anlıyorum aslında hiçbir beklentiniz olsun istemiyorsunuz,çünkü insan tek ilişki bile olsa ondan medet umuyor, kendimden biliyorum ve bu çok çok zor. Dediğim gibi hem ruhen hem fiziken dinlenin, eminim o kıpırtılar başlıcak yeniden... o zaman Bismillah diyip başlarsınız.

Kızlar ben ağrıdan duramıyorum yaa bi ilaç alcam galiba bu regl ağrısı resmen almazsam valla düşüp bayılıcam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…