Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Yoğun çalışıyor evet yorgun geliyor eve.. ama napalım bebek için o da sarfrtsin çaba. ..ya tek başına olcak bişi olsa minnet etmem hiç ama olmuyor işte
Bu akşam yine uf püf. .
canım ayda tek ilişki bile yeterli olabiliyor bazen, üstüne gitme o halde, o istediği zaman yapın,stres zaten büyük engel bebiş için, biraz akışına bırak, uzun zamandır sıkıyor bu konu seni farkındayım, ama olumsuz etkileyebilir bu durum ikinizi de, akışa bırak

Kardeşi var eşimin 1 yaşına yeni girdi.
Bu yüzden istemiyor çok bence. Bunu dediğimde inkar ediyor ama. ..
Ya kardeş ayrı çocuk ayrı. Sen onunla yetinebilirsin ama benim kardeşim değil ki..
Kardeşine çocuğu gibi aşırı düşkün maddi manevi bilmiyorum ins bizim çocuğu 2. Plana atmaz dogunca.cunku şuanda 2. Planda... Kafamda deli sorular of aglicam
Bir dokun bin ah işit benden..
Sizden başka anlatcak kimsem yok

Ooo canına minnet olur. Benim eşim dik kafalı gururlu. Ben istemiyorsam bir şeyi o hiç istemez... ( yoruyor beni
Artık karşıma alıp konuscam en sonunda dicem çok merakli değilim ben de sana diye :))
bende ısyan etmıstım bı ara ben o kadar sey yasıorm vs vs dıyıp durmustanlamıolar emın ol kendılerı ıstemedgı sürece olmuo

Neden bukadar erken bir bıkma var acaba...benim eşim doktora gittiğimizde çatlatma iğnesinden sonra benim dediğim zamanlarda sık sık ilişki dicem uyucaksınız diyince sevinçten uçtu resmen...ben düşünüyorum şuanda onun tam tersine...

Olsa da olur olmasada çocuk diyor e yorgun çalıştığı için. Üstüne kardeşi var çocuk özlemi çekmiyor. Başka ne olabilir bilmiyorum.

"""Doktor ve psikiyatristler libidonun azalmasını bir çeşit seksüel fonksiyon kaybı olarak görmekte ve bunu tıbbi bir problem olarak ele almaktadır. Örneğin, libidonun azalışını, erkekte testosteron ve kadında östrojen hormonunun üretiminin azalmasına bağlarlar. Hormon yetersizliği hormon tedavileriyle düzenlenebilir.

Birçok tıbbi durum altında libido azalabilir. Ameliyat, aşırı yorgunluk, bitkinlik, psikiyatrik sorunlar(depresyon, kaygı) gibi. Bazı ilaçların da libido düşüşünde yan etkileri söz konusu olabilir."""""

her şey olabilir, psikolojiktir, yorgunluktur, kendisini baba olmaya hazır hissetmiyor olabilir...

bıkma ile ilgili olduğunu düşünmüyorum..... biz de 11 yıllık evliyiz, her gün istesem olur ama ben yoruluyorum bu sefer...

Amin canım aminnn gerçekten de işimiz çok zor

bence eşinin kaygıları var ve henüz baba olmaya hazır hissetmiyor, kaçışlar bu sebeple...
Bana olurum diyor hatta erkek olsun hayallerini anlatıyor. Ben maddiyata taktığını ve kardeşinden dolayı istemediğinde yogunlasoyorum. Çünkü para lazım diyor e işte Ali var ya o yetmiyor mu dedi bir gün çok kızdım.

İğne olunca gün veriyor diye biliyorum canım hatta saat veriyo tam şu gün bu aatte girin ilişkiye diye ben yanlış mı biliorumki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…