Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Yoğun çalışıyor evet yorgun geliyor eve.. ama napalım bebek için o da sarfrtsin çaba. ..ya tek başına olcak bişi olsa minnet etmem hiç ama olmuyor işte :KK43:
Bu akşam yine uf püf. .
canım ayda tek ilişki bile yeterli olabiliyor bazen, üstüne gitme o halde, o istediği zaman yapın,stres zaten büyük engel bebiş için, biraz akışına bırak, uzun zamandır sıkıyor bu konu seni farkındayım, ama olumsuz etkileyebilir bu durum ikinizi de, akışa bırak

Kardeşi var eşimin 1 yaşına yeni girdi.
Bu yüzden istemiyor çok bence. Bunu dediğimde inkar ediyor ama. ..
Ya kardeş ayrı çocuk ayrı. Sen onunla yetinebilirsin ama benim kardeşim değil ki..
Kardeşine çocuğu gibi aşırı düşkün maddi manevi bilmiyorum ins bizim çocuğu 2. Plana atmaz dogunca.cunku şuanda 2. Planda... Kafamda deli sorular of aglicam :KK43:
Bir dokun bin ah işit benden..
Sizden başka anlatcak kimsem yok :KK43:

Ooo canına minnet olur. Benim eşim dik kafalı gururlu. Ben istemiyorsam bir şeyi o hiç istemez... :KK43:( yoruyor beni
Artık karşıma alıp konuscam en sonunda dicem çok merakli değilim ben de sana diye :))
bende ısyan etmıstım bı ara ben o kadar sey yasıorm vs vs dıyıp durmustanlamıolar emın ol kendılerı ıstemedgı sürece olmuo

Benim de eşim sorun. Çocuk olsada olur olmasa da olur kafasında şuan. Tabi olsa sevinir. Borçlardan dolayı erken diyor bazen.
Neyse doktora gittim klomen catlatma ignesi oldum. Bugün iğnenın 4. Günü.
Ama gün aşırı iliski çok geliyor beyfendiye.
Kürde yapıyorum keçiboynuzu pekmezi fındık ceviz bal vs.
Yok illa ben surat ascam ondan sonra. Uf puf modunda sürekli. Kendimi kötü hissediyorum öyle olunca o.
Napıcam bilmiyorum.
Neden bukadar erken bir bıkma var acaba...benim eşim doktora gittiğimizde çatlatma iğnesinden sonra benim dediğim zamanlarda sık sık ilişki dicem uyucaksınız diyince sevinçten uçtu resmen...ben düşünüyorum şuanda onun tam tersine...:KK43:

Neden bukadar erken bir bıkma var acaba...benim eşim doktora gittiğimizde çatlatma iğnesinden sonra benim dediğim zamanlarda sık sık ilişki dicem uyucaksınız diyince sevinçten uçtu resmen...ben düşünüyorum şuanda onun tam tersine...:KK43:
Olsa da olur olmasada çocuk diyor e yorgun çalıştığı için. Üstüne kardeşi var çocuk özlemi çekmiyor. Başka ne olabilir bilmiyorum.

"""Doktor ve psikiyatristler libidonun azalmasını bir çeşit seksüel fonksiyon kaybı olarak görmekte ve bunu tıbbi bir problem olarak ele almaktadır. Örneğin, libidonun azalışını, erkekte testosteron ve kadında östrojen hormonunun üretiminin azalmasına bağlarlar. Hormon yetersizliği hormon tedavileriyle düzenlenebilir.

Birçok tıbbi durum altında libido azalabilir. Ameliyat, aşırı yorgunluk, bitkinlik, psikiyatrik sorunlar(depresyon, kaygı) gibi. Bazı ilaçların da libido düşüşünde yan etkileri söz konusu olabilir."""""

her şey olabilir, psikolojiktir, yorgunluktur, kendisini baba olmaya hazır hissetmiyor olabilir...

bıkma ile ilgili olduğunu düşünmüyorum..... biz de 11 yıllık evliyiz, her gün istesem olur ama ben yoruluyorum bu sefer...

Ne çetrefelli işlermiş bunlar...her açtığımda okuyorum olmadığım zamanların paylaşımlarını da... şimdiye kadar adet düzenini bile takip etmeyen nezaman olacağını bilmeyen ...folikülün adını 2 ay öncesine kadar duymamış olan ben şuanda didik didik etmeye çalışıyorum tüm bu terimleri, tahlilleri ve sonuçları...
İnsan başına gelmeden hiç birşeyi merak etmiyor malesef.birde sadece bunlarla kalsak iyi... bayan denen varlık bir karmaşa resmen...bazan erkekler kullanır ya şu kadınları hiç anlayamıyoruz diye...vallaha bende anlayamıyorum.duygusal bir yapıya sahibiz hassasız, ince düşünceliyiz...karşıdanda aynı şeyi bekliyoruz göremeyince başa bela olan hormonlarımız bile devreye giriyor ve işler iyice çıkmaza giriyor.Bir işle değil bin işle uğraşır hale geliyoruz.acaba erkeklerden merak edenler varmıdır bilmiyorum bir doktora gittiğimiz zaman söylediği şeyler neymiş diyip araştıran:KK43: zannetmiyorum olsada bu genellemeyi bozmaz ölçüdedir.Biz kadınların yükü ağır
Allah hepimize bu yolda kolaylıklar versin.
Amin canım aminnn gerçekten de işimiz çok zor :KK43:

bence eşinin kaygıları var ve henüz baba olmaya hazır hissetmiyor, kaçışlar bu sebeple...
Bana olurum diyor hatta erkek olsun hayallerini anlatıyor. Ben maddiyata taktığını ve kardeşinden dolayı istemediğinde yogunlasoyorum. Çünkü para lazım diyor e işte Ali var ya o yetmiyor mu dedi bir gün çok kızdım.

Bugün 13. Günüm
İğnenın 4. Günü. Pazar olmuştum.
Aslında 14. Gun diyorlar olgunlasmasi icin yumurtanin ,benim yumurta erken büyüdüğü için iğne vermişti doktor 10. Gün iğne oldum yani. Dün sancı vardı bugün yok. Akıntı yok. Bu ay çok karıştı her şey ya.
İğne olunca gün veriyor diye biliyorum canım hatta saat veriyo tam şu gün bu aatte girin ilişkiye diye ben yanlış mı biliorumki :KK57:

X