Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Merhaba Arkadaşlar,

Bende yüksek FSH düşük AMH mağduruyum.. Tam bir seneden beri bu illetle uğraşıyorum. Ama hala inancımı kaybetmedim. Savaşa devam ediyorum. Geçen yıl bu zamanlarda ilk öğrendiğimde FSH 78 LH 50 civarındaydı. En son Aralığın ilk haftasında FSH 18 LH 5,25.... Aralarda da çok baktırdım. Hemen hemen her ay.. Mayıs gibi 20 lere düşmüştü.. Temmuzda tüp bebek tedavisine başlayacağım zaman 25 di.. Doktorun verdiği ilaçları kullanmaya başlayınca otu çöpü bıraktım Ekim ayında FSH 40 la tüp bebek tedavisine alındım. 3 yumurta vardı 9 gün iğneleri kullandım ama yumurtalar büyümedi.. Doktorum verdiği ilaçları bıraktım tekrar kendimi ota çöpe adadım.. Ay sonu gibi tekrar regli olcam. Tekrar ölçtüreceğim.. 12 civarına fala düşerse tüp bebek tedavimi tekrar başlatacağım..

buluruz kuzum hiç meraklanma bakacağım hemen listeye

Hadi bakalım gazan mübarek olsun canım aramıza hoşgeldin :)

bende 2014 ün sonunda öğrenmiştim... prolaktin ile başlayan maceramda asıl gizli tehlikenin 10 küsür çıkan fsh olduğunu sonraları yükselince anladım.
ben 2 negatif tedavi sonrası vitamin ot-mot tüketiyorum. hepimize şifa olsun. fsh ınız hemen düşsünki içleri dolu dolu yumoşlarınız olsun inşallahh...

canım hoşgeldin aramıza, hormonlar düzene girer hiç meraklanma

kızlar 1-2 saat önce yine hafif kanamam vardı hah dedim regl erken geldi ama geliyor dünkü kasık ağrılarından sonra, ama 2 saattir yine hiçbir şey yok...ne oldu bu ay anlayamıyorum...zedelenme falan mı oldu damarlarda ondan mı bu ince kanamalar anlamış değilim

Tunaibrahim05 bat 10.12.2015
sm34 bat 15.12.2015
gibigibiyim bat 16.12.2015
gülbil bat 16.12.2015
sonbaharr01 bat 18.12.2015
sekerpancari bat 19.12.2015
monte cristo prensesi bat 20.12.2015
huzunlukalp 25.12.2015
amayaa bat 26.12.2015
bernuş bat 29.12.2015
asli5361 bat 29.12.2015
nisanok bat 29.12.2015
zeynepzumra bat 04.01.2016
ebrukkkk bat 05.01.2016

haydi kızlaaarrrrr, yazın tarihleri,heyecanlı bekleyiş başlasın

gulbil naptı acaba pazar da olabilirim demişti

kızz senın bu kanamann nedır yaaaaaaaaaaa

Bi görünsen keşke doktora canım.. Biliyorum pimpirikli diycekler ama olsun bence gidip kontrol ettirmekte fayda var.. Bak benim kürtajdan sonra öyle üstünkörü bakıldı bi dahaki aya falan gitmedim şimdi parça kalmış olabilir diyolar.. İyce baktırmak lazım tedbir açısından

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…