Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Arı sütünün raf ömrü kısadır. 40 gün içinde tüketilmesi gerekir. apitera vs aldığımız tezgah ürünlerinin raf ömrü çok uzun. bu ürünlerin içerisinde arı sütünün dayanma süresini uzatan katkı maddeleri vardır bence. yoksa mümkün değil o arı sütü bozulur. Apiteranın 45 tl lik olan ürününde arı sütünün miktarı 5 gr.

Günaydın kızlar, musmutlu haftalar olsun, hafta sonunu hafta içi hiç göremediğim eşime ayırdığımdan buraya uğrayamıyorum, birikmişleri bir çırpıda okudum..

ben arı sütünü ve polen i aydında kendi balcımdan alıyorum. 10 gr ı 40 yada 50 tl idi. buzlukta saklıyorum. bal olarak kestane balı.annanem rize den getirdi yayla balı.şifa niyetine yiyorum.

tatlım ailem bana 30km uzaklıkla oturuyo ve arıcılık yapan akrabalarım da var, hatta babamın eski mesleğidir... 10 gr mı 120 tl olamaz... onlardan da aldım zamanında ben hemde elde ettikleri gibi.... sattıkları fiyatlarda tanımadığı birine satıyosa 50 tl yi geçmiyo... bence bi yanlışlık var...

apiteraya gelince zaten balla karıştırılıyo ve paket gıda elbetteki katkı maddesi var... her paket gıdada olduğu gibi... benim kullandığım ürünün dünya 3.lüğü var... eğriçayır... istersen bi incele sayfasını da. sayfalarında analiz sonuçlarını bile yayınlıyolar. soğuk pres diye de bi yöntem var sonuçta... katklı maddesiz ayrıca... tamam katkı maddesi var diyelim ki vardır elbet ama sonuçta sen aktara ne kadar güvenebilirsin ki... onlar da bi yerden alıp satıyo sonuçta... 40 günde tüketilmesi gereken bir ürünü hakikaten 40 günden fazla barındırmıyo mu????arıcıdan çıkardığı gibi alsa... ki o zaman da belli dönemlerde elinde hiç olmaması gerekir, ama hep var aktarlarda arı sütü........her gün yeniden mi alacak arıcıya gidip gelse o bile maliyet...

Günaydın kizlar..... cumartesi akşamı hastalandım bende.... kirmizilardan o gün nefret ettim.... ama doktorum zaten hamilelik yok demişti. ...
Kırıldı hevesim... bugün kontrole gidebilirim ama tedaviyi bir kaç ay durdurmayi düşünüyorum, doktorumla da bunu paylaşacagim...
İnşallah sizler güzel haberleri tek tek yazarsınız buraya...

Kendinizi nasıl iyi hissedeceksiniz öyle devam edin, biraz akışına bırakın hem vücudunuzu hem ruhunuzu dinlendirin...sürekli birşeyler yapmak beklenti içinde olmak insan için çok yorucu... belli olmaz habersizce geliverir belkide meleğiniz.. ancak asla olmayacak şey umutsuzluk, ümitsizlik. Allah tan umut kesilmez

Günaydın kızlar ben de yoğun bi haftasonu geçirdim ara ara girip okudum tüm yazılanları ama yazmaya fırsat bulamadım :) Çatlatma iğnesi olan arkadaşlar inşallah tutturmuşsunuzdur :) Tuanaibrahim05 sen de üzülme canım bi dahakine olucak eminim ki :)) Moral bozmuyoruz herşey çok güzel olucak :) Haftanız güzel geçsin :)) no_name_ listemizi bulmak için kaç sayfa geri gitmeliyiz acaba bebeğim sen haftasonu ekleme yapmışmıydın kaçrdım sanırım onu

nacizane önerim kızmazsanız listeyi tek kişi hayata geçirse. mesela admin tatile çıkınca ya da siz tatile çıkınca da liste devrolsa diğer kişi devam etse...
bu benim önerim karışma olmasın diye.. tabiki takdir sizin

Haklısın canım ama bazen yoğun olup girip çıkamıyoruzya mesela galiba haftasonu hiç liste geçmemiş Ben giremedim montecim de yoğunmuş sanırım, çok geride kalmasın bikaç sayfada bir görsek daha kolay olur bence, herkes yapabilir aklına geldikçe siz de yapsanız daha iyi olur gibime geliyo çünkü geride kalınca bulmak inanılmaz zor olabiliyo.. 3 sayfada bir aklına gelen kopyalasa ne güzel olur :) Bi de sanırım yeni arkadaşlar gelmiş onlar eklendi mi hiç bilmiyorum

sen de haklısın, sanırım hafta sonu hiç eklenmemiş liste... dediğin gibi yoğunluk v.s. artık nasıl denk gelirse o zaman :)

Günaydın kızlar
Çok şükür hafta sonu sınav telaşım gecti,
Sınavlara git gel artı trafik ve havalarda soğuk olu ca üşüttüm adet günüm yarın lakın bügünden bile kasıklarımda belimde ağrım var sınavlara git gel yollarda çok üşüdüm şuanda yattığım yerden yazıyorum. Hamilelik şüphemde hiç kalmadı kızlar adet bekliyorum göğslerimdeki ağrılarda 2 gün önce kayboldu bazen cidden yoruluyor insan adet günü yanaşırken hep aynı bekleyiş yorucu Allah hepimize nasip etsin Anneliğ inş.

Ay nihayet bulabildim kızlar listeyi bundan sonra hepiniz ara ara kopyalayın gözünüzü seviyim Tuanaibrahim05 cim sen de yeni regl gününü yazarmısın hemen değiştirelim :)

Tunaibrahim05 bat 10.12.2015
sm34 bat 15.12.2015
gibigibiyim bat 16.12.2015
gülbil bat 16.12.2015
sonbaharr01 bat 18.12.2015
sekerpancari bat 19.12.2015
monte cristo prensesi bat 20.12.2015
huzunlukalp 25.12.2015
amayaa bat 26.12.2015
bernuş bat 29.12.2015
asli5361 bat 29.12.2015
zeynepzumra bat 04.01.2016
ebrukkkk bat 05.01.2016

haydi kızlaaarrrrr, yazın tarihleri,heyecanlı bekleyiş başlasın

ayyy tuhaff gunler gecırıyoruzz bu aralar monteylee yahuu akıntı yok bende nıyee acabaaaaaaaaaaaaaa hsg den snra düzen bozuldu
Canım düzen bozulmuş değil de hani bi müdahale var sonuçta işlem esnasında rahimde çok kasılmalar falan oldu akıntı belki var içerlerde ama farketmemiş olabilirsiniz

Canım düzen bozulmuş değil de hani bi müdahale var sonuçta işlem esnasında rahimde çok kasılmalar falan oldu akıntı belki var içerlerde ama farketmemiş olabilirsiniz
eve t kasılma olddu ztn işlem sırasnda hatta kasılmaya baglı spazm olustu ıkı kere ılac verdıler sol tarafa yakıyı taktıgım ılk gun ıkı parmak arasnda uzayann akıntı geldıı dahada yok yakıyı taktıgım günde adetın 11 .günü illşkiye zaten adetın 10.günü basladık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…