Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

bende o yüzden geçirmemek için bugün ultrason çekilmem lazım ve pazar bugün. Doktorum amcasının özel muanesinde ona rica edecekmişte bakacak .bi ultrason için kimbilir kaç para vericez ama napalım mecbur .bugün bakılması lazım. iğne olcam duruma göre. inşallah hamile kalıırız :)

Hadi bakalım inşallah cnm güzel haber getir bize :) iğne ol gel

Hadi hayırlısı. Benimde 21mm eni 25mm imiş. İğne verdibugün yaptırcam bende
Aynı anda hamiş olabiliriz beraber beklicez:) ins güzel sonuç olacak ikimiz içinde. Çok güzel büyümüş.
Olmazsa da umutsuzluk yok birdahaki aya ins diyeceğiz.

Aynı anda hamiş olabiliriz beraber beklicez:) ins güzel sonuç olacak ikimiz içinde. Çok güzel büyümüş.
Olmazsa da umutsuzluk yok birdahaki aya ins diyeceğiz.
Aynen. Gönül bu ay olsundan yana ama :). Olmama ihtimailde var yani moral ister istemez bozulurda biz olumlu düşünelim ilk denememiz son değil yani :)

Aynen. Gönül bu ay olsundan yana ama :). Olmama ihtimailde var yani moral ister istemez bozulurda biz olumlu düşünelim ilk denememiz son değil yani :)
Aynen.. ama umutluyum ben ins hamiş bol olacak bu ay bu konuda :)
Sizin sorununuz ne nereye tedavi oluyorsunuz adet ile sorun yasiyor musunuz
Polikistik over var fsh dengesiz klomen ve çatlatma iğnesi denedim yine bu ay bakalım hayırlısı.

Gunaydinlar kizlarrr iyi haftalar, güzel haberler dilerim hepimize evden çıkıyorum ofise gececegim, bi merhaba diyeyim dedim. Özledim sizleri, herkes çok iyidir umarım... Dün pazardı malum iş güç alışveriş derken geçti gün... Dün inanılmaz kasik agrim vardı, hatta bi ara nefesim kesildi, hareket edemedim. Bugün iyiyim şimdilik çok sukur, ağrıdan eser yok. Son 6 gün artık, bakalım bu ay neler olacak.inşallah yılın son ayında bol hamis haberi alırız topikimizden. Optum şimdilik, ofise geçince devam ederiz

Günaydıın canıım :)

Günaydın canım. Geçmiş olsun. Önemli birşey yoktur inşallah.

günaydın iyi haftalar olsun inşallah....

arı sütü 120 tl olan eğriçayır diye bir marka... dünya çapında ödülleri var. ama o da 1,5 mg lık modüller halinde içinde 20 tane var... ben onu kullanıyorum da ordan biliyorum. bi yanlışlık olmalı, balla karışımı çok çok daha ucuzdur, aktarlarda 20-25 tl ye bulunur, hatta apitera var mesela çok meşhur onda biile 45 tl

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…