Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

canım benim dün çok az kahverengi kan gelmeye başladı. şu ana kadar ped dolmadı bile. niye tam kanamam gelmiyor ki? adetim kesiliyor mu acaba? sen ne durumdasın?
Canım sanmıyorum birden kesilmezki yavaş yavaş azalır aralıkları falan artar diye biliyorum.. annemin öyle olmuştu önce adetlerinin arası çok açıldı, sonra azalmalar oldu.. 1 yıl falan yaşadı yani o süreçleri.. o yüzden öyle kötüye yorma bazen öyle olabiliyo benim de ilk günler akıntı gibi geliyo sonra başlıyo falan.. Belki de başlamaz yerleşmedir Benim karın ağrılarım az önce başladı daha 2 gün var ama çok mu stres yapıyoruz acaba yaa bazen kendime çok kızıyorum bi rahat olamadım

Benim adet kanamalarımda azalma var zaten ama hiç bu kadar az gelmemişti.

hahahhahaha Kız aşerme daha şimdiden başlasaydıııı işte zaten herşey beyinde bitiyo diye boşa demiyolar ama biliyomusun daha yeni bişey okudum çocuk isteği prolaktini yükseltebiliyomuş göğsünden süt gelenler bile var fazla da abartmamak lazım benim memeler patladı patlayacak hep kendimize yapıorz bu aşırı isteklerimiz yüzünden aslında biraz serbest bırakmak lazım kafaları

Kızlar hepinize merhaba ve mutlu haftalar zaten yazmıştım sayfaya benim fsh 23.7......dierleri normal.Doktor 17 sinde yumurta varmı diye bakıcam dedi soluk bir sıfatla :) ben inanıyorum var olduğuna....6 yaşında oğlum var Allah bağışlarsa ben tattım Rabbim hepinizede yaşatsın ama inanın ilki gibi zor bir bekleyiş oluyor buda ve ben çok beklemenin pişmanlığını yaşıyorum ona bir kardeş ve bir bebek kokusunun daha özlemi var yaş 35.....size önerim bitkiselleri bırakamayın oğluma 1 yıl gebe kalamadım fsh 12 di ve ben herkese inat 1 ayda bitkiselle yani hayıt vs...ile hamile kaldım o yüzden kendime güvenim inancım vede umudum sonsuz.....bu ay deil bu ay korunucam hayıt bal,tarçın,çörek otu takviyesi yapıp hazırlanıyorum yeni yıla ve sizlerle paylaşıcam o mutluluğu.İnançla azimle ben bunu yendim bir kez ve ben yüksek fsh la 3 kez gebe kaldım inanın sorun deil annem hep der fıkır fıkır ol gez otur somurt metabolizma köreliyor hayıt içiyorum şu an ben 2015 te bu fsh la bu yaşta hamile kalıcam Allah ın izniyle ben kendden eminim buda bana yeter.

Progestan kullanan var mı daha önce. ..
Bu sabah başladım aşırı baş dönmesi var bende... (

Bu arada fsh 21 falanken 3 ay ömce gene kaldım kimyasal denilen şeydi demekki kalabiloyorum dedim kendime güvenim bu yüzden ama yurta kalitesizliğinden tutunamadı keşke bal tarçın o zaman kullansaydım neyse en azından anladım ki fsh benim tınımda deilmiş ve bu salak saçma hormon her ay aynı deilmiş....

Progestan kullanan var mı daha önce. ..
Bu sabah başladım aşırı baş dönmesi var bende... (
canımcım ben kullandım ancak dr. a çalıştığımı söyleyince vajinal kullan demişti. ilk biraz zorlandı ama diğer yan etkilerinden kurtulmuş oldum bu sayede... içince çok baş dönmesi yapıyormuş...

eşimle bir arada bulunabilseydik bu kürlerin üzerine daha fazla eğiliridm ama sanırım bende olursa eğer önümüzdeki tekrar tedaviye başlıcam. inşallahh sizde oğlunuza bir kardeş dünyaya getirirsiniz...

İyi günler monte cristo bugün gittim zeynep kamil le testlerimi gösterdim beni direk tüp bebek merkezine aldı çok şaşırdım o kadar memnun oldum ki anlatamam.

Neden progedtan kullanıyosun
Doktor verdi daha önce bebek kaybettim diye.
Evet felaket ya başım dönüyor ilacı aldıktan 1 saat sonra başladı hala devam ediyor

eşimle bir arada bulunabilseydik bu kürlerin üzerine daha fazla eğiliridm ama sanırım bende olursa eğer önümüzdeki tekrar tedaviye başlıcam. inşallahh sizde oğlunuza bir kardeş dünyaya getirirsiniz...

Benim 2008 de fsh 17 falanken tam hatırlamıyorum on küsürdü ve o zamnda yaş 29 du bir kez korunmasız ilişki oldu oda eşim uyuklarken :) sonra ben kalktım çay falan içtim ve sonuç hamileydim bu olmaz dedi hatta gülerek 9 ay güldük ve şimdi oğlum az kaldı nerdeyse benim boyuma minyonum birazda dikkat edilmesi gereken çok ilişki şansı arttırmaz fsh vb sorunlar sadece biraz dikkat gerektiyor hemen duş almak olmayacak hissiyle beyni uyuşturmak ağlamak sızlamak uçuruma iter ben 3 kez hamile kaldım ilki 10 haftalık kalp atışı yoktu ikinci Allah a şükür oğlum 3kimyasal 3 ay önce hepsinde fsh sınırını aşmıştım önemli olan bir tane bile yumurta ve o yumurtanın rezervleri bir yumurta bir sperm be o buluşma inan...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…