Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Ne kadar sürede büyüdü? Kaçtı dün?
Klomen kullandim dün 8. Gün 15 e 17
Bugün 9. Gün 15 e 21. Çok hızlı büyümüş dedi doktorda. Maşallah diyelim.
İğne olacak yarın sonra 36 saat sonra ilişki
Bilmediğim şey yumurtaçatladıktan sonra Gün aşırı iliski ne kadar süre devam etmeli? ??

Klomen kullandim dün 8. Gün 15 e 17
Bugün 9. Gün 15 e 21. Çok hızlı büyümüş dedi doktorda. Maşallah diyelim.
İğne olacak yarın sonra 36 saat sonra ilişki
Bilmediğim şey yumurtaçatladıktan sonra Gün aşırı iliski ne kadar süre devam etmeli? ??
15 e 21 nasıl yoluyo anlamadım. Bende aynı aşamadayım doktor söyler sana ama galiba yumurtlama dönemince bigün ilişki bigün ara vereceksin yani bir hafta

15 e 21 nasıl yoluyo anlamadım. Bende aynı aşamadayım doktor söyler sana ama galiba yumurtlama dönemince bigün ilişki bigün ara vereceksin yani bir hafta
Eni boyu işte. Doktor öyle dedi.
Yani 21 mm şuan. Dün 17 imiş bana 15 demişti bugün ultrason kağıdına bakıp öyle dedi.ama benim 9. Gün bugün. Senin kaç oldu?
Yarın iğne olacak ayın 13 ü.
14 gün sonra iğneden iğne etkisini kaybediyor ve öğrenilebilir hamilelik.
Ayın 28 i gibi kana baktırsam mi yoksa bat 4 Ocak mi beklesem? İşte karıştı adet dönemi :S

Yani 21 mm şuan. Dün 17 imiş bana 15 demişti bugün ultrason kağıdına bakıp öyle dedi.ama benim 9. Gün bugün. Senin kaç oldu?
Ayın 28 i gibi kana baktırsam mi yoksa bat 4 Ocak mi beklesem? İşte karıştı adet dönemi :S
Şimdi anladım . Maşallah iyiymiş. Benim dün 16.4 mm .di enini falan demedi. Bişe yedin mi acaba :) iyi büyümüşte

Doktora gidecekmisin en iyisini o bilir ben şimdi ne söylesem yalan olur ama bence aceleci olma zamanından önce bakma bence yani.

Şimdi anladım . Maşallah iyiymiş. Benim dün 16.4 mm .di enini falan demedi. Bişe yedin mi acaba :) iyi büyümüşte
Yok sadece klomen. Doktorda şaşırdı. Sabah akşam içmiştim. Ben de şaşırdım. İnş bu ay hamiş oluruz ya çok heveslendim. :) olmazsa hayal kırıklığı olcak.
Eşim nasılsa diğer ay olmadı der üfler putlar.
Çocuk istiyor ama gün aşırı çok geliyor ona. Buna çare lazım
. Of hep bize dert..

Yok sadece klomen. Doktorda şaşırdı. Sabah akşam içmiştim. Ben de şaşırdım. İnş bu ay hamiş oluruz ya çok heveslendim. :) olmazsa hayal kırıklığı olcak.
Eşim nasılsa diğer ay olmadı der üfler putlar.
Çocuk istiyor ama gün aşırı çok geliyor ona. Buna çare lazım
. Of hep bize dert..
Sen nekadar süredir uğraşıyosun.? Ya neden hayal kırıklığı olsun ki sonuçta garanti olcak diye bişe yok canım olmama ihtimalide var . Belki ilk ama Son değil . Olur bizimde bebeişlerimiz bunların tümü silinir ozaman

Sen nekadar süredir uğraşıyosun.? Ya neden hayal kırıklığı olsun ki sonuçta garanti olcak diye bişe yok canım olmama ihtimalide var . Belki ilk ama Son değil . Olur bizimde bebeişlerimiz bunların tümü silinir ozaman
Daha önce böyle hamile kaldım 2. Denemede ama kaybettim. O yüzden stres var

Ya arkadaşlar birşey diyeceğim benim 4.5 gündür beyaz sümüğümsü akıntım vardı. Haşa var ama artık hafiften sarılaşıyo adetime 8 gün var sizce adetten dolayımı. Birde ben normalde çok tuvalete çıkarım örneğin bir gittiğide oluyo bir gittiğimde olmuyo. Yalnız beyazdı hafif sarıya dönüyo sizce neden

Kizlarrr benim adam bugün resmen kudurmus gözü donmuştu ilk defa iliski de hiç zorlanmadan ağzımı bile acmadim diyebilirim ama şöyle ilişkide sonra yattım iki dk içeri gtmek için kalktim sonra yattım geri ama pismannoldum.alismisim heykel gbi bir saat kesintisiz yatmaya :KK43:

Kızlar ne dicem doktorun verdiği antibiyotik varya ben onu icmeyi hep unutuyorum akşam iliski sonelrasi aklıma gelio günde iki tane ztn sabah akşam ilacı icince ilişkiden snra sorun olurmu acaba

X