Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Benim de ailemde erken menapoz hikayesi var hem annemde hem anneannemde 40 civarı

siz gebe kalabildiğiniz için dr önce 6 ay normal deneyin demiştir ki en doğrusu ama çokta geç kalmadan harekete geçmek kontrol altında olmak en iyisi.

onu hiç sorma, havuz yönteminin ve cgh ile pgt nin başarısı aşikar zaten.benim arkadaşım pgt sonrası negatif aldı (
ya havuz yöntemi iki üç kez tedavi olmak demek... en düşük tedavi 5 bin olsa (ki yok da hadi olsa) 3 tedavi 15 bin... e embriyo başına pgt cgh ücreti alınıyo ortalama 5 tanesine bildiğim kadarıyla 1000 dolar falan....

bakıyorum ben para sı*ıyo muyum??? yoooo wc den hiç parayla çıkmadım

benim annem değil ama teyzem. 38 yaşında.onun kızında da var üstelik
anne teyze anneanne... yani anne tarafından miras kalırmış zaten...
benim annem dediğim gibi 8 doğum yapmış kadın 4 ü yaşıyo ama sonuçta 8 kez doğum yapmış... teyzem yok, anneannemde annemi otuzlu yaşlarında doğurmuş... anneannem 120 yaşında vefat ettiğini düşünürsek, onun dönemi için geç evlenmiş ve geç doğurmuş... belki daha da doğururdu da dedem askermiş şehit olmuş annem doğmadan...

Bu arada bende novaya gittim o aşamada olmadığımı söyleyen doktorlar onlar :) şu an bi arkadaşım orda tüp bebek tedavisi görüyo o götürdü beni de.. Aynı arkadaşım daha önce Başkentte Hulusi beyden hiç memnun kalmadı 2,5 yıl boyunca hiçbi işlem yapmadan oyaladılar normal yolla olması için.. Şimdiyse kız 40 yaşına geldi baktıki başkentten hayır yok novaya başladı çok da memnun bi kere denedi tuttu 8.haftada kalp atımı yokken sonlandı şu an beklemede tekrar gidecek bu ay.. Orası çok iyi bi merkez direk oraya gitmeni öneririm Başkentte hayır yok !

İşte hangi aşamada kendisiyle görüşmemiz gerekir acaba?
benim çıkan hormon değerlerimi yazmıştım kendisine ayrıca amh yide bana bunlara istinaden birşey söylemek yanlış olur dedi. ayrıca birde hsg çektirin ve bana fotoğrafını atın buradan ona göre net birşeyler söyleyebilirim size demişti...yani hormon testlerinin hepsi ayrıca amh ve hsg

ilahi yaaaa, valla ne desem bilemiyorum.ben muayene ücretinde bile bayağı zorlandım. tatilin ortasında tüp bebek dr.unda sıra beklemek zaten garipti yeterince. bizde her tedavide zaten en fazla 2 yumurta olsa pgt den hasarlı gelse elde var 0. çıldırırmıyımki o zaman ....

hsg yi benden neden istemediler anlamıyorum acaba yeni hamile kaldım diye mi ???

hay maşallah diyorum başkada bişey demiyorum. evet anneden miras başka şeyler kalsa keşke...

gebe kaldığınız için 3 kere tüplerinizin açık olduğu varsayılmıştır. yaaaa şimdi 2. tedavimin kredisini ödüyorum aslında. şubatta bitecek. ama ben hiç olmazsa biraz da kendimden bişiler katarak denemek istiyorum.son rapor hakkımı kullanayım diyorum.yoksa nova art ilk tercihim.

E tabi bekleme aşamalarında zaten tüm kürler ne varsa içilecek o Allah'ın emri :) Bi de ben sana yine ovulasyon testini öneririm doğru günde ilişki olması açısından belki kullanmışsındır ama :)

E tabi bekleme aşamalarında zaten tüm kürler ne varsa içilecek o Allah'ın emri :) Bi de ben sana yine ovulasyon testini öneririm doğru günde ilişki olması açısından belki kullanmışsındır ama :)
ahh ahh ne paralar döktüm ovulasyon testlerine... lakin biz eşimle sadece hafta sonları görüşebiliyoruz işlerimiz dolayısıyla o yüzden denk gelirse takvimime göre değerlendiriyoruz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…