Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

ben ilk tedavimi devlet hastanesinde oldum, eğerki 2 olsaydı koyacaklardı.çokta sadık kalmıyorlar o kurala.hatta o gün benle transfer olacak tüm ciftlere sordular.benim zaten tekti.
bana da iki transfer ettiklerini söylemişlerdi 2. tedavimde ama sonrasında dosyamın fotokopisini aldığımda dosya da 1 görünüyordu... gerçi tabi dosyaya iki işleyemezler kanunen yasak olduğundan... amaaaannnn ne olduğu belli değil işte...

mesai biter, amayaaa giderrr
ben akşamları pek takılmıyorum buralarda, bi de bi bağlanınca kopamıyorum acayip bi şey oluyo o sebeplen hadin kızlar bol sevişmeli geceleriniz olsunnnnn diyippppp iyi geceler diliyim şimdiden

tabii tabii yasak olduğundan 1 demişlerdir. transfer sonrası rahmimdeki fotoğrafını vermişlerdi bana. tek bir nokta şeklinde.ordan hemşire göstermişti bu diye.

tekrardan buluşmamız şerefine :))))))))) görüşürüz canımcım

aynenn demekkı regl oldugundan emın degl bekle bakalımm kesilir bence o yarına
inşallah regl değildir ama topiklerde okuyorum hsgden 10 gün sonra regl olanlarda olmuş,hatta arkasından hamiş kalmışlar...ilk defa hayatımda ara kanamam oldu,ondan panikledim... daha günleri değerlendiriyordum ne oldu böyle dedim

ilaç verdiler sonuçta yabancı bir madde gitti. vücutta şaşırıyor haliyle, tepkiyi hayatında hiç olmayan bişeyle yapıyor :) neyse geçsin bitsinde bundan sonrada tabii regli olma gebe ol...

kanamanın kesıldıgı ann yapın kocanlaa günleri kaçırma

ilaç verdiler sonuçta yabancı bir madde gitti. vücutta şaşırıyor haliyle, tepkiyi hayatında hiç olmayan bişeyle yapıyor :) neyse geçsin bitsinde bundan sonrada tabii regli olma gebe ol...

inşallah canım ya,bir an önce , sağlıkla hepimiz gebe olalım inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…