Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

ben dün yabancı bir sitede okudum bulabilirsem paylaşayım sizinle amh değerinin değişebileceği üzerine yoğunlaşılmış yumurtalık rezervinin arttırılabileceği ve bunun bazı hastalarda gözlemlendiğini okudum, ki ben de bir örnek vereyim bayan menopoza giriyor ve uzun bir süre adet görmüyor, tam menopoz teşhisi, sonra başlıyor hormon ilaçlarına ve uzun bir süre sonra adet görüyor, ve bu bir kaç ay sürerken hamile kalıyor... dolayısı ile hiçbir şeye olmaz gözüyle bakmıyorum ben

canıkom bırsey dıyeyımm mı lokman hekımın gercek kıtabı var bende cocuk için formüller var ama malzemeleri bulmak cok zor
kurbağa bacağı, cadı saçı teli nasıl malzemelermiş şekerim onlar, merak ettim şimdi bak

Geçen gün bir arkadaşım anlattı. Kadın 50 küsür yaşındaymış. ozon ile damarları açılmış. hamile kalmış. ben bu çocuğu istemiyorum, bu yaştan sonra nasıl bakarım diye ağlıyormuş. rabbim işte ol dedikten sonra...

valla değişk malzemeler normal bıtkısel seylerde var bır yerde bulunmayan isimleriyle at sütü fln var bir sürü kür var hangısını yaparsan

o kadar! bence de, her şey boş, inanın bu konuda bi sektör oluşturulmuş, insanları panikletip yok erken menopoz yok yumurtan yok diyerek tüp bebeğe, donöre vs. yöntemlere yönlendirerek rant sağlamak, hep para tuzağı bunlar

valla değişk malzemeler normal bıtkısel seylerde var bır yerde bulunmayan isimleriyle at sütü fln var bir sürü kür var hangısını yaparsan
at sütü izmirde var at sütü çiftliği...buralarda var mı ki

at sütü izmirde var at sütü çiftliği...buralarda var mı ki
köpek kafası külüde var ama ama o en zor kür diğerleri basıt sayılır at sütü flnnn mercan suyu var böle degsk seyler hatta yazıokı bır kadının gebelıge elverıslı olup olmadgna dair test var popoya fitil niyetıne sarımsak atıosun geceden sabah uyandgnda agzıda koku varsa okey yoksa yok

ahahaaaaaaa hiç güleceğim yoktu, bunu da yaparız biz, beklenir bizden hahahahahaaaa ilahi

dıger arkadasım da fsh si 49 dan 9a düşenn geceden fıtıl gbı attıkk arkadan sarımsagı ıkımızdede tat olmadı agzımızda degısık bı tad vardı tatlı gbı
eee ağızda sarımsak tadı olursa okey di ama? di mi? ben mi yanlış anladım, gebeliğe hazır değil miymişsiniz?

evet sarımsak tadı varsa okeyyy demek kadın elverıslı tabı o zamanlar mesela ben yolun basındaydım belkı sımdı yapsam farklı olur
ayyy yapma canım yaa belki bi zararı olur, ne bileyim bana pek tekin bi yöntem gibi gelmedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…