Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

günaydınlarrr kızlarrrrr :) herkes iyidir umarım fıstıklarrr ben de hala akıntı yok yaaa, ne halt ettim bilmiyorum bu ay kaçırdım mı bu ovulasyonu? önümüzdeki ay test alacam kesin
kaçmamıştır inş ya.. ama testle takip edende çok var.. olmadı bir dahaki aya öyle yapalım :)

taktım tabi,takmam mı, bu sabah çıkardım yarın sabaha ilişki olacak,ilişki öncesi yine takacam,bu akşam yapıştırırım yine

yess cnm bırbuuck bardak suyu kaynat kaynaan suya bır tutam penceyı at bes dk kısık ateste kaynat söndr alını soguyunca iç
Ayy süper kolaymış canı çok sağol.. Yine bir sorun hem hayıtı hem aslan pençesini 2 defa mı yapıyorum günde bi de aç mı tok mu? Bi de aralarında bi zaman olması gerekiyo mu? ayy ahret sorusu gibi oldu ard arda

Bu arada son regl tarihim 18.11.2015 ti fakat şu anda hastalanacağımın işaretleri var sabah baktım hafif hafif benim lekeler gelmeye başlamış...erken değilmi kızlar ya incir kürü yapıyordum birde etkisi olma ihtimali varmı

taktım tabi,takmam mı, bu sabah çıkardım yarın sabaha ilişki olacak,ilişki öncesi yine takacam,bu akşam yapıştırırım yine
bn ayın 16sına kadar cıkarmıcam aksam ilşki olcak bnm de yakı topiğinde okudum ovulasyon tarıhıne 4 gun kala takmıslar ovulasyon sonrası cıkarmıslar hamıle kalan cok tabı şans işide olsun durssunn belimde bnmm dün b,r akıntım geldı ama anlatamam kasıgım azcıkın agrıgı sonraa şakır şakır akıntı geldi

yok cnm su dk baslayabılırsın evet 2 ser kez yap gunde ikisinide sonra istersenn testereyı 1 e düşürssünn hayıt sabah aksam ac karnına testere sabah kahvaltıdan ve aksam yemegınden ıkı saat sonra aclıkla tokluk arasındaa bı zaman da içccen

kullanıp sonra doktora söylediğimde niye kendi kafana göre kullandın dermi ki acep
demez canım yaa, ben kullanıyorum kafama göre aldım doktoruma söyledim çok iyi yapmışsın devam et folik asite mutlaka dedi...folbiol aldım dedim, tamam güzeldir o,devam dedi :)

yok cnm yaa bi zararı olmamıst ben doktora ne kullanıosak sordum bu yneı doktorm halden anladıgı için dediği tek sy dogal olan herseyı kullanabılırsın dedı o leke yerlesme kanamasıda olabılır yumurtalamasz bir dönm gecirirsende olabılır

kuzum belki yerleşme kanamasıdır,hemen regle yorma

kuzum belki yerleşme kanamasıdır,hemen regle yorma

doktorla kürleri konuştunmu sen... tepkisi nasıl oldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…