Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

ayy cnm kıyamamm ben ekım ve kasım ayında klomen kullandım bu ay kullanmadım etkisi demekkı hla devam edıo
2 ay klomen kullandım ve çatlatma iğnesi 2. de hamile kaldım.
hiç bir şeysiz 4 ay denedik olmadı bu ay yine klomen ve yumoşlar yeterli boyuttaysa çatlatma iğnesi..
tabi bunlar çok umut oluyor olmayınca insan üzülüyor vs. ama bir dahaki aya yine umut ediyoruz.
Rabbim hayırlısıyla tez vakitte nasip etsin bebişlerimizi inş. :)

Ayy yeni bir sayfaya geçmişken hemen bebiş tarihlerimizi hatırlatıyorum kızlarrrr ;
sm34 bat 15.12.2015
gibigibiyim bat 16.12.2015
gülbil bat 16.12.2015
sonbaharr01 bat 18.12.2015
monte cristo prensesi bat 20.12.2015
bernuş bat 29.12.2015
asli5361 bat 29.12.2015
zeynepzumra bat 04.01.2016
ebrukkkk bat 05.01.2016

haydi kızlaaarrrrr, yazın tarihleri,heyecanlı bekleyiş başlasın

amın cnmınsallah bn hıc çatlatma ıgnesı olmadım bu ayda doktr seberst bıraktı yenı doktora gttım klomene gerek görmedı

Benim de soğanla imtihanım bu akşam bitiyo Aktara gittim dün hayıt suyu bi de aslan pençesi aldım ama nasıl içcem napcam hiç bilmiyorummm
ben sana sölım sımdı sabh ları ve aksamları yemekler önce ac karnınaa 1 türk kahvesı fıncanı kadar hayıtı dök bi su bardagu suda iç ben nasıl yapıorm hıc fıncanl ugrasmıorm su bardagına bır parmaklık ölçüde hayıt eklıorm üzerine su döküorm

Ay peki şişenin üstündeki bardağa yarı yarıya koyma tarifine ne diyosun yarın su yarım hayıt yani öyle gösteriyo kullanma klavuzunda acaba markasından falan mı benimkinin?? Natura diye bi marka?

Ay peki şişenin üstündeki bardağa yarı yarıya koyma tarifine ne diyosun yarın su yarım hayıt yani öyle gösteriyo kullanma klavuzunda acaba markasından falan mı benimkinin?? Natura diye bi marka?
yok cnm yarım su bardagı fazlaa dedıgın markaı hıc duymadım mecıtefendı kullanıoruz bız burda o cok ıyı o şişeyi bitir birdahkıne mecitefendı al

günaydınlarrr kızlarrrrr :) herkes iyidir umarım fıstıklarrr ben de hala akıntı yok yaaa, ne halt ettim bilmiyorum bu ay kaçırdım mı bu ovulasyonu? önümüzdeki ay test alacam kesin
yyaa ben kacırmadgnı düşünüorm yaa cok 1 gün oynuo arada sadece bak bendede hsg sonrası akıntı yoktu normalde ıkı aydır aadet bıtıo akıntı baslıo yakıyı taktım akıntı öle basladı ben de sen taktnmı yakı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…