Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

ama karnımda hasta olacakmışım gibi ağrılarda var...ama tarih erken ya birazda o kafamı karıştırdı düzenmi bozuldu acaba diye
Olsun canım benim de gebeliğimde adetten 5-6 gün önce ağrılarım çok artmıştı hatta erken regl olcam sanmıştım bat günü de ilaç alma seviyesinde kıvranmıştım regl olcak gibi :KK66:

Bu arada son regl tarihim 18.11.2015 ti fakat şu anda hastalanacağımın işaretleri var sabah baktım hafif hafif benim lekeler gelmeye başlamış...erken değilmi kızlar ya :KK43: incir kürü yapıyordum birde etkisi olma ihtimali varmı
canım hemen endişelenme. belki hamiş olabilirsin. yerleşme kanaması olabilir.

canım hemen endişelenme. belki hamiş olabilirsin. yerleşme kanaması olabilir.
inşallah canım benim Allah herkesin gönlüne göre hayırlısını versin...ama benim doktor önümüzdeki ay gel ilaçlara ozaman başlayacağız bu ay bişey yapmicam yumurtan 3 diyince bende ümitlenemiyorum doğal olarak..

ümidim yok benim birazda...doktor 3 tane yumurtan oluşmuş bu ay çok az demişti ya
Azz mı ne için azz :KK57::KK57: Canım normali zaten 1 tane oluşması :KK57: ama bazı etkenlerden dolayı artabiliyo çoğul gebelik ihtimali de doğuyo ,hatta sayı arttıkça yumurta kalitesi de düşebiliyomuş bu konuları çok araştırdım çünkü doktorla da konuştum.. O işte bi yanlışlık var sen yanlış anlamış olabilir misin?

Azz mı ne için azz :KK57::KK57: Canım normali zaten 1 tane oluşması :KK57: ama bazı etkenlerden dolayı artabiliyo çoğul gebelik ihtimali de doğuyo ,hatta sayı arttıkça yumurta kalitesi de düşebiliyomuş bu konuları çok araştırdım çünkü doktorla da konuştum.. O işte bi yanlışlık var sen yanlış anlamış olabilir misin?
normali en az 4 yumurta imiş. rezerv azaldığı zaman sayı 1 veya 2 ye düşüyormuş.

vallahi eşimle birlikte gitmiştik ikimizde aynı şeyi duymuşuz. doktor biraz benim yaştan dolayı ümitsiz ben hep öyle düşünüyorum nedense 38 bitti 39 a girdim artık

X