Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

yok tam tersi iyi bişeyyyyy korkmaa rengii sararmadgıı kokmadgı sürece sıkıntı yok
Oh iyi iyi :)) Yok resmen köpük gibi bembeyaz kokusuz.. siyah çamaşır giyiyorum 15 dk sonra beyaz bir izle karşılaşıyorum günlük ped fln da kullanmak istemiyorum çok ıslatmadığı sürece, öyle takılıorm

bende gunluk ped kullanmıyorum ıkı aydırr akıntıları takıp etmek için bakalım bu ay neler olck yakı alcam takcam bugun dün ilşki oldu bugun yok aksama dogru takarım yarına kadar durur

şeffaf akıntı olması gerekmez mi, ben de ona taktım bu ay, çatlamıyorlar mı acaba yumişler?
Bazen olmuyo canım ya da sen farkedemeyebiliyosun.. Ben ov. testiyle tam tespit ettiğimde akıntıyı kontrol etmek istedim çünkü çok kuruydum.. Bi yöntem varya iki parmağı biraz derine atıp bişey çıkarır gibi tutup çıkarıyosun sonra parmakların arasını açıp kapatıyosun şeffaf akıntı uzadıysa çatlama oldu demekmiş onu yaptım dedikleri gibiydi uzamıştı.. bi öyle dene istersen belki akıntı dışarı çıkmamıştır sadece?

bende gunluk ped kullanmıyorum ıkı aydırr akıntıları takıp etmek için bakalım bu ay neler olck yakı alcam takcam bugun dün ilşki oldu bugun yok aksama dogru takarım yarına kadar durur
Tak canım tak yakıyı ben de duydum aldım ama yapmadım belki önümüzdeki ay yaparım aklımda o da ayol yapmadığımız şey kalmayacak heralde bu işin sonunda

bi bakayım canım yaaa, geçen hafta 1 gün inanılmaz şeffaf akıntım oldu,rahim filmi çekildiğim gün kanamayla birlikte wc de farkedilen,neredeyse 30 cm falan uzunluğundaydı ama ben çatlamaya yormadım,hem kanamam vardı ilişki olmazdı, bu yumilerin hepsi aynı anda mı çatlıyor acaba,bu ay 5 yumurtan var demişti doktor, anlamadım ki

Genelde birisi yeterli olgunluğa erişip çatlıyo canım diğerleri çatlarsa zaten çoğul gebelikler oluyo bende de 4 tane vardı ayyy 2 si çatlasa ne iyi olur hahahahaha Hemen kendime pay çıkarıyorum Demem o ki bazı kişilerde farklı zamanlarda da 1den fazla çatlama olabiliyo tek ay içinde ama genel durum tek yumurta çatlaması normal olan yani :)

ee geçen hafta reglden sonra hemen çatladıysa 1 i ve döllenme olmadıysa diğerleri çatlamaz mı? yani kaçırdım mı bu ayı da?

ee geçen hafta reglden sonra hemen çatladıysa 1 i ve döllenme olmadıysa diğerleri çatlamaz mı? yani kaçırdım mı bu ayı da?
Öyle değil canım yani reglden hemen sonra çatlaması düşük bi ihtimal, o zaman çatlamadan 14 gün sonra regl olman lazımdı hani öyle bişey yok ortada.. Ayrıca dediğim gibi Bi ay içinde aynı anda veya farklı zamanlarda birden fazla da çatlayabilir ama yine de regl tarihin ilk çatlamadan 14 gün sonra olur orası kesin.. Sen muhtemel akıntıyı kaçırıdın önceki gün çatladı bence senin

ayy inşallah değerlendirdik o zaman tatlım yaaa, ne abuk bi durum bu tarihleri yakalamak, geçen haftaki akıntıyı rahim filmine yordum ben de hiç yumiş çatlamıştır diye düşünmemiştim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…