Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

kızlar günaydınlarrr, anca okuyup alıntılayabildim,
bu topikte hormon değerlerine takılmıyoruz,moral bozup,strese girmiyoruz değil mi hanımlarrrrrrrrrrrrrr :)

hepsi düzeliyor ama stres olursanız hiç bir şey düzelmez,önce sakin ve stressiz olmak çok önemli, yaklaşık 500 sayfadır bunu yazıyorum, lütfen sakin olun ve asla ama asla bu değerlere takılmayınnnnn

tabı cnm sıkıntı yok hatta suan incir yapamıosun arı sütlü bal karısım al aktardan yumurta gelıstırıo hemen kalıteyı de arttırıo monte ve ben kullanıyoruzz bu ay
Yok canım soğanla beraber bişey yapılmıyo diye nerdeyse su bile içmiycem utanmasam :KK70: yarın son günüm işte cuma başlarım diğerlerine :)

bu topikte hormon değerlerine takılmıyoruz,moral bozup,strese girmiyoruz değil mi hanımlarrrrrrrrrrrrrr :)

hepsi düzeliyor ama stres olursanız hiç bir şey düzelmez,önce sakin ve stressiz olmak çok önemli, yaklaşık 500 sayfadır bunu yazıyorum, lütfen sakin olun ve asla ama asla bu değerlere takılmayınnnnn
aaynnenn cnm günaaaaaaaaaaaaayddddınnnnnnnn ddünnn çalışmalar basladı aksamm 25 gündürr boş gecen gecelerımızın acısını cıkardıkk:KK70: 1 bucuk saat tee ayaklarm havaya kaldrm yattım

Haklısın canım valla sabah göğüslerimin patlama noktasına gelmesiyle yine bi hormon konusunun içinde buluverdik kendimizi sayemde :oops::oops: Ama geçti bitti unuttuk gittikkk :KK72: lalalalalalalallala ne kadar da güzel bir gün değil mi diyodum en sonnnnn :KK73::KK73: Sen nasılsın bugünnn ??

kural basit,

1.sigara,alkol,kafein bırakılacak,
2.hayıt ve aslanpençesi hormonları düzenlemek için aralıksız içilecek
3.arısütü-bal-polen ya da çörekotu-bal-tarçın karışımı ile yumurta kalitesi arttırılacak,
4.keçiboynuzu pekmezi sabahları 1 çay kaşığı içilerek bağışıklık sistemi güçlendirilecek ve yumiler kalitelendirilecek
5.folik asit kullanılacak (flik asit önemli bi vitamin ve eksikliği hamile kalmayı zorlaştırıyormuş)
6.Omega ve d vitamini alımına dikkat edilecek
7.stresten uzak durulacak ve o bebişin geleceğine inanılacak!!!!

Son düzenleme:
Haklısın canım valla sabah göğüslerimin patlama noktasına gelmesiyle yine bi hormon konusunun içinde buluverdik kendimizi sayemde :oops::oops: Ama geçti bitti unuttuk gittikkk :KK72: lalalalalalalallala ne kadar da güzel bir gün değil mi diyodum en sonnnnn :KK73::KK73: Sen nasılsın bugünnn ??
iyiyim tatlım çok şükür, benim de akşam yüzüsyü yatarken göğüslerim sızladı ama, neden bilmiyorum, uçları hassas... ama panik yok, her ne halt oluyorsa vucutta? :p bir de vücut kendini gebeliğe hazırlarmış yavaş yavaş hazırlanıyor belkide...her belirtiyi bir şeylere yormayın, bırakın ne oluyorsa olsun :KK66:

kural basit,

3.arısütü-bal-polen ya da çörekotu-bal-tarçın karışımı ile yumurta kalitesi arttırılacak,
4.keçiboynuzu pekmezi sabahları 1 çay kaşığı içilerek bağışıklık sistemi güçlendirilecek ve yumiler kalitelendirilecek
5.folik asit kullanılacak (flik asit önemli bi vitamin ve eksikliği hamile kalmayı zorlaştırıyormuş)
6.stresten uzak durulacak ve o bebişin geleceğine inanılacak!!!!

günaydın kızlarrrrrr hayırlı bir gün olur inşallah hepimiz için montecim listeye omega 3 ve d vitamininide eklemeni rica ediyorum:KK50:

günaydın kızlarrrrrr hayırlı bir gün olur inşallah hepimiz için montecim listeye omega 3 ve d vitamininide eklemeni rica ediyorum:KK50:

hay hay canım hemennnnn :)

kural basit,

6.Omega ve d vitamini alımına dikkat edilecek
7.stresten uzak durulacak ve o bebişin geleceğine inanılacak!!!!

bu arada taze sebze meyve yenecek,kontrollü ve sağlıklı beslenecek ve mümkün olduğu kadar hareketli yaşanacak, yürüyüş yapılacak vss....

O zamannn hatırlatalım hemmenn bebişlerimizin geliceği tarihleriiii ;

sm34 bat 15.12.2015
gibigibiyim bat 16.12.2015
gülbil bat 16.12.2015
sonbaharr01 bat 18.12.2015
monte cristo prensesi bat 20.12.2015
bernuş bat 29.12.2015
asli5361 bat 29.12.2015
zeynepzumra bat 04.01.2016
ebrukkkk bat 05.01.2016

haydi kızlaaarrrrr, yazın tarihleri,heyecanlı bekleyiş başlasın

O zamannn hatırlatalım hemmenn bebişlerimizin geliceği tarihleriiii ;

sm34 bat 15.12.2015
gibigibiyim bat 16.12.2015
gülbil bat 16.12.2015
sonbaharr01 bat 18.12.2015
monte cristo prensesi bat 20.12.2015
bernuş bat 29.12.2015
asli5361 bat 29.12.2015
zeynepzumra bat 04.01.2016
ebrukkkk bat 05.01.2016

haydi kızlaaarrrrr, yazın tarihleri,heyecanlı bekleyiş başlasın
evvetttt, bu arada dün gece ve bu sabah çalışma olmadı, bu akşam olacak artık, dün sabah olmuştu en son, günaşırı yapalım dedik :)

X