Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

aynnen kuzum ya ne zormuş arkadaş bu işlerr....
Valla şimdi en yakın arkadaşımla konuşuyorum o 5 yıldır falan uğraşıyo aşıydu tüptü bi dünya işle artık çok yoruldum diyo.. bebek bezi reklamlarını bile izlerken içim sıkılıyo tahammül edemiyorum diyo.. Ben de ona moral vermeye çalışıyorum ama al benden de o kadar aslında içten içe bazen ben de çok daralıyorum

sana bir şey söyleyeyim mi, arkadaşın artık pes ediyorum uğraşmayacağım dediği an gelir bebişi :) hep öyle oluyor...sürekli düşünmek ve strese girmek bebişin gelmesini engelliyormuş, rahat bırakmak lazımmış

Bırakamıyoki işte sürekli doktora git testler uygulamalar bişeyler.. Eş de isteyince aklından atamıyo durki istese de pes edemiyo.. Zaten ona kaldıysa biz bittik demektir bu kadar takibehiç olmaz o zaman Allah korusun

ben bu ay bata
Bırakamıyoki işte sürekli doktora git testler uygulamalar bişeyler.. Eş de isteyince aklından atamıyo durki istese de pes edemiyo.. Zaten ona kaldıysa biz bittik demektir bu kadar takibehiç olmaz o zaman Allah korusun
kadar gitmeyeceğim doktora,az oluruna bırakmak istiyorum artık,zihnen hazırım bu duruma

hayır,hakkını istiyorsun,alacaksın da inşallah :)
İnşallah.. pozitif enerji yüklü burdaki konu bence bizi olumlu yönde etkiler... :)
Bebek kaybı yaşayınca insan birdaha isteyipte olmayınca korkuyor.. burası rahatlatıyor. Normalde herkes Olur vs diyip geçiyor. Burda anlayabiliyoruz birbirimizi

aynı dili konuşuyoruz canım çünkü ve bebişlerimiz gelecek inşallah en kısa zamandaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…