Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

aynnenn tabıkı öylleee bn incir yapamıyorm arı sütlü bal karısım yıyorm onun yerıne

yazsana cnm bı hepsını bakıyım

Estradiol (E2) 28,31 pg/mL
Raporlanmış 10 - 35 (MENAPOZ) 30 - 119 (FOLİKÜLER FAZ) 149 - 350 (PİK) 97 - 216 (LUTEAL FAZ) 29 - 97 (OVÜLASYON TAKİBİ)

FSH 17,68 mIU/mL
Raporlanmış 20 - 140 (MENAPOZ) 2 - 10 (FOLİKÜLER FAZ) 8,5 - 30 (PİK) 2 - 10 (LUTEAL FAZ)

LH 9,73 mIU/mL
Raporlanmış 10 - 910 (MENAPOZ) 2 - 15 (FOLİKÜLER FAZ) 12 - 80 (PİK) 5 - 20 (LUTEAL FAZ) 2 - 15 (OVÜLASYON TAKİBİ)

Prolaktin 32,89 6,5 - 30 ng/mL

TSH 1,33 0,4 - 4,5

AMH 0,87

prolaktın ve fsh yuksekk onuda hayıtla tstere dıslı aslan pencesyle halledersn e2 normal ondan sıkıntı yok tsh de normal kötü degıl aamh 1ile 3 arası denılıyorr ama sorun yok yınede

Yok valla bişey vermedi yeni gebelik geçirdiğiniz için dedi fazla yüksek değil sınırda dedi nerdeyse prolaktinden hiç bahsetmedi bile ben sorunca söyledi
tatlım benim de aynı şekilde oldu, prolaktin geçen ay 6 civarıydı bu ay kimyasal gebelikten 11 e çıkmış doktor kimyasal gebelikten o, önümüzdeki ay düşer, hiç takılma dedi

Soğan kürüm yarın bitiyo ne zaman başlicam bi de nasıl kullancam bana bi yardımcı olurmusun baby??
yarın hemn basla sabhları ve aksamları yemeklerden önce ac karnına 1 er su bardagı içilmesii gerek hazır hayıtın özünü al mecıtefendının o daha ıyı orda kullanma talımetı var olmadı ben yıne yazarm testtere dişli aslan pencesınıde yıne sabah ve aksam yemeklerden ıkı saat sonra içilcek 1 su bardagına bır tutam pence kaynatılır

Çok sağol canım en kısa zamanda hemen hayıt ve aslan pencesi alıyorum sonra sana başvuruyorum yardım için

Tabi 0 olmadığı sürece ümit carmış işte yumurta bitmezse inşallah olur ben de ondan acele ediyorum yoksaaaa bana kalsa daha 20 yaşındayım

AMH çok sorun bende işte bitebilir yumurtaların 6 ay içinde diyolar
canım ben 39 yaşımdayım amh 0,15 çıktı...buna rağmen doktor bana menepoza daha çok var dedi .sadece yumurta sayın ve kaliten düşük dedi. sana nasıl bu şekilde konuşmuş...hiç moralini bozma değerlerin çok kötü değil.hatta saraçoğluna değerlerini göstermiş olsaydın sana söyleyeceği aynen arkadaşımızın yazdığı gibi soğan kürü ardından aslanpençesi iç Allah ın izniyle hamile kalırsın olucaktı...sıkıntı yok ,moral bozmak yok. öyle olsa ben vazgeçerdim

Ayy nasıl güzel moral veriyosunuzzz yaa valla kızlar hepinize bayılıyorummm yaşasın KK

kuzum bir şey yok bu değerlerde, 1 ay hayıt suyu ve aslanpençesi ile düzene girer, benim fsh 23 lerden 10 a düştü 1 ayda, rahat ol,stres daha da yükseltiyor hormonları....

Çok sağol canım en kısa zamanda hemen hayıt ve aslan pencesi alıyorum sonra sana başvuruyorum yardım için
tabı cnm sıkıntı yok hatta suan incir yapamıosun arı sütlü bal karısım al aktardan yumurta gelıstırıo hemen kalıteyı de arttırıo monte ve ben kullanıyoruzz bu ay

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…