Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Ah kızlar ben adet bile göremiyorum.İki ay önce cok güzel görüyorum suan yok.tarlusal içtim yok.Bende kızım olsum istiyorum.bide adet görüp testleri yenilenmek.hayal kurmak güzel sey
tatlım hayıt? aslanpençesi falan kullanıyor musun bitkisel kürler?

Ben sadece incir yiyorum.birde arısütü kapsülü bide comfuga Woman alıyorum.hayıt hanım var. Başlasam mıki
hayıt hapını bilmiyorum ama hayıt suyu ya da tohumunu kaynatıp çayını yap canım, hayıt mucizesine şahit ol.... bir de testere dişli aslan pençesi kaynatıp içiyorum ben ve faydasını göreceğim inşallah

Sen her konuda böyle pozitifmisin keske doktırlarda senin gibi olsa eşin sanslı bi insan Moral oluyosun.seninle konusmak cok güzel:)
canım yaaa, çok sağol,hep gel yazışalım moral olsun o halde... Rabbim dermansız dert vermez, elbet bizimde dermanımız vardır be kuzum.. moral çok önemli, tüm hastalıkları stres tetikliyor, canımıza yazık daha gencecik hanımlarız, karamsarlığa, olumsuz düşünmeye hiç gerek yok, her şey beyinde bitiyor. bu rahimimiz için bize yaptırdıkları hormon testlerini beynimiz yönetiyor, o sebeple olumlu olmalıyız... hayata 1 kere geliyoruz neden kahredelim kendimize ve etrafımızdakilere? olumlu düşüncenin gücünün çok farkındayım tatlım ben, istemek başarmanın yarısıdır, inan hepimiz başaracağız, ben çooook inanıyorum, olumlu düşün lütfen

Doğru diyosun bende hayıt hapı içecem sırg senin için
iç tatlım günlerdir okumadığım forum yazı kalmadı herkes hayıttan bahsediyor.. m.ö 450 yıllarında hipokrat keşfetmiş bu otu, 2400 yıldır kullanılan ve çook faydalı bir bitki yazıyor heryerde... adetini anca hayıt düzenler ve inanıyorum ki bir an önce adet görmeni sağlayacak, incir kürü değil ki adet düzenleyen hem, hayıt ve testere dişli aslan pençesiii!!!!

bence bizim bebişler bize biraz kırgın, bunca yıl beni neden çağırmadın diye... ben şimdi daha fazla çağırıyorum duysun sesimi ve onu çok istediğimi anlayıp beklediği yerden çıksın gelsin

şimdi çıkıyorum kızlar eve gidip yemek hazırlayıp kürlerimi içip en geç 11 de uyumuş olacağım, unutmayın gençlik hormonu sadece 23:00-03:00 arası, uykudayken salgılanıyor... o saatlerde uyuyor olmak çok önemli, öptüüüüm hepinizi, kendinize çook iyi bakın, moralleri yüksek tutun, üzülecek bir şey yoook! hasta değiliz biz, bu bi süreç ve atlatacağız..haydi kalın sağlıcakla, yarın görüşürüzzzz :)

Ben zayıfım aslında Cörek otu yağını da arada bir yiyorum ama sabah aç karnına yiyeyim.ve hayıt içelim su adet gelse.önümüzdeki daha rahat görcem.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…