Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

sabah ac karnına degılmıydı bu ben öyle yapıyorum

mrb canım aramıza hosgeldınnn :)))

anca gelebıldım kızlar yaa varya alışmışım sizede aklımdaydınız hep ınternetımde sorun vardı maalesef giremedım bu arada kızlar hayıtı bıraktım adacayınıda mecburen sogan kürü uyguluorum o yuzden yanında baska bırsey kullanamıyormusum

Canim ya şifa olsun inşallah, merak etmiştim seni, yarın bol bol laflRiz, erken uyu haa

ayy cnm keske uyuyabılsemm yaa klomen ıcıcem gece 00:39 da ıstesemde uyuyamam sojn klomenım yarın sabah doktora gıtcem
İnşallah güzel haberlerle donersin canim, dualarım senin için bu akşam, merakta bırakma yarın bizi

sabah saat 9 bucuk gbı hastanede olurum muhtemelen ılk benı alır erken gttgm için kımse olmaz muayene 5 dk bıle surmuo en gec 10bucuk 11 gbı burdayım bıryere ugramazsam gelısmelerden haberdar ederım sızı bakalım yumurtalar ne alemde

normalde gecen ay buyume gec olmustu bu sefer ılkden hemen oldu çok şüükür ztn ben büyüme oldugunu anlamstmm
süperrrrrr, peki sence kürlerin faydası oldu mu? peki bu rutin kontrolün müydü? yumurta takibi için miydi?

süperrrrrr, peki sence kürlerin faydası oldu mu? peki bu rutin kontrolün müydü? yumurta takibi için miydi?
sımdı ben klomen kullanıyorum ovulasyon olusturucu bu yumurtama bakılıo kac mm buyuyomu ne alemde catlıomu fln dıye gecen ay doktorum yıne verdı klomenı ama gebelık olmadı yumurtlama olmustu yumurtamda kucuktu gec buyudu bu ay yıne verdı dun bitrdim kutuyu bugun buyume var dedı azda olsa

anladım canım ben bu hayıttan ve aslanpençesinden çok umutluyum bu ay

benle beraber bır kadın daha vardı beklıyoduk oda benle aynı doktora gelmış 112 ambulansda görevlı kadın tedavıye yenı baslamıs daha yenı gelıo hormon testı yaptrmıs yuksek çıkmıs ama bnm doktorum umutlu konusmus bırde kan testı yaptrmıs iyi demiş rahım fılmı istemıs

fsh sı yuksek cıkmıs

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…