Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Sorucam mutlaka daha araniza yeni katildim onerileriniz icinde gercekten cok sagolun.bilmedigimiz ne cok sey varmis megerse insallah en kisa zamanda rabbim istedigimiz bebisleri nasip eder bizlere sevgiler
edecek illaki canım, Rabbim ol der ve olur, gerisi boş... forumları da araştırsaydın, ben de bir bakayım yüksek LH değeri nedir ve ne yapmak gerekir

öyle canım, çevre baskısı çok sıkıcı... ben de bıktım insanların sorularından ve eşim ile annem haricinde kimseyle paylaşmıyorum bu konuları..burada birlikte atlatacağız inşallah bu sıkıntılı sürecimizi ve canımızı sıkmadan, moralimizi yüksek tutarak... ben de bundan 1 hafta öncesine kadar bu hormonların hiç birinden haberi olmayan, sanki ilk denemede hamile kalacağını düşünen! bir deliymişim...gülüyorum kendime düşündükçe, onca yıl aman daha vakti gelmedi korunayım derken meğerse çocuk öyle kolay olmuyormuş, onu öğrendim :)

bu kadınlar kulübü süper bi site yahuu, forumlara bakıyorum, bizim gibi ah bebeğim olmayacakmış , vs diye yazışan arkadaşların mesajları hep kalıyor ya, sonraki yıllardaki mesajlarına bakıyorum hamile miyim forumlarındalar, sonra temmuz anneleri-ocak annneleri gibi forumlara yazmışlar, sonra bebek olmuş vay sütüm nasıl artar, ne yemeliyim gibi forumlara yazmışlar... yani ne dertlerden sonra bebişlerini kucaklayıp her şeyi unutmuşlar.. biz de öyle olacağız kısmetse :)

Kizlar merhaba benimde 8.86 cikti fakat lh 15 cikti doktor normal yolla gebe kalamayabilirsin dedi endiselerim cok neler onerirsiniz 8 aydan beri korunmuyorum fakat hamile kalamiorum bende
Lh değeri 14 olduğu zaman genelde menopoz olarak adlandırılıyor bir diğerde FSH ve LH değerleri normal aralıklar arasında olsa da biribirine olan oranları önemlidir. LH nın FSH dan fazla olduğu durumlarda Polikistik Over Hastalığındanda bahsedilebiliyor.Polikistik Over " de çok sayıda kist içeren yumurtalık" anlamına geliyor. Saraçoğlunun bu durumda sıklıkla tavsiye ettiği şey soğan kürüdür...bende kullandım 15 gün boyunca ...acizane bilgilerim bunlar. Geçmiş olsun

Doktorumda ayni sekilde bi hastaliktan bahsetti ama malesef ki bu rahatsizliklari ve bu degerleri yeni yeni ogreniyor ve bilinclenmeye basliorum sogan kuru duymustum arastiracagim birde hayit suyu onerdiler belirli yan etkileri varmidir acaba sevgiler

Bugün aynı şeyleri düşünmüştüm bende forumda gezinirken... Biz elimizden geleni yapmakla yükümlüyüz her konuda... Önce çabamızı mücadelemizi göstereceğiz sonrada tevekkülü Allah a bırakacağız. Emeksiz yemek olmaz değilmi...Kaderde varsa olur birşey yapmaya gerek yok diyen arkadaşlarıma katılmadığıda belirtmek istiyorum buradan...Kur an da isra suresinde aynen şu kelimeler geçer ''Ve biz, her insanın kaderini kendi çabasına bağlı kıldık... '' varmı bu sözden ötesi...

hepimiz öyle canım yeni yeni öğreniyoruz.. kist miyom vs varsa soğan kürü öneriyorlar evet, inşallah şifanı bulursun sen de... araştır iyice googledan ve başla bence de bitkisele

bu harikaydı, saol canım..işte budur!!! biz elimizden geleni yapalım da....

Öncelikle yapman gereken soğan kürü
Tedavi:

Politistik over’e, erken menopoza ve miyomlara karşı “Kuru Soğan Kürü”

Kürün Hazırlanışı:

Klorsuz iki bardak suyu kaynatın. Orta boy 1 adet kuru soğanın en dıştaki ince kabuğunu soyunuz. Daha sonra 4’e veya 6’a bölerek kaynayan suyun içine atınız. 5 dakika ağzı kapalı olmak şartıyla kaynatınız. Sonrasında ocaktan indirip ılınmasını bekleyiniz.
Ilındaktan sonra süzerek, öğle yemeğinden 10 dakika önce bir su bardağı içiniz. Akşam yemeğinden önce de aynı şekilde taze olarak hazırlayarak içiniz.
Kuru soğan kürünün uygulanması süresi 15 gündür.

Hayıt suyu hakkında bir fikrim yok fakat hazır olanını değil genelde evde dövülüp hazırlanan ve her defasında taze uygulanması gereken bir kür olduğunu biliyorum. hormon dengeleyicidir testeredişli aslan pençesi gibi

Cok tesekkur ederim en kisa zamanda sogan kurunu deniycem ve hayit otu ve suyu hakkindada arastirma yapicam burdada paylasirim sevgiler

Canını sıkma. stres hormonları çok etkiliyormuş. yumurtalıklara kan gitmesini engelliyormuş. bende iki gün önce moralim çok bozuk bir şekilde buradaydım. ama sağolsunlar monte cristo ve berna bana çok güzel moral verdiler. onlara ayrıca teşekkür ediyorum.

Ayyy bugun o kadar mutlu oldum ki anlatamam oylesine bakmak icin girmistim ama bu platformda bayanlarin birbirlerine olan destegi samimiyeti cok ama cok mutlu etti beni sadece ben yasiyormusum gibi gelen duygular rahatsizliklar megerse ortak ne cok seyimiz varmis ins birbirimizin guzel haberlerinide burda almak nasip olur hepimize destekleriniz icin de cok tesekkurler hanmlar

rica ederiz canım benim tabi destek olacaz birbirimize, bizi bir tek biz anlarız, yüksek moralle burada hamilelik takvimleri ekleyeceğiz profillerimize :) mesela benim kızım olacak sanki, (doktorlara kalırsa çocuğum olmayacak) amaaan bana ne onlardan, benim kızım olacak kırmızı kırmızı ojeler süreceğim tırnaklarına

bu durumları yaşamayan çoğu insan aman nolucak ucunda ölüm yok ya der. Bizi ancak biz anlarız.
Yas olarak degerlendirdigimde evet insan basa gelmeden ben yasamam tik diye planlandigi zaman olacak saniyor ama saglik problemleri cikinca insan ister isteemz bi umutsuzluga kapiliyor ama cok sukur ki herseyin bi caresi var rabbim insallah tez zamanda hepimizi sifalandirsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…