Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

hep aynı şeyler canım hepimiz yaşadık bunları hiç stres yapmadan aynen devam et, çok yakında kavuşacağız bebişlerimize

kızlar yaa ne düşündüm bende şu an tüm şartlar uygun görünüyor bir arkadaşım geçen gün neden bekliyorsun aşılama yaptırıp hemen hamile kalabilirsin dedi..aşılama hakkında bilgisi olan var mı? ücretleri ve başarı oranı ne ki=? şimdi buna taktım kafayı

Başarı hakki
başarı hakkında bilgi veremem ama fiyatı 1200 artı verdiği iğne ilaca görede 500 700 arası değişiyor canım ortalama 2 bin TL civarı yani

Bana tüp bebek herşey dahil 8.750 dedi sevgili doktor bey :) oda yüzde 3 ihtimal normal yollarla yüzde kaç dedim tip da 0 diye bir şey yoktur dedi yüzde bir oda yüzde 3 le bir arasında sadece 1 fark var yüzde elli deseniz tüp bebek için düşünebilirim ama çok düşük bir ihtimal dedim ooohhoo 26 yaşındakilerde bile yüzde 15 oluyor tıpda bile yuzde 25 ihtimal verilir dedi :)

Başarı hakki
başarı hakkında bilgi veremem ama fiyatı 1200 artı verdiği iğne ilaca görede 500 700 arası değişiyor canım ortalama 2 bin TL civarı yani
aslında aklıma yatmıyor da değil..doktorumla bi konuşayım olmazsa... bu ay deneyip olmazsa ocak ayında aşılama yaptırsam mı diye düşünmüyor değilim...çok saol verdiğin bilgi için tatlım

tüp bebek düşünmediğimizi kesin söyledim zaten doktora da aşılama masum gibi göründü gözüme...vallahi hiç bir şey bilmiyormuşum bu konularda,her gün yeni bir şey öğreniyorum....

İnşallah bu ay kendiliğinden gelir bebisin aşılamaya gerek duymazsın ya no_name_ aklıma birşey takılıyor bana sağ overde 2 biri büyük biri küçük 2 tane yumurtan var dedi peki benim yumurtam varsa neden onu geliştirip çatlatma yöntemine gitmediler de direk tüp bebek dediler

çünkü tüp bebekte para var :) gerçekten bak..ben de anlamıyorum bu doktorları... uğraşmak istemiyorlar... hormon değerlerin yüksek boşuna uğraşma olmaz diyorlar

kızzllarr emar merkezını arayım dedım hsg için bana 600 tl fıyat verdılerr pazarlıklaa 380 e düşürdüm
vallahi iyiki açmışım şu topiği ...ben bu kadar üstünde durmasam doktor demedi diye çektirmezdin bernuşum sen bu rahim filmini, hayırlara vesile olur inşallah

Hadi bakalım hayırlısı olsun canım hangi emaresi merkezini aradın bana hiç hsg demediler 4 tane tahlil yapıldı bunun haricinde triod prolaktin falan bakılmadı
troıd ve prolaktıne mutlaka bakılmalı e2 de cok mühim yanı aslında hepsi mühim tek tek basıklması lazm

çünkü tüp bebekte para var :) gerçekten bak..ben de anlamıyorum bu doktorları... uğraşmak istemiyorlar... hormon değerlerin yüksek boşuna uğraşma olmaz diyorlar
Ben orada sıra beklerken bi bayanla muhabbet ettik sakın tüp bebek tedavisi olma benim yengem 5 kere oldu komplikasyonları çok ağır ölümlerden döndü şuan hastane ve doktorla mahkemeligiz sana tüp bebek diyip şirin masum bir şeymiş gibi gösterecekler dedi yaşın genç bi tane olmuş bi tane daha olur o kadar korunmuşsun yumurtalar tembellesmistir dedi hem korktum hemde haklı yanii

aynenn canım ya bakalımm evede baya uzak taaa şişli de cevahir alışveriş merkezinin ordaaaa saat 10 bucugaa randevu verdi
olsun kuzum yaaa, klomenle boşu boşuna uğraşıp duracaktın bence çok iyi oldu bu iş..boşuna hormon yüklemesi, belki tüplerde hafif tıkanıklık var ve açılacak işlem sonrasında

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…