Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Aynen ha banada bana kalsa sana ilaç vermem dedi telaş ediosan bi bakarız dedi esimin sonuçlarını da beğendi film cektrcem pazartesi başka yerde ama orda maalesef arastiriyorum hiç etrafında bilen de yokki

şimdii yıne dertler benı buldu hsg nerde cekılcek heryere de guven olmaz arkdsm gözumu korkuttu bnm onun teyzesnın rahmını delmişler iyi yer bul dıo

şimdii yıne dertler benı buldu hsg nerde cekılcek heryere de guven olmaz arkdsm gözumu korkuttu bnm onun teyzesnın rahmını delmişler iyi yer bul dıo
Allah allah, offf bitmez bizim derdimiz. TİKA kulaklarını duyma olumsuz bir şey tatlim

Dün çok garip bir şey oldu filmden sonra kanamam var, çok büyük bi pıhtı attı rahim, hiç böyle görmemiştim. Radyoloji uzmanı ilaç vücutta kalacak o sure içinde tıkalı olan tüpü de açar demişti. Bence o yarı tıkalı gibi görünen tüp açıldı, resmen vücut Tikac gibi bisey attı. Bunu yazmak hoş değil ama yasadigimi paylaşmak istedim.

İnşallah buradaki bütün arkadaşlarım ve evlat hasretiyle yananlar bu ay hepsi hamiş olur bir kişi bile hamile olsa bizlere ümit olur Rabbim arattirmadan verir inşallah amin

Artık tıbbi anlamda umudumda kalmadı
Allahımın mucizesi olur inşallah
hepinizin gönlünüzdeki güzellikler olur
inş
Ümidini kaybetme canım bak buradaki arkadaşlarada neler dediler banada aynı şekilde tüp bebekle bile %3 şansın var dedi ama can çıkmadıkça ümit bitmez sende vakit kaybetmeden kürleri uygula derim

Ümidini kaybetme canım bak buradaki arkadaşlarada neler dediler banada aynı şekilde tüp bebekle bile %3 şansın var dedi ama can çıkmadıkça ümit bitmez sende vakit kaybetmeden kürleri uygula derim

Ebrarcım merhaba;
teşekkür ediyorum umut verici desteğin için
şuan testere dişli aslan pençesi içiyorum
iki gündür
ama inanırmısın artık midem kaldırmıyor

AMH 0,1 çıktı
FSH 17 küsür
çikolata kisti var
ve üç defa biri açık operasyon geçirdim
yaş 34
Senin değerler bana göre iyi bende 32 yaşımdayım fsh 33 kusur onlara takılı kalmıyorum ben ı. Saraçoğlu nun yolladığı kürü uyguluyorum soğan suyu ile başlıyor bu 9.gunum benim midemde öyle hep bi vazgeçmek geliyor içimden sonra bebek isteğim daha ağır basıyor ve o kötü kalpli doktora bak nasıl tüpsüz hamile kalınıyormus deme isteği dahada heveslendiriyor beni

Ve artttiiikkkk fssshh 8.57 en çok ona sevindim dahada düşük olabilir miydi kullandgm ilaç lar da etkilemiş olabilir mi diye sordum evet dedi hayıt suyu kullaniyorum ve arı sütü dedi devam et dedi doğal olan herşeyi kullanabilirsin dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…