Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

olsun kuzum yaaa, klomenle boşu boşuna uğraşıp duracaktın bence çok iyi oldu bu iş..boşuna hormon yüklemesi, belki tüplerde hafif tıkanıklık var ve açılacak işlem sonrasında
yyaaa buldugum doktor o kadar harikaki bnm arkadasım tavsıye ettı basından beri bana senı oraya götürelim bız ona 100e yakın hasta getrdıkk bnm teyzem sırf bunun için malatyadan kalktı geldi dedi dün de tak ettı canıma arkadasıma gttm kahvaltıya bu bana doktoru tavsıye edende arkdasmn komsusu hastane doktorlarla alakalı bilgili tam dicektm ki dilek ablayı cagıralım bana bı doktor bulsun şansa o geldi hemen söledm dedi ülkü hanımı arym anlatym durumu anlattı sakın klomen ıcmesın dedı herneyse saolsun dılek abla bnle geldi götrdü pazarlıkda yaptı hatta muayene harıka gecti kadının deedıgı şu eşinin degerleri cok güzel sorun yok 3 kere alttan muayen ettı degısık yöntemi bana kalsa sana ilaç vermem dedı ama telaş edıosan dedı baska hsg cektrmeden olmaz dedı yanı hamılelık şansıda cok yuksek dedi

vaallaa anacım napalımmm b..k yıyın deseler tövbe tövbe yicek durumdaydıkk o ann sımdı sımdı bilinçlendıkk
hahahah aynen tatlım yaaa :) ben diyorumki bir kaç gün sonra doktora gidip konuşayım bu ay deneyeyim olmazsa önümüzdeki ay aşılama yapalım bana ücretleri söyleyin diyeyim, bir de o yola gireyim..uzatmayayım bu süreci

hahahah aynen tatlım yaaa :) ben diyorumki bir kaç gün sonra doktora gidip konuşayım bu ay deneyeyim olmazsa önümüzdeki ay aşılama yapalım bana ücretleri söyleyin diyeyim, bir de o yola gireyim..uzatmayayım bu süreci
acaba kac paraya yaparlarr cok acıldımm bennndün alışsverıs yapcaktm adama yüzüm kalmadıı daha D:

Valla sesli güldüm bir diş sarımsakmıydı yoksa bi top halindemi kullandın :)
birdiş sarımsakkkk hemde bnle aynı durumda olan bi arkkadasım varr böle kesınlestrdık kararımızzıı oo kendı evınden ben kendı evımden aynı anda yaptıkk .d lokman hekımın kitabı var bende bir kadının hamılelıge elverişli olup olmadgnı anlıyomussun :KK70: bizde merak ettık yaptık elverıslı cıkmadıkk

birdiş sarımsakkkk hemde bnle aynı durumda olan bi arkkadasım varr böle kesınlestrdık kararımızzıı oo kendı evınden ben kendı evımden aynı anda yaptıkk .d lokman hekımın kitabı var bende bir kadının hamılelıge elverişli olup olmadgnı anlıyomussun :KK70: bizde merak ettık yaptık elverıslı cıkmadıkk
Ahahahahaa ayy canım ya bende merak ettim şimdi ama popoyla alakası ne elverisliligin orayı çözemedim bendemi denesem acaba

Ahahahahaa ayy canım ya bende merak ettim şimdi ama popoyla alakası ne elverisliligin orayı çözemedim bendemi denesem acaba
valla canım lokman hekımın gerck kitabı var bende orda formüller var evde uygulayacgın bende merak ettım popona aksam yatmadan hemen bir diş sarımsak atıyomussun sabah kalktgn zaman agızda sarımsak kokusu varsa okey eger yoksaa elverişli olmuyomussun bızım agzmızda tatlı bır tat vardıı degsıkk

kızlar yaa ne düşündüm bende şu an tüm şartlar uygun görünüyor bir arkadaşım geçen gün neden bekliyorsun aşılama yaptırıp hemen hamile kalabilirsin dedi..aşılama hakkında bilgisi olan var mı? ücretleri ve başarı oranı ne ki=? şimdi buna taktım kafayı

Ayni bendeki düşünce :)) aklımın bi köşesinde var aşılama çok araştırdım ilk aşılamada hamile kalanda var kalmayanda şimdilik kürleri tamamen bitirip bi kac ay ara verdikten sonra konuyu eşime acmayı düşünüyorum bakalım hakkımızda hayırlısı inşallaaahhh doğal yolla hamile kalırızda doktorlara muhtac kalmayız

Ayni bendeki düşünce :)) aklımın bi köşesinde var aşılama çok araştırdım ilk aşılamada hamile kalanda var kalmayanda şimdilik kürleri tamamen bitirip bi kac ay ara verdikten sonra konuyu eşime acmayı düşünüyorum bakalım hakkımızda hayırlısı inşallaaahhh doğal yolla hamile kalırızda doktorlara muhtac kalmayız
inşallah canım yaaa, ben de bu ay bi deneyeyim inşallah kendiliğiden gelsin bebişler de bizi uğraştırmasınlar artık

ben de bitik durumdayım, aktar doktor test,film derken dağıldım iyice :)
aynnenn yaa gıt gel yol vs fılm 400 e gelcek ee dünkü giittgim ddoktorun muayene ucretı 160 tl özel klink onuda 120 tl ye ındırdıler verdım sabahında teste para verdım 25 tl gecen cumada 55 tl ödedım hastaneye gebelık testı yapmısstı ya şıllık ee aktardanda alısverıs yaptım 85 tl bi ton para yanı sadece bır hafta ıcınde

kızlar yaa ne düşündüm bende şu an tüm şartlar uygun görünüyor bir arkadaşım geçen gün neden bekliyorsun aşılama yaptırıp hemen hamile kalabilirsin dedi..aşılama hakkında bilgisi olan var mı? ücretleri ve başarı oranı ne ki=? şimdi buna taktım kafayı
Ben sordum canım yapılan hastaneye göre değişiyor bu oranlar ama 1500-2000 arasında benim duyduğum

aayy dün evde hayıflanıodum nerde yaptrcamm hsg falan dıye kocişimde gtmiş esenyurtta hastaneleri arastrmıss aynı fıyatları vermısler hemen hemen ama ben güvendğim yere gtcem dedim bayıltarakmı yaptrcan dedı yyoook dedimm nasıl dayancann ya dayanmazsan dedi korkuttum bende dayanmazsam ölürüm dedım nolcaak hem tek basıma gtcem bayılttıramam kendımı dedım annen gelsın dedı yok dedım ya bı aksılık cıkarda gelemezse dedım dedıı ben gelırım bende telin ucunda gülüyorumm aczcık acıtasyon yapttım :KK70:

X