Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

merhaba bayanlar;
ne güzel bir form hazırlamışsınız.
bende sizin gibi fsh uğraşıyorum,
iki aydır da regl olamıyorum
acaba menopozamı giriyorum.
çok canım sıkılıyor
elimden dua etekte başka birşey gelmiyor
Menopoz yok tatlim unut menopozu... FSH ve diğer hormonlar hikâye... Unut o değerleri. Git aktardan hayıt suyu al, sabah akşam iç.. Her şey düzene girecek. Menopoza illaki girecez, ama bugün değil !!!!!!!!

Çok sukur... Su ana kadar harcadiklarimizla rahat aşılama yaptirirdik k :p
aynenn valla ya bu hafta aktara 85 tl verdım bnm salak doktora 100 tl verdım testlerle beraber bugun de 160 dı muayene tanıdık vasıtasıyla gttgm için bi seferlik 120 tl verdım battım bu ay 380 de hsg battıı balık yan gıder napalım

hsg uzerıne tamamen bu şişlideki yer servisleri bile varmıs adresden alıp bırakıyolarmıss aldıkları yere bayada kalıteli yermiş tüp bebek yaptran arkadasmı buraya yollamıslarr

Ne zaman olacaksın canım
inşaallah pazartesi günü olmam lazım bugun gttgm doktor öyle söyledi pazartesi cktir dedı şişlideki yerın numarasını aldım arkadasımdan sabah arıcam randevu alıcam hadı bakalım doktorum hsg cektirr 6 ay rahat hamıle kalırsın şans çok yüksek dedı allahh hakkımızda hayırlısını nasip etsin bugün o kadar mutlu oldum ki bi bnm salak doktoraa bak bıde bugun gttgme resmen psıkologlugumuda yaptı dertlesti benle

inşaallah pazartesi günü olmam lazım bugun gttgm doktor öyle söyledi pazartesi cktir dedı şişlideki yerın numarasını aldım arkadasımdan sabah arıcam randevu alıcam hadı bakalım doktorum hsg cektirr 6 ay rahat hamıle kalırsın şans çok yüksek dedı allahh hakkımızda hayırlısını nasip etsin bugün o kadar mutlu oldum ki bi bnm salak doktoraa bak bıde bugun gttgme resmen psıkologlugumuda yaptı dertlesti benle
İnşallah sende güzel sonuçlar alırsın

bbenn burdayım cnm sabah 8 de evden cıkıp aksam üzeri 4 de eve geri dönünce iş çok birikiyo anca ancaa dınlendım
Canım hiç bir iş yapmasanda kafa yorgunluğu yetiyor ben işyerine geçiyorum boş boş masada oturuyorum eve gelince sanki bütün işin yükü bende gibi Pert olmuş vaziyette oluyorum :)

Canım hiç bir iş yapmasanda kafa yorgunluğu yetiyor ben işyerine geçiyorum boş boş masada oturuyorum eve gelince sanki bütün işin yükü bende gibi Pert olmuş vaziyette oluyorum :)
dogru dogru haklısın bende masabasnda callışmıştımm sadece iş yerınde olma fikri bile yetıo ınsana yorgun olması için

Arkadaşlar soğan kürüm yarın bitiyo bügündende civan percemi cayına başladım bakalım bu aydan sonra ara verecem 4 aylık kürü bitirmiş oluyorum bu ay son kürde inş. Hamile kalırım nebilim içimdeki Anne olma ğmidi hiç sönmüyo,
Sizler çalışıp kafa dağıtıyosunuz ben çalışmıyorum daha doğrusu eşim müsade etmiyo çok tartışsamda ikna edemedim bende aöf üni. Okumaya başladı. Eşimin çalışmama müsade edeceği yoktu okuyorum sınavlada inanın beni yordu ama diplomamı alıcam inş. Keşke bu yaz diplomamla beraber bebeğimide alsam kulcağıma Rabbim nasıp etsede hayallerim gercek olsa, bol bol dua edin inanın ben her namazımda burda yazıştığım herkess için dua ediyorum Allah emeklerimizin karşılığını en kısa zamanda hayırlısını versin

Canım ben doktor takıbı yapmıyorum 4 ay önce gittiğim doktor hormon testlerin iyi ama menapoza girebilirsin bir an önce tüp bebek yap dedi ve beni hemen tüp bebek doktoruyla tanıştırmak istedi neya uğradığımı şaşırdım moralim sıfır oldu ama hayır dedim tüp bebek istemiyorum dedim eve gelip saatlerce ağladıktan sonra kendime geldim çok şükür hiç sorunum yokken bu doktorda kim oluyo ağlıyorum Rabbim var beni anne yapacak bana şifa verecek Allahım var diye dua edip vesilelere sarıldım yani hiç tekrar doktora gitmedim adetlerim düzenli hormonlarımda ciddi sorun yok demekki vaktı var diyorum eşimede dedim tüp bebek yaptırmak isteyen doktorlar işi ticarete dökmüş hem ciddi sorun yok diyen doktor tüp bebek içinde beni zorlar gibi oldu bu yüzden şimdilerde gitmiyorum ,
Evlendiğüm yıl rahim filmi histereakopi ne gerekiyosayapmıştım eşimde muayene olmuştu çok şükür sorun yok,

X