Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

bır magdur daha Dr unu degıstır kuzum sen hıc vakıt kaybetmeden

Bilmem ki ozellikle yazıp verdi :)
Bunyeden bünyeye degisiyormu acaba bilemiyorum..
Ben otlara cok inanirim.

öyle cok meyve yıyen bırısını degılım dıyet derken ? kılom 56 boyum 170 yanı farklı dıyet dersen onu anlamadım meyve cok tuketen bırısı degılım yaz meyvesı kavun karpuz yemiş vs boyle azıcık

Bilmem ki ozellikle yazıp verdi :)
Bunyeden bünyeye degisiyormu acaba bilemiyorum..
Ben otlara cok inanirim.
benımde bıtkısel cozumlere saygım var esımın ayagı agrıyordu 2 defa rontgen ılac tedavısı gıdermedı (burkmustu bılegını basamıyordu ) bı yag aldım aktardan şıp dıye kestı ..ama hayıt sınırlerımı bozdu fsh yukselınce gıcık kaptım hayıta

Hayit tohumu bu ay bakacam belli olur ama içtikten sonra normal olanda yükseldi yumurtalık için iyi galiba
Diyet şeker hiç yemeyeceksin un ve tuz bunları ayarlayacan sebze diyeti olacak

Bal corek otu yemeden kullan çünkü bunlar fsh yükseltiyor kullandım 19 dan 70 geçti şok oldum bitki ilacı alınca raf ömrü geçmiş olabilir cidden bilemiyorum bu değerler bizi oldu
yanı sen sımdı hayıtı tek basına ıcmı dıyorsun aslan pencesı cıvan percemı bunlarla karıstırıp mı ..?

Hayit tohumu bu ay bakacam belli olur ama içtikten sonra normal olanda yükseldi yumurtalık için iyi galiba
Diyet şeker hiç yemeyeceksin un ve tuz bunları ayarlayacan sebze diyeti olacak
hayatım bızım eve her gun et gırer hadı unu keselımde tuz zor normal seker çaya cok atıyorum hatta sekerı dırekt caya dök hıc ugrasma dıye dalga bıle gecerler ..sıgarada var e tabı...

yanı sen sımdı hayıtı tek basına ıcmı dıyorsun aslan pencesı cıvan percemı bunlarla karıstırıp mı ..?
19 olan fsh hayit aslan civan bunları karıştırıp içtim düşmüş diye sevinirken içeli 1 ay bile olmadı 70 geçti şok yani şimdi hayit ve aslan pencesi ve seker yok çukulata vs paketlenmiş gıda yok

Tabi herkesin bünyesi farklı allahımin bildiği var milletin yaşı bayağı büyük çocuk doguriyorlar
benım yas 44 117 sımdı fsh ..bunun dusmesı ıcın cayı unu tuzu kesıyorum ve hayıt otu aslan cıvan kurunemı baslayacagım ? ama sen en ustde fsh 19 dan 70 e fırladı dedın hayıttan sonra ?

Aman kendime göre çok uğraştım adet için ilacıda bıraktım 5 aydır olmuyorum valla umudumda yok yumurtada yok eşim donör dedi yapmam istersen boşa dedim artık o kadar her şeyi boşverdim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…