Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Ben de aynı durumdayım , 3 yıldır düşük amh yüksek fsh ile uğraşıyorum . İkinci tüp bebek denememde pozitifi gördüm ama 11 haftalık kalp atışı durdu. Kasım 2019 kürtaj oldum . 3-4 ay kendime gelemedim . Sonra tam tekrar başlayayım dedim Corona cıktı, derken Haziran oldu bile . Bu ay başlayalım dedik ama iğneler etki yapmayınca 5. Gün kesti tedaviyi doktorum. 2 folikül vardı ve büyümedi maalesef :KK43:(( yaşım 39 oldu bu arada , yaşta gidiyor , ne yapsam bilmiyorum . Donasyon bir mantıklı geliyor bir mantıksız ... ahhhh ne zor bir yürek yangını bu :KK43:(((
Ben 44 yaşındayim.
Yılmayın.
Kendi adıma donasyona hayır diyorum.
Dogal beslenme eski usül yöntemlere daha çok inaniyorum.
Tüp bebekle olmayan ama dogal yolla hamile kalanlar çok var.
Üzülmeyin.

Ben de simdi size diger gruptan yazacaktim😊Hayit ekstrati 22 gun kullandim 60'dan 6'ya dustu.O ay ilk denememde hamile kaldim ama nasip olmadi.Gecen ay ilac bombardimani yaptik resmen.95'ten 7'ye dustu.2 cm kist olustugu icin biesteronu biraktim.Bu ayki degerimi merakla bekliyorum.Fsh dusurup hamile kalmak ayri olay,saglikli ilerleyebilmesi apayri.Gonlumuze gore olur insallah
Kaç aydır hayit diyet yapiyirum fsh düşmüyor hayıt tsh prolaktionu yükseltiyor

bendede dusmedı hayıt olayına ınanmıyorum artık dr estrofem dıye ılac verdı
Hayit prolaktionumu acayip yükseltti tsh yükseltiyor gruptakiler yazdı biliyordum ama fsh etkisi yok yemene dikkat edecen aylardır kullandiim ama arkds 3 ayda bütün değerleri normale döndü anlamadim gitti

Hayit prolaktionumu acayip yükseltti tsh yükseltiyor gruptakiler yazdı biliyordum ama fsh etkisi yok yemene dikkat edecen aylardır kullandiim ama arkds 3 ayda bütün değerleri normale döndü anlamadim gitti
Benım FSH yukseldı bılakıs sınırlerım bozulunca dr umu aradım oncesınde trisequensvermıstı kullandım adetım duzenlensın östrojen hormonu yuklensın dıye oda bıttı kahve lekelenme sonrası adet goremedım estrofem verdı sımdı kullan dedı ama kan testım 60 cıktı sasırdım gebelık tutunamayabılırde bekleyelım dedı bence gebelık yok ılaclardan hormon yuksek cıktı test de ama bakalım haftaya bellı olacak estrofeme devam..oda sarı akıntı yaptı bu sabah bel agrısındanda yatakdn kalkamıyorum sacma sapan hormon dengesızlıgı ıcıne gırdım tartısmayan ben ıkı gunde bır evde gergın gezınıyorum evdekılerde şaşkın.:))

Benım FSH yukseldı bılakıs sınırlerım bozulunca dr umu aradım oncesınde trisequensvermıstı kullandım adetım duzenlensın östrojen hormonu yuklensın dıye oda bıttı kahve lekelenme sonrası adet goremedım estrofem verdı sımdı kullan dedı ama kan testım 60 cıktı sasırdım gebelık tutunamayabılırde bekleyelım dedı bence gebelık yok ılaclardan hormon yuksek cıktı test de ama bakalım haftaya bellı olacak estrofeme devam..oda sarı akıntı yaptı bu sabah bel agrısındanda yatakdn kalkamıyorum sacma sapan hormon dengesızlıgı ıcıne gırdım tartısmayan ben ıkı gunde bır evde gergın gezınıyorum evdekılerde şaşkın.:))
Cylo progna verdi hormon ilaçları yapay ostrojeni yükseltip fsh baskiliyor gergin olman çok normal aşırı sinir yapıyor

Cylo progna verdi hormon ilaçları yapay ostrojeni yükseltip fsh baskiliyor gergin olman çok normal aşırı sinir yapıyor
hah işte bana bunlarla gelın..ılaclardan demekkı hıc yokdan dun bodrum donusu balık ekmek dedım restauranta gırdık ben ekmek arası demısıtm ama dedım yuzume baktı garıbım ıyı tamam dedı baska yere goturdu balık ıcı pısmemıstı barız cıgdı hatta kendısıde tadına baktı bunu ıyıce pısırıp getırelım rıca ıle ıkıncı gelende çiğdi içi ama ben sınırlendım normalde ne garsona ne aşçıya laf edıp emekcıye asla yukloenmeyen ben madme pısıremıyorsunuz ne dıye mekan acıyorsunuz dıye söylene cıktım kokoreccıye gırdık allahdan cok ıyımıs kokoreccı doydum gereksız aclıkdan sınır dedım kendıme yolda sureklı gözum esımın kullandıgı arabanın ıbresınde yanımdan kamyon gecse bı tutunma geregı vırajdan donse otomaıtk ayagım sankı frene basıyor gıbıyım..sonunda saga cektı bak dedı sen ıyı degılsın bı aıle terapıstınemı gıtsek sen normal kullansan ben zaten normalım hastalıklı sızofrenı tanısı gıbı davranma bana dedım.eve gelınce kanepede uyuya kaldım..bu sabah sankı dunku o arıza tıp ben deıglım gıbıydım..ben cok pozıtıf yapıcı sakın bır ınsanımdır bılırler nıye böyle olduysam dıye dusundum sımdı sen böyle dıyınce tamam ılacdan ama kontrol edemıyorum kendımı ne yapıcam kı :KK43:(

hah işte bana bunlarla gelın..ılaclardan demekkı hıc yokdan dun bodrum donusu balık ekmek dedım restauranta gırdık ben ekmek arası demısıtm ama dedım yuzume baktı garıbım ıyı tamam dedı baska yere goturdu balık ıcı pısmemıstı barız cıgdı hatta kendısıde tadına baktı bunu ıyıce pısırıp getırelım rıca ıle ıkıncı gelende çiğdi içi ama ben sınırlendım normalde ne garsona ne aşçıya laf edıp emekcıye asla yukloenmeyen ben madme pısıremıyorsunuz ne dıye mekan acıyorsunuz dıye söylene cıktım kokoreccıye gırdık allahdan cok ıyımıs kokoreccı doydum gereksız aclıkdan sınır dedım kendıme yolda sureklı gözum esımın kullandıgı arabanın ıbresınde yanımdan kamyon gecse bı tutunma geregı vırajdan donse otomaıtk ayagım sankı frene basıyor gıbıyım..sonunda saga cektı bak dedı sen ıyı degılsın bı aıle terapıstınemı gıtsek sen normal kullansan ben zaten normalım hastalıklı sızofrenı tanısı gıbı davranma bana dedım.eve gelınce kanepede uyuya kaldım..bu sabah sankı dunku o arıza tıp ben deıglım gıbıydım..ben cok pozıtıf yapıcı sakın bır ınsanımdır bılırler nıye böyle olduysam dıye dusundum sımdı sen böyle dıyınce tamam ılacdan ama kontrol edemıyorum kendımı ne yapıcam kı :KK43:(
Yapacak birşey yok ilaçlar ruh halimizide dengesizlestiriyor zor süreç ayrıca ailemde hiç öyle birşey yok şimdi iyiyim ama psikolojik olarak yıkıliyor insan virüs yüzünden doktorda gidemiyorsun

Geçmiş olsun.
Benimde gayet düzgün olan hormonlarım birbirine girmiş durumda.
Bana cyclo-progynova verdi doktorum.
Bitki kürlerine devam...
Allah hepimize şifa versin :emir_bebek:

Yapacak birşey yok ilaçlar ruh halimizide dengesizlestiriyor zor süreç ayrıca ailemde hiç öyle birşey yok şimdi iyiyim ama psikolojik olarak yıkıliyor insan virüs yüzünden doktorda gidemiyorsun
Valla ertelemeyin bayanlar doktor işinizi.
Çift maske takın dezenfektan alın yanınıza koruyun kendinizi.
Çünkü korona yüzünden tedavim aksadı tüm hormanlarım birbirine girdi.
Taktım maskeyi gittim.
Yoksa tedavimiz aksıyor bu sefer sil baştan git gel..................

Amanın aynı ben :KK57: valla gözüm seyirerek geziyorum kocam diyor hangi kişiliğin karşıma çıkacak korkuyorum diyor :))))

Geçmiş olsun.
Benimde gayet düzgün olan hormonlarım birbirine girmiş durumda.
Bana cyclo-progynova verdi doktorum.
Bitki kürlerine devam...
Allah hepimize şifa versin :emir_bebek:

onlardan bırısı jel dıye bılıyorum dogrumu anladım ? bebegın tutunması ıcınmıs ama onu dr verebılıyor adece

onlardan bırısı jel dıye bılıyorum dogrumu anladım ? bebegın tutunması ıcınmıs ama onu dr verebılıyor adece
Bana hap olanını verdi.
Adetinde gel kontrol dedi.
Birde hatmi çiçeği perçem,aslan perçemi,hayıt otu kürü yap dedi.
Balık yağı,folik asit ayrıca destek verdi.
İşe yararsa paylaşırım burada...

Ne güzel. Bende 27 yasindayim degerlerimiz ayniymis fakat benim yasim genc olmasina ragmen doktorlar benimle ilgilenmiyorlar bile. Bu ay ileci biraktim kendigiligimden adet oldum heycanla doktora kostum kadin bana; " senin hastaliginin tedavisi var mi ki muayene etsem ne olacak benden ne bekliyorsun dedi.. "sizin nasıl oldu peki.
Yuhhhh o nasıl doktor öyle inşAllah gitmemişsinizdir ona bir daha?
Yazıklar olsun.
Doktorların psikoloji dersi almasıda şart bence..Umutla bekleyen bir hastaya öyle konuşulurmu.
Kul hakkına girer herşeyden önce.
Yılmayın başka doktor bulun ona inat!

Bana hap olanını verdi.
Adetinde gel kontrol dedi.
Birde hatmi çiçeği perçem,aslan perçemi,hayıt otu kürü yap dedi.
Balık yağı,folik asit ayrıca destek verdi.
İşe yararsa paylaşırım burada...

Ben hayıt otu aslan pencesı taraftarı degılım uzgunum...hurafe oldugunu bızzat ıspatladım kullanmadan once fsh 80 di hayıt otu corek otu bal aslan pncesı cıvan percemı kurlerını uyguladım son 117 oldu fsh saka gıbı..ayrıca doktorun vermesıde tuhaf

X