Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Aman kendime göre çok uğraştım adet için ilacıda bıraktım 5 aydır olmuyorum valla umudumda yok yumurtada yok eşim donör dedi yapmam istersen boşa dedim artık o kadar her şeyi boşverdim

aynı kafadanız bende donör ıstemem sonucta genetıgı bana aıt olmayacak eşimle baska kadına aıt bır cocugun genetıgını ben ıstemem..tabı bu ıslemı yaptıran arkadaslara saygıda duyuyorum kırmak degıl amacım ama bana ters gelıyor..((
Sen neler yaptın semiramelek bıraz aydınlatırmısın benım yas 4 fsh 117 fırladı gene adette olamıyorum

Valla bende saygı duyuyorum ama kendım içim düşünmem ben 42 yaşındayım canım 37 yaşında evlendım o ay adetten kesıldım valla neler denemedim gitmedim merkez kalmadı içmedim ot kalmadı yumurta olmadı olanlarda kist oldu derken saldık kendımızı hadı dedım prp denım eşim yaklaşmadı donör dedi onura ben istemedim ona göre evlilikte çocuk olmalı tabı bana görene ama olmuyorsa çok zorlanimamak gerek fsh en son 45 ti martta daha sonra gidemedim malum pandemi adet için cylo içiodum ramazanda bıraktım o zamandan beri adet olmuyorum

benımde yas 44 fsh 112 den 117 ye fırladı hayıtdan sonra o dedıgınden bendede oldu ıcımde gezmeyen ot kalmaıd tabırı caız ise aslan pencesı cıvan percemı hayatımda duymadıgım şeylerı yedım ıctım yağtım yok sogan kürü yok hayıt suyu .. mıllet guzellık salonu kuafor dolanır ben aktar gezıyorum.. dr cocugun olmsı ımkansız dedı trisequensverdı 2 yıldır adet gormuyorum dıye ama ıse yaramadı hafıf lekelenme kahverengı oldu ama hepsı bu 4 vrya 5 yumurta var ama horluyarak uyuyor meret.. sımdı estrofem dıye ılac verdı .hıc umudum yok ya neyse..

ben benımkıne tup bebek hayatta demem dıyemem sacmalama der..donörü zaten konuştuk senınle malum olumsuz ıstemem bende e ne kaldı gerıye dogal yolla esıme işim dusmeden tıp alanında nasıl olurum derdındeyım..

Bende yeniden adet olmak için hap kullansammı bilemedim ilaçlada olsam yinele rahatlatıyordu sinir yapıyor adet olmamak bende araştırıyorum hep ama nedense umudumda yok

Bende yeniden adet olmak için hap kullansammı bilemedim ilaçlada olsam yinele rahatlatıyordu sinir yapıyor adet olmamak bende araştırıyorum hep ama nedense umudumda yok
Bana triquens verdi Dr ama sökmedi 2 yıla yakın adet olamıyorum sımdı estrofem verdı bakalım

Sizde gebelik degeri yuksekti sanirim.Surec nasil gidiyor
daha tahlıle gıtmedım aslında bu sabah gıttımDevlet hast ama otoparkta sınırlerım bozulmus sanırım tartısınca gerı dondum sonra 182 aradım teee ekım 1 e randevu boslugu var dıyınce teleffonu kapadım lımonıyız evde devam herseye yansıyor gidince yazarım sana aklımdasın

pek olan yok ama cylo daha çok işe yarıyor valla napcamı bılemıom artık bende ama cylo başlıcam galiba
Teiquens de gelmedımı adetın kac zamandır yok adetın benım 1 5 yıldır yok bıde madem öyle bu yenı ılacı kullan bakalım sokerse bende arastırıcam artık

Umarim once esinle aran duzelir.Sonra da guzel haberi alirsin.Fsh degerin oldukca yuksekti.Meraktayim,haber bekliyorum

Bayanlar bilginiz olsun diye yazmak istedim.
Hayıt otu,aslan pençesi,hatmi çiceği cyclo ilacı,arı sutu bal polen karısımı kullandım.
Tum hormon degerlerim normale dönmüş masAllah.
Fsh lh estradiol vs.. cok iyi dedi doktor.
Lutfen icmeyi bırakmayın.
Çok ıse yarıyorlar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…