Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Bülent Bey ile 5 yıl aradan sonra tekrar görüştük. Temmuzdan beri adet olmuyorum. Diğer doktorlar direk donasyon öneriyordu. Rahim kanlanmasına bakıldı ilk kez. Daha önce sadece ultrasonla bakılıyordu şaşırdım. Prp denememi önerdi.
Prp sonrası kendiliğinden hamile kalanların bile olduğunu söylediler. Şaşırtıcı sonuçlar alıyoruz dediler.
Prp yapılıp cyclo progynova kullanarak adet olacağım, 2 ay beklenecek ardından folikül gelişmiş mi bakılacak varsa tüp bebeğe başlanacak.

Başlıklarda gördüğüm kadarı ile prp nin kanıtlanmış bir faydası olmadığını düşünüyor herkes. Yaptıranlar pek olumlu sonuçlar almamışlar. Aldığını iddia edenler de reklam yapmakla suçlanmış. 6.000 TL ücreti var, az para değil ama kaybedilirse vah vah denecek kadar çok para da değil.
Ben denemeye karar verdim.
Öncesinde 5 yıl sonra tekrar rahim filmi çektireceğim.
Hayıt tentürü, arısütü, omega3 - q enzim - melatonin ve belki dhea kullanacağım.
Hacamat yaptıracağım ardından Ahmet Apa’nın şifa grubuyla sağlıklı beslenme takvimine başlayacağım.
canım araştrdığım kadaryla prp 6 ay sonra etkı etmeye başlıyormus dhea alman daha mantıklı değilmı ?AYNI İŞE YARIYOR ve enazndan normalde hıpofız bezımızın salgıladğı bır hormon oldğundan prp den daha etkılı d vıtamını yumrta kalıtesı ıcın çok muhım c life macun ve hayıt tenturu denedım hayatımda ılk kez folkul olştu mucıze oldu yanı dhea d vıtamını c life folık acıd kullandım

Donor kesinlikle istemem demiyorum. Cunku cok zor insan kldiramaz .. tükenir.. ne bilim.. hic sklima glmezdi erkn menopoz. Ama malesefkii elden gln birsey yok.
Ben de aynı durumdayım , 3 yıldır düşük amh yüksek fsh ile uğraşıyorum . İkinci tüp bebek denememde pozitifi gördüm ama 11 haftalık kalp atışı durdu. Kasım 2019 kürtaj oldum . 3-4 ay kendime gelemedim . Sonra tam tekrar başlayayım dedim Corona cıktı, derken Haziran oldu bile . Bu ay başlayalım dedik ama iğneler etki yapmayınca 5. Gün kesti tedaviyi doktorum. 2 folikül vardı ve büyümedi maalesef :KK43:(( yaşım 39 oldu bu arada , yaşta gidiyor , ne yapsam bilmiyorum . Donasyon bir mantıklı geliyor bir mantıksız ... ahhhh ne zor bir yürek yangını bu :KK43:(((

bende hıc folkul yoktu tüp bebek bıle ımkansz her gıttğım doktr gıt nakıl yaptr dedı folkul olşmadğından tabı doğuştan östrojen eksıklığı buna bağlı fsh hep yüksek 50 lerde idi e 2 5 lerde gezıyordu c life macun d vıtamını omega 3 folık asıd puritans marka dhea hormonu 2 aydr kullanıyorum ramazanda ciddi ara vermeden kullandım sağ ve sol yumrtalığımda 5 er mm 6 şar adet folkul olştu rahım duvarım 2 mm kalınlaştı hamd olsn ılk mucızeme adım attım tabı nar suyunuda ıhmal etmedm ama bende en etkılı olan şey macundu 33 yaşındayım ilk kez yumrtalım macun sayesınde bu ay tekrar gıdıcem bakalm belkı aşılama bıle denerım adet görmek ıcın her ay 15 yıldr cyloo kullanıyorum buarada bu ay fsh 12,5 düştü e2 östrojenımde 59 çıktı hamd olsn düzenli kullanıyor çok ciddi tavsıye edıyorum arkadaşlar
Masallah. Macunun adi nedir

Bende kullandim c-life 2 ay adetimi getirmedi diye biraktim. Bende erken menopozum. Fsh 50. Doktora gidip olcturmedim kullandiktan sonra ama. 2 kutu kullanıp adet gelmeyince biraktim. Onu kullandigimda sol kasigimda hep agri hissettim. Belli biseler yapti ama eksik kaldi diye düşündüm. Biraktiktan 7 ay sonrada kendiligimden adet gördüm. O mu sebep oldu bilemem.

Ben de aynı durumdayım , 3 yıldır düşük amh yüksek fsh ile uğraşıyorum . İkinci tüp bebek denememde pozitifi gördüm ama 11 haftalık kalp atışı durdu. Kasım 2019 kürtaj oldum . 3-4 ay kendime gelemedim . Sonra tam tekrar başlayayım dedim Corona cıktı, derken Haziran oldu bile . Bu ay başlayalım dedik ama iğneler etki yapmayınca 5. Gün kesti tedaviyi doktorum. 2 folikül vardı ve büyümedi maalesef :KK43:(( yaşım 39 oldu bu arada , yaşta gidiyor , ne yapsam bilmiyorum . Donasyon bir mantıklı geliyor bir mantıksız ... ahhhh ne zor bir yürek yangını bu :KK43:(((
Allahtan umudunu kesme aylardır lanet fsh uğraşıyorum düşmüyor aşağılık doktor donanasyon dedi ama dinen çok gunah

bende hıc folkul yoktu tüp bebek bıle ımkansz her gıttğım doktr gıt nakıl yaptr dedı folkul olşmadğından tabı doğuştan östrojen eksıklığı buna bağlı fsh hep yüksek 50 lerde idi e 2 5 lerde gezıyordu c life macun d vıtamını omega 3 folık asıd puritans marka dhea hormonu 2 aydr kullanıyorum ramazanda ciddi ara vermeden kullandım sağ ve sol yumrtalığımda 5 er mm 6 şar adet folkul olştu rahım duvarım 2 mm kalınlaştı hamd olsn ılk mucızeme adım attım tabı nar suyunuda ıhmal etmedm ama bende en etkılı olan şey macundu 33 yaşındayım ilk kez yumrtalım macun sayesınde bu ay tekrar gıdıcem bakalm belkı aşılama bıle denerım adet görmek ıcın her ay 15 yıldr cyloo kullanıyorum buarada bu ay fsh 12,5 düştü e2 östrojenımde 59 çıktı hamd olsn düzenli kullanıyor çok ciddi tavsıye edıyorum arkadaşlar
Hormon ilanıyla birlikte bitkisel ilaç kullanilirmi

Ben aktardan alıyorum bittikce,taze olmasına dikkat et,bir bardak hazır suyu kaynat , bir tatlı kaşığı hayıt otunu ekle, 10 dakika beklet demleme usulü yani, kaynatırsan çok acı olur icemezsin bir de okuduğum bir sitede çok kaynatilinca zehir etkisi yapıyor yazıyordu , sen demleme usulü yap. Fakat aslan pencesini ben 1 dakika falan kaynatıyorum,10 dak bekletip içiyorum . hepsi günde 3 bardağı geçirme bence
Hormon ilacıyla birlikte bitkisel ilaç kullansak olurmu

Benim de fsh epey dalgali.Daha once bitkisel kurlerle 60'tan 6'ya dusmustu.Hamile kaldim ama kalp atisini duymadik,sonlandi.Sonra yine yukselise gecti.En son 95'ti.O ay Biesteron+Cyclo Prognova+Omega 3+Q enzim QH+D vitamini ve Ocean Polysitol kullandim.Fsh 1 ayda 7'ye dustu.Ama folikul sayisi oldukca az tabi.Emeklerimizin karsiligini aliriz umarim

Benim de fsh epey dalgali.Daha once bitkisel kurlerle 60'tan 6'ya dusmustu.Hamile kaldim ama kalp atisini duymadik,sonlandi.Sonra yine yukselise gecti.En son 95'ti.O ay Biesteron+Cyclo Prognova+Omega 3+Q enzim QH+D vitamini ve Ocean Polysitol kullandim.Fsh 1 ayda 7'ye dustu.Ama folikul sayisi oldukca az tabi.Emeklerimizin karsiligini aliriz umarim
Kaybiniz icin çok üzüldüm.. fakat gebe kalmak o fsh ragmen inadiniz icin tebrik ediyorum gercekten. Allah tekrar nasip etsin ve saglikla kucaginiza alin insAllah. Amh testiniz kacti bakilmis miydi

Kaybiniz icin çok üzüldüm.. fakat gebe kalmak o fsh ragmen inadiniz icin tebrik ediyorum gercekten. Allah tekrar nasip etsin ve saglikla kucaginiza alin insAllah. Amh testiniz kacti bakilmis miydi
Tesekkur ederim.Inancimi kaybetmemek icin telkin ediyorum hep kendimi.Moralimi yuksek tutup iyi beslenmeye calisiyorum.Bakalim,kısmet.Allah hepimize nasip eder insallah.Amh ye baktirmadim

nasıl yanı fhs 60 dan 6 ya naısl dustu ??

nasıl yanı fhs 60 dan 6 ya naısl dustu ??
Ben de simdi size diger gruptan yazacaktim😊Hayit ekstrati 22 gun kullandim 60'dan 6'ya dustu.O ay ilk denememde hamile kaldim ama nasip olmadi.Gecen ay ilac bombardimani yaptik resmen.95'ten 7'ye dustu.2 cm kist olustugu icin biesteronu biraktim.Bu ayki degerimi merakla bekliyorum.Fsh dusurup hamile kalmak ayri olay,saglikli ilerleyebilmesi apayri.Gonlumuze gore olur insallah

Ben de simdi size diger gruptan yazacaktim😊Hayit ekstrati 22 gun kullandim 60'dan 6'ya dustu.O ay ilk denememde hamile kaldim ama nasip olmadi.Gecen ay ilac bombardimani yaptik resmen.95'ten 7'ye dustu.2 cm kist olustugu icin biesteronu biraktim.Bu ayki degerimi merakla bekliyorum.Fsh dusurup hamile kalmak ayri olay,saglikli ilerleyebilmesi apayri.Gonlumuze gore olur insallah
Peki bu ilaclari felan doktorunuz mu veriyor. Cunku fsh 95 olduysa yumurtanizda 1 2 var yada yoktur. Amh da çok düşüktür. Anlayamadım?

Allahtan umudunu kesme aylardır lanet fsh uğraşıyorum düşmüyor aşağılık doktor donanasyon dedi ama dinen çok gunah
Doktora niçin hakaret ediyorsunuz? Doktor tedavi yöntemlerinden birini önermiş, bu doktorun görevidir. İnancınız veya başka nedenlerle tercih etmezseniz bu sizin seçiminizdir.

Amın kuzum da cok ılgınc ya ben bugun hormon tahlılı verdım fhs son degerı ogrenmek ısteıdm yarına cıkar benım 130 du en son kaca dustu acaba hayıt otu suyu corek bal mal ne bulsak denedık artık yolda çöp ye deseler onuda yıyecegım o dereceye gelmısım.ama sneın ılaclaırnı dr verıyordu sanırım.bana fhs yuksek ımkansız dedıde :KK43:(

X